Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Irving bł nawet clutch w konkursie trójek :) Dziwi pozycja PArkera, który w PO gaśnie w najważniejszych momentach (podobnie we Francji).

 

Ej no, skoro non-playoff team (Lakers) może mieć 2-óch graczy w s5 to dlaczego mistrz NBA ma nie mieć 3-ech? :tongue:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny stat potwierdzający to co pisałem - Danilo jest naprawdę faaaaaajny :)

Chciałbym go zobaczyć jeszcze w drużynie z dobrymi obrońcami pod koszem i grającej HCO, wtedy by najbardziej pokazał swoją wartość :) Takie Memphis czy Bulls.

Czy ja wiem czy Parker gaśnie w PO? Nie robie step upu, ale nie kojarzę by też jakoś chokował, raczej po prostu gra swoje. Nie kojarzę by po jakichś PO były wobec niego pretensje.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że dużo osób na forum mówiło, że Bucks wygrali pamiętny trejd. he.

ile Bogut zagrał meczów w koszulce Warriors? z sześć? po 25 minut? Ciężko póki co oceniać kto wygrał trade. Wiadomo, że zdrowy Bogut wart jest 3 Ellisów, ale Bogut siedzący w garniturze i zapuszczający brodę, hm, nie jest wart nawet 1 Ellisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellis nie wzmacnia drużyny swoją obecnością, on ją osłabia bo jest nieefektywny chuckerem który nie broni i wymaga dużej ilości touches. Warriors poszli do przodu bo sie go pozbyli. A MB jakimś cudem liczą się w walce o playoffs bo grają na wschodzie i Sanders im się trafił jak ślepej kurze ziarnko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

To wszystko prawda ale moneta ma zazwyczaj 2 strony medalu i wystarczy popatrzeć co sie dzieje kiedy w ostatniej minucie drużyna jest na minusie i trzeba gonić co zawsze jest trudniejsze i nagle wychawalani tu Pan Herbatka i Piekny Włoch wypadają blado i przeciętnie

 

Bo Irving ma 4 na 10 w tym 1 na 4 za 3 5 strat i 1 tylko asystę i drużyna jest na -10 i tylko 2 razy wyciągnął Cavs na zwycięstwo

A taki Danillo ma 3 na 8 i nagle okazuje się gorszy od Batuma który ma również 3 na 8 ale wszystkie za 3 i ma 4 zb i 5 as a Włoch ani jednej

 

A królem gonienia jest JJ z Nets który ma 7 na 8 w takich sytuacjach albo Wes z Blazers który ma 5 na 7 w tym 4 na 6 za 3

 

A jeszcze fajniej to wygląda kiedy weźmiesz 3 ostatnie minuty meczu kiedy drużyna jest od -5 do 0 i znów Irving ma 41% i aż 10 strat i 1 as w 30 takich minut. A Cavs są 6 na 14 a taki wspomniany Batum ma 45% skuteczności 17zb 9 as tylko 2 straty a Blazers 9-11

 

nikomu nic nie ujmując ale wolę w końcówce takiego Batuma który nie boi się rzucić wie kiedy trzeba podać niż egoistę Irvinga który za wszelką cenę chce kończyć sam i drużyna średnio na tym wychodzi. Nawet Kobe który ma opinię egoisty ma 3 as w takich sytuacjach. Sorki ale dopóki Irving w sytuacjach kryzysowych będzie myślał że jest Bogiem i może wszystko to drużyna na tym dobrze nie wyjdzie.

 

A żebyś mi nie zarzucał że Irving jest egoistą bo gra w beznadziejnych Cavs to dam ci dla porównania linijkę Sessiona z Cats

 

Irving 14/34 fg 12/14 ft 3/1/10/2/0/3 ( gdzie po kolei zb, as, straty, przechwyty, bloki, zablokowany) w 30 minut i Cavs są 6 -14

Ramon 12/23 fg 9/10 ft 1/3/4/0/1/3 i Bobki są 8-13

 

Irving w crunchu ma najmniej asyst na minutę w crunchu wśród rozgrywających i najwięcej strat na minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to do mnie mówisz? Bo ja tylko zauważyłem ciekawą tabelkę i ją wrzuciłem do tematu gdzie jej miejsce.

 

Sam jestem na razie sceptycznie nastawiony do Irvinga, bo mimo, że jest najbardziej wyszkolonym 20latkiem jakiego widziałem to baaaardzo duzo mu brakuje żebym mógł go nazwać superstarem. Ale z ciekawością będę obserwował jego rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki

Raczej ogólnie że często takie tabele można ustawić pod pewną założoną tezę a wchodząc głębiej może się czasem okazać że wszystko wygląda mniej czarno albo mniej różowo niż się wydaje.

Zresztą każda statystyka ma to do siebie że można nią nieźle zakłamać rzeczywistość

P. S A tak przy okazji niezłych kilerów w końcówkach ma Portland bo kiedy trzeba gonić to Wes LMA czy Batum mają mega skuteczność i są w czołówce. A jeszcze w obwodzie jest Lillard - no gdyby mniej rzucał przez ręce za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to do mnie mówisz? Bo ja tylko zauważyłem ciekawą tabelkę i ją wrzuciłem do tematu gdzie jej miejsce.

 

Sam jestem na razie sceptycznie nastawiony do Irvinga, bo mimo, że jest najbardziej wyszkolonym 20latkiem jakiego widziałem to baaaardzo duzo mu brakuje żebym mógł go nazwać superstarem. Ale z ciekawością będę obserwował jego rozwój.

Luki, z ciekowści. Czy poza Durantem, Paulem, LeBronem, Bryantem, Duncanem i Garnettem jest ktoś jeszcze dla Ciebie superstarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tank

 

Nie, a z Twojej listy wyrzuciłbym jeszcze Duncana i Bryanta jezeli mówimy o obecnym sezonie.

 

I nie mówię o superstarach w znaczeniu jakim posługują się dziennikarze w USA - gdzie najważniejsza jest popularność graczy. Dla mnie superstarzy to elitarne grono, w którym żeby się znaleźć trzeba mieć imponujący wpływ na conajmniej jedną stronę boiska i conajmniej być przyzwoitym po drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden,Curry,George,Parker,Westbrook.

Jak definiujesz superstara? Dla mnie to ktoś ponad allstar, typek jak Lebron 1manArmy, Durant czyli absolutny top ligi.

 

Nie wiem jaką trzeba przyjąć definicję superstara, żeby 19 lutego 2013 pisać że Curry PG czy inny Westbrick to absolutny top ligi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak definiujesz superstara? Dla mnie to ktoś ponad allstar, typek jak Lebron 1manArmy, Durant czyli absolutny top ligi.

 

Nie wiem jaką trzeba przyjąć definicję superstara, żeby 19 lutego 2013 pisać że Curry PG czy inny Westbrick to absolutny top ligi....

Dokładnie zależy od definicji. Całość zaczęła się od Irvinga, więc jak on ma być rozważany jako superstar, to podana trójka również.

W mojej opinii obecnie 4 graczy się wyróżnia ponad resztę:

1. LBJ 2. Durant 3. CP3 4. Harden, reszta zaś to już gracze wymienieni przeze mnie i wcześniej(Melo,Duncan,Kg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki- dlaczego Duncana byś wyrzucił? W tym sezonie są z KG najlepszymi wysokimi w lidze i TD nie zasługuje w tym sezonie na miano superstar?@up: Tony Parker jest jednym z najbardziej underrated graczy aktualnie w lidze. Absolutnie Top 5 w lidze na dzień dzisiejszy ale lajt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.