Skocz do zawartości

+/-


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Przekonałeś mnie. Hakeem przyjedzie w następny offseason do niego, żeby się uczyć gry na post upie. W końcu "jest osiemnasty w lidze jesli chodzi o efektywnos na postupie".

 

"griffin jest bardzo dobrym passerem, ma bardzo dobry drybling jak na pfa"

 

To skąd wynika jego liczba strat? Koledzy nie łapią piłek po jego podaniach?

 

A flop city rzadko oglądam, to się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan pierdolic , griffin jest w czolowce ligii jesli chodzi o czestotliwosc grania postup i efektywnosc czy chcesz tego czy nie , gra czesciej post up niz np timi , scola , bosh , garnett , pau, tyle samo co zach ,

 

mysle ze lepiej by bylo jakbys ty do niego pojechal i pokazal mu objawy rozdwojenia jazni i wmowil mu ze dodatkowo moze tez byc hakeemem lol

 

nie wiem wogole po co odpisuje na te bzdury skoro

 

 

"A flop city rzadko oglądam, to się zgadza." EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

+

Kidd, jestem absolutnie pod wrażeniem tego co koleś pokazuje, myślałem w lato że nadchodzący sezon będzie "ostatecznym upokorzeniem" :) a tu się okazało że gośc potrafi się bardzo dobrze wpasować w nowe warunki i być bardzo przydatnym, był i jest dalej ubogą wersją Stoca, żeby nie było to ma być komplement :)

 

-

Raps

Skład wydawał sie w miare fajny, no i znowu moja pomyłka do której się przyznaje myślałem że Casey to nie najgorszy trener :uncomfortableness: co do colangello to nawet nie chciał bym wymieniać tego nazwiska, dla mnie to jest gość totalnie chodząca tragedia i niedojda seryjnie współczuje kibicom Toronto że mają takiego pecha i ten pajac jeszcze tam pracuje. Ogólnie Raptors to największe nieporozumienie w tym rs narazie ( wiem wiem są jeszcze Lakers ale oni są tak tragiczni i tak obgadywani obecnie że niema co sobie nimi głowy zawracać w jeszcze jednym temacie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie HArden robi swoje, % mogłby trochę poprawić ale myślę że na finiszu rs będzie miał te 45 z gry, ogólnie gośc daje radę, może nie jest jakimś totalnym fenomenem co to nagle z miejsca zacznie kosić staty a la James (matko co ja przed chwilą napisałem, wychodzi na to że królowa to totalny fenomen, nie tu coś niegra :D;) ) ale jak koleś się z miejsca łapie do mvp ranku to źle być nie może, tylko serio niech te 20 tysi zainwestuje w jakieś fajniejsze dupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy plus w tym sezonie dla GSW. Napierdalają aż miło i pewnie w PO zapłacą frycowe i polecą w 1 rundzie ale skład mają w zasadzie kompletny a jeśli Bogut będzie zdrowy kiedyś to będzie konkretna siła. Mega minus dla Kings- nie wiem co oni tam odpierdalają ale nigdy nie wrócą chyba do stawki. Plus dla Duncana bo to co robi w tym sezonie to jest poezja. Znowu jest Top 3 wysokich w lidze aktualnie i oby tylko zdrowie dopisało to w PO Spurs mogą rozjebać. W ogóle zachód w tym sezonie niesamowicie ciekawy w PO. Poza oczywistą dominacją Lakers wszystko się może zdarzyć. Spurs, Thunder, Clipps, Grizzlies plus GSW i Utah mogące coś namieszać. Zajebiście fajne PO się zapowiadają bo nie ma ewidentnych faworytów jak rok temu Thunder i Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Bledsoe jest czołgiem,ultraszybkim czołgiem,który nigdy się nie zatrzymuje.Jego bloki o tablice zawstydzają nawet Lebrona.Niech czołowi PG w tej lidze cieszą się że ma tylko niecałe 6'1 a nie np 6'3 bo fizycznie na swojej pozycji miał by przewagę wiekszą niż ma Lebron nad SF z innych drużyn.Ma dopiero 23 lata i jak nauczy się mieć momentami zimną głowę i pożyczy rękę Billupsa gdy ten już nie będzie dawał rady biegać to Rondo czy inny Westbrook będą srali w gacie jak będą mieli grać 1 na 1 przeciwko niemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Bledsoe jest czołgiem,ultraszybkim czołgiem,który nigdy się nie zatrzymuje.Jego bloki o tablice zawstydzają nawet Lebrona.Niech czołowi PG w tej lidze cieszą się że ma tylko niecałe 6'1 a nie np 6'3 bo fizycznie na swojej pozycji miał by przewagę wiekszą niż ma Lebron nad SF z innych drużyn.Ma dopiero 23 lata i jak nauczy się mieć momentami zimną głowę i pożyczy rękę Billupsa gdy ten już nie będzie dawał rady biegać to Rondo czy inny Westbrook będą srali w gacie jak będą mieli grać 1 na 1 przeciwko niemu.

 

wogóle ławka clippers to jest rozpierdol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)O Bledsoe zgadzam się w 100% i to nie od dziś. Niech najszybciej ucieka z LAC.

2)@wowo: Do stawki "mogących coś namieszać drużyn zachodu" dodałbym Dallas, które bez Dirka robią niezły bilans i wyglądają bardzo dobrze. Warto zauważyć, że Dirk pierwszy raz od lat będzie miał pełnoprawną drugą opcję obok siebie. Osobiście już się boję picków Mayo-Dirk. Najlepsze 3PT/mid-range połączenie wysokiego z niskim w lidze.

3)@elwariato: Zauważ, że jeżeli Rox właściwie jedynie James stanowi istotne zagrożenie w ataku. Nawet jeżeli Harden gra picka to też nie ma za bardzo z kim. Asik na początku fajnie wyglądał, no ale facet się ogarnął i wiadomo - widać, że drewniany jest. Patterson jest niby fajny, ale on raczej all-starem nie będzie i nie przeskoczy pewnej półki. Morris, Smith bez komentarza. A co do żółtka, wiadomym było, że nie będzie grał takiego kosmosu cały czas, jest dobry, młody, uczy się, ale obecnie nie jest to jakieś większe zagrożenie. Jak widać w Houston tak kolorowo nie jest, ale wszyscy młodzi, może coś jeszcze z nich będzie. :D Irytują tylko ciągle puste trybuny, brodacz i żółtek powinni przyciągać więcej pikników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Micro: Mavs za mało w tym sezonie mają. Mayo w PO się posra prawdopodobnie a sam Dirk nie da rady ich wyciągnąć przy tak mocnym zachodzie, gdzie w zasadzie 4 zespoły są sobie równe i wyraźnie odstają narazie od reszty. W serii nie widzę ich za bardzo z nikim z tej czwórki a nie można zapominać, że są jeszcze Minny, GSW, Utah i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że po Kiddzie i Sheedzie niewielu się spodziewało, że coś wniosą w tym sezonie. Po Melo się 3/4 ligi spodziewa, że poprowadzi swój zespół po misia i uważaj- póki co był raz w finale konfy a w Denver próbowali go obudować na różne sposoby i np. ja osobiście w dalszym ciągu podziwiając jego zajebistość w ofensywie poczekam na PO bo jak znowu się wydyga to pozostanie chokerem 4ever bo lepszego składu niż w tym sezonie nie ma nikt w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie nie pierdol pan sklad jest nie piekny stare dziadki plus felton plus chandler nothing special.....

rok temu jakby nie trafili na heat to moze by cos z tego bylo a melo w denver jedno slowo karl ten ziomek gral w finale konferencji anthonym carterem plus no d plus game plan polegajacy na kryciu indywidualnym kobe przec kevina martina you kiddin me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że po Kiddzie i Sheedzie niewielu się spodziewało, że coś wniosą w tym sezonie. Po Melo się 3/4 ligi spodziewa, że poprowadzi swój zespół po misia i uważaj- póki co był raz w finale konfy a w Denver próbowali go obudować na różne sposoby i np. ja osobiście w dalszym ciągu podziwiając jego zajebistość w ofensywie poczekam na PO bo jak znowu się wydyga to pozostanie chokerem 4ever bo lepszego składu niż w tym sezonie nie ma nikt w tej lidze.

Bez jaj. Przed sezonem mało kto (poza fanami Knicks) spodziewał się, że NYK przejdą 1. rundę, a teraz nagle się dowiadujemy, że Melo ma najlepszy support w lidze. Ar ju syrjes? Jak Knicks wyglądają bez Melo w ataku można sobie zobaczyć włączając ostatni mecz z Bulls albo drugą połowę z Lakers. Jeśli nie masz ochoty na to patrzeć, to Ci powiem jak wyglądają - otóż nie wyglądają w ogóle. Raymond Felton robi +25 FGA, JR Smith odpala te swoje contested step back mid range jumpery, a Chandler co possesion walczy o zbiórkę w ataku. Oczy bolą. Zespół z Feltonem jako drugą opcją naprawdę może być najlepszym składem w lidze? Is this a real life?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przed sezonem oczywiście ale to co robi Kidd i Sheed moje zdanie zmieniło co do supportu Melo. Do tego będzie jeszcze Iman i jak Amare się wpasuje to pokaż mi drugi tak głęboki zespół. Poza tym Melo w tym sezonie ma wszystko czego potrzeba do misia. Jak dla mnie to jest najlepszy roster w lidze a bez Melo to mogą mieć 1-10 nawet bo c*** mnie boli jak grają bez Malo, ważne jak grają z nim. Pokaż mi kto ma lepszy, pełniejszy roster od was w lidze? Na każdej pozycji wartościowych dwóch zawodników poza C ;)Poza tym ja nie mówię, że Melo musi wygrać misia tylko, żeby pokazał dobrą grę w PO. Tylko tyle. Moje personalne przekonania co do składu nic chyba nie zmieniają w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.