Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2012/13


matek

Najbardziej realny scenariusz?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej realny scenariusz?

    • Nie zrobią poważnych zmian
      28
    • Wymienią Gasola
      79
    • Wymienią Bynuma
      60
    • Wymienią obu
      11
    • Oddadzą Kobe
      19
    • Amnestia Kobe
      74
    • Zwolnią Browna
      32
    • inny...
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi jak wygląda sprawa ewentualnego podatku spadkowego. Podobno wynosi on 40%, co przy wartości zespołu szacowanej na około 1 biliona daje okrągłą sumkę 400mln. Jeśli te liczby są prawdziwe, to przynajmniej w krótkiej perspektywie mogą wpłynąć na sytuację zespołu (obniżenie payrollu ze względu na luxury tax).

w Kalifornii nie ma podatku od spadków:suspicion: problemem może być co najwyżej dziwnie skonstruowany podatek hm... qusi dochodowy - od wartości nabytej nieruchomości. Jestem jednak na 90 % pewny, że Buss senior kontrolował Lakers poprzez jakaś spółkę, holding czy fundację na Kajmanach więc problem o którym piszesz nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Lakerfanów: czy Buss Sr. przekazał Lakers swoim dzieciakom w formie trustu, które one kontrolują, czy był jedynym właścicielem? To by nam wiele wyjaśniło.

Nie był jedynym właścicielem.

 

Buss – 66%

Philip Anschutz – 27% (ma prawo nie zgodzić się na sprzedaż jeśli Bussowie chcieliby sprzedać)

Patrick Soon-Shiong – 4%

Ed Roski – 3%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno to jest jak sie przez kilka lat ma poniżej 50% wygranych. Lakers póki co moga miec okres przejściowy jak już, ale i to jest wątpliwe, bo macie dobrych zawodników i w każdej chwili możecie zacząc grac jak czołówka NBA.

ale te zespoly o ktorych pewnie mowisz, nie maja/mialy w skladzie howarda, bryanta, nasha, gasola... wiec w tym wypadku dla mnie to jest porownywalne.

 

oczywiscie nie twierdze, ze lakers czekaja chude lata teraz czy cos...ze ta smierc bussa cos zmieni, bo prawde mowiac uwazam, ze nie wplynie to w zaden sposob na to, jak postrzegani sa lakers (chyba ze bussowie sprzedadza zespol). Poki co jednak lakersi tak jak przyciagali, tak beda nadal przyciagac zawodnikow. polozenie, historia, tradycja blablabla sa bardzo atrakcyjne dla kazdego i tu sie nic nie zmieni. przynajmniej dopoki jim buss tym zarzadza.

 

ale trzeba przyznac, ze lakers sa obecnie posmiewiskiem ligii i niewazne czy nash byl kontuzjowany do konca poprzedniego roku, czy teraz gasol...ten zespol powinien miec te minimum 50% wygranych i 8 pozycje w lidze...moze talentem sie nie wygrywa mistrzostwa ale mecze w rs jak najbardziej... a z tym skladem to jak dla mnie prezentuja dno. moze to sie zmieni ale poki co jest jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal inni pomagaja Lakers.

Inaczej nie mozna nazwac zwyciestwa Suns na wyjezdzie z PTB. Pare takich wpadek plus 2-3 wygrane LA z bezposrednimi rywalami (Rakiety np) i bez szumu grajac dalej mizernie witajcie w PO. Obecnie Jazz gra swoje a chyba zaraz Williams wraca, GSW Rakiety Minny PTB graja piach więc niewykluczone ze jeszcze Mavsi się zalapia i beda dobre serie od pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ESPNLA710: Stern: "Jerry understood that it (CP3 trade

veto) was in the best interest of the league...his wish was

his partners treat him fairly"

a więc Stern przyznał wprost. zabawne, bo ja już naprawdę zacząłem wierzyć, że chodziło tylko o interes Hornets

 

parę osób chyba powinno uderzyć się w pierś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/226232/Popovich-Cursed-Out-Howard-During-ASG

 

Howard wszystkich wkurza. ;) Jestem ciekaw co się stanie z jego karierą, koleś kiedyś był dominatorem, a teraz wygląda jak rozpłakane dziecko.

To też jest dobre (o ile to prawda)

http://bleacherreport.com/articles/1535646-dwight-howard-reportedly-mocked-kobe-bryant-in-all-star-game-locker-room

 

Moda na sukces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc Stern przyznał wprost. zabawne, bo ja już naprawdę zacząłem wierzyć, że chodziło tylko o interes Hornets

 

parę osób chyba powinno uderzyć się w pierś

Co to zmienia? Ta decyzja pozostaje autonomiczną i pełnoprawną decyzją właściciela klubu(a więc decyzja nba, która działa przez swój organ, którym jest komisarz).

 

W ogóle tylko fani Lakers są w stanie mieć żal o niedostanie Paula w sytuacji gdy dostali w zamian Nasha i Howarda*. :D

 

 

*Mimo, że tuż po trejdzie szydzili ze Sterna obrazkami w stylu "They will pay for bb reasons"

Oh well...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash za pociąg picków to ma być rekompensata za Paula? Luki... Wymiana CP to był majstersztyk.

 

DH to sprawa nie mająca żadnego powiązania z tamtą wymianą. Paul-Kobe-Artest-Scola-Howard, taki skład i raczej spokojną przyszłość mielibyśmy prawdopodobnie w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyk... dla was.

A dla kogo ma być z perspektywy Mitcha?

 

Poza tym zaczyna się dziać, nie wiem ile w tym prawdy i ewentualnie winy Kobe/Howarda, ale bym chłopaka się pozbył jak najszybciej jeśli takie rzeczy zaczynają się dziać...

http://basketball.realgm.com/wiretap/226238/Lakers-May-Choose-Dwight-Over-Kobe-If-Ultimatum-Given-In-Offseason

 

Do tego te plotki o żartach za plecami i inne pierdoły. Koń trojański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia? Ta decyzja pozostaje autonomiczną i pełnoprawną decyzją właściciela klubu(a więc decyzja nba, która działa przez swój organ, którym jest komisarz).

 

W ogóle tylko fani Lakers są w stanie mieć żal o niedostanie Paula w sytuacji gdy dostali w zamian Nasha i Howarda*. :D

 

 

*Mimo, że tuż po trejdzie szydzili ze Sterna obrazkami w stylu "They will pay for bb reasons"

Oh well...

o czym Ty mówisz, Luki?

 

Stern działał jako komisarz LIGI, w interesie LIGI, a nie klubu, do czego właśnie sam się przyznał. I nie ma w tej sytuacji znaczenia, czy tenże klub miał dostać dobrą, średnią czy c***ową cenę.

 

Ważne, że wymiana została zablokowana "dla dobra" NBA, a nie dla dobra uczestniczącego w niej klubu. Taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsce i jest po prostu niesprawiedliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mówisz, Luki?

 

Stern działał jako komisarz LIGI, w interesie LIGI, a nie klubu, do czego właśnie sam się przyznał. I nie ma w tej sytuacji znaczenia, czy tenże klub miał dostać dobrą, średnią czy c***ową cenę.

 

Ważne, że wymiana została zablokowana "dla dobra" NBA, a nie dla dobra uczestniczącego w niej klubu. Taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsce i jest po prostu niesprawiedliwa.

Zgadzam się - to jest większy kaliber tego, co było z Popem i jego ruchami kadrowymi. Czyli kolejny odcinek z serialu "my wiemy lepiej, co jest dla Ciebie i innych dobre i podejmiemy decyzję za Ciebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We’re told that Howard “grabbed Kobe’s uniform, put it on, and imitated him in front of all the other players on the West team. He was joking and berating Kobe” to fellow NBA stars, including the Clippers’ Chris Paul and Blake Griffin and Oklahoma City Thunder star Kevin Durant. The source added Bryant later arrived in the locker room, “said hello to everyone on the team except Howard, grabbed his stuff and moved as far away from Howard as he could.”

Ja pierdolę jaka dziecinada. Bryant powinien pokazać jaja i przy all-starach zmieszać go z błotem, tak żeby mu się takich "żartów" odechciało do końca życia. Niech ktoś jeszcze mi powie, że przyczyną słabych wyników w Lakersach nie jest Howard. Dobrze to ująłeś Matek: "koń trojański". Nie rozumiem jak z dominatora i gwiazdy ligi zrobiła się z niego taka *****.

 

Nie wiem jak wy, ale ja czekam na news o wymianie z Dwightem. Jestem wręcz przekonany, że go wymienią. Kuptchak musi być chory psychicznie jeśli myśli, że Howard zostanie po sezonie w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robicie z igly widly

 

**** koszulka kobasa to juz zar z dupy ze ja ktokolwiek dotknal...

jakby to byla kogokolwiek innego koszulka to by przeszlo bokiem ale ze to bryanta to howarda trzeba wyjebac na zbity pysk

kobe mogl mu wyjebac od tylu szczala a potem walic go w dupe przed reszta allstarow zeby sie nauczyl szacunku do KOBIEGO BRYANTA.

napewno to nie pomaga w chemii ale nie przesadzajcie znowu, kobe tez ****** byc potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę jaka dziecinada. Bryant powinien pokazać jaja i przy all-starach zmieszać go z błotem, tak żeby mu się takich "żartów" odechciało do końca życia. Niech ktoś jeszcze mi powie, że przyczyną słabych wyników w Lakersach nie jest Howard.

no tak, ten żart podczas ASW może kosztowac Lakers z 3 czy 4 przegrane mecze podczas których Kobe, by odegrac się na Dwighcie, np.nie będzie mu podawał

 

czyli tak, Dwight [ i jego żarty ] są winni

 

żartowac z Kobasa ? niebywała impertynencja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mówisz, Luki?

 

Stern działał jako komisarz LIGI, w interesie LIGI, a nie klubu, do czego właśnie sam się przyznał. I nie ma w tej sytuacji znaczenia, czy tenże klub miał dostać dobrą, średnią czy c***ową cenę.

 

Ważne, że wymiana została zablokowana "dla dobra" NBA, a nie dla dobra uczestniczącego w niej klubu. Taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsce i jest po prostu niesprawiedliwa.

Działał jako reprezentant WŁAŚCIELA KLUBU jakim była liga. A powody zna on jeden i ma święte prawo zablokować trejd nawet gdyby chodziło o dobre samopoczucie żuczków gnojowników w Australii. Koniec kropka.

 

Co nie zmienia faktu, że chorą sytuacją było to, że liga władała jednym z klubów. Ale to już inna dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.