Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

z Memphis to nie wiem do końca

 

z jednej strony każdy chce wywalić Geja ale z drugiej strony tam na prawdę bardzo chcieli przytrzymać tyle ile się da.......

testowali Arthura i im wyszło że da w zamian radę i pchnęli do Cavs które gra bez Varehehe coś na co ta druga ekipa się zgodzi

 

Speights gra ostatnio mega fajnie i wiele razy seryjnie trafiał nawet z półdychy ale za taką cenę plus Elli utrzymano core i chyba to monim wszystko lepiej niż ryzyko z dłubaniem w S5..a że PO to 7 osobowa rotacja to pomyśleli że dadza rade....

 

na RS to złe wieści na PO już mniej

 

łatwiej spurs będzie wygrać dywizję....tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely3 a tam jestem pewny, że ktoś by przytulił Gaya. Rozumiem z grubsza nowe CBA ale Rudy może dla wielu ekip być czymś w co uwierzą, że wprowadzi ich na nowy level. Chytruz nie wiem. Oglądam większość spotkań Grizz i nie widzę za bardzo kto ma przejąć rolę Ellingtona. Arthur jest fajny ale właśnie w głębokości ławki była siła miśków. Co mecz ktoś miał dzień i coś dorzucał. Teraz mają jednego 3pt shootera, którym jest Pondexter i tyle. W Westa nie wierze. Po prostu dużo chętniej widziałbym oddanie Gaya za cokolwiek poza Riversem i Beasleyem. To poprawiłoby finanse a nie osłabiło sportowo. Ta drużyna jest o wymianę Gaya od bycia for real a oni wymieniają przydatnych rolesów aby lekko zejść z payrollu. Może coś zamącą, może West będzie grał dobrze ale nie z mojego punktu widzenia (fan Grizz). Poza tym ta core zostaje, w PO nie liczą się rolesi a np. Spurs dzięki pozyskaniu takiego Leonarda, mają cokolwiek do rzucenia na Duranta czy inne fajne 3. Rola rolesów czasami jest znacząca bo Tony Allen to też roles ale brałbym go przed Bryantem do drużyny. Ellington dawał 3pt shooting to raz a dwa jak znam życie to kto przejmie rzuty jego i Speightsa? Nie kto inny tylko Rudy Gay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c'mon, Ellington dawał dobre rozciągnięcie i tyle, sprawdzali Arthura i dawal rade, wiadomo bylo,ze jak wroci do jakiejs formy to zgarnie minuty Marisa, ktory w obronie to Arthurowi ustepuje dosc znacznie.

 

dodatkowo dramatu nie ma, pick który oddali będzie 2015 protected 1-5 i od 15 do konca 1szej rundy.

 

chceli zaoszczedzic i się udało 6baniek w small market droga nie chodzi jak widac.

 

niby odpuscili trejdowanie Gayem ale Nets ponoc mocno zainteresowani.

 

jak narazie podpisali 10dniówke z Chrisem Johnsonem a zainteresowani poza Westem, Vujacicem są Eddim Housem i jakimś Billem Walkerem.

 

trochę brakować będzie trójki Wayne'a ale moze kogoś jeszcze podpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie kazdy moze sobie pozwolic na cos takiego, to jest druzyna ze small market i mamy nowe CBA, niektorzy po prostu musza szukac oszczednosci

bo gdyby byli powyzej luxury to nie dosc ze placa podatek to gdyby taka sytuacja sie powtorzyla w nastepnym roku to chyba jest cos zwiazanego z "recydywa" i ten podatek od razu jeszcze podskakuje

 

a tak to nie zaplaca podatku + dostana czesc z podatkow innych druzyn.

niektorzy po prostu nie moga sobie pozwolic na placenie jak Brooklyn, Lakers etc.

 

zreszta trade Hardena tez wynikal miedzy innymi z powodu pieniedzy, a nawet glownie z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis niepotrzebnie oszczędzają. Jeżeli chcą o coś grać, to tu i teraz.

jeśli tak chcą grać to Gaya się mogą spokojnie pozbyć i to niekoniecznie za kogoś wybitnego, niezły roles im starczy żeby być w tym top 4 na zachodzie, ta wymiana przedwczorajsza fakt trochę licha, bo wyrażnie chodziło o pozbycie się kontraktów, ale Lauer w zeszłum rs robił bardzo fajne wrazenie, nie wiem czemu w tym roku w Cavs szansy nie dostawał, z tym że Holins to o wiele lepszy specjalista od Scpta wiec może jeszcze w obecnym rs okaże się przydatny Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nba.com podaje procent zbiórek który wylicza poprzez ilość zbiórek złapanych przez gracza przez całkowitą ilość zbiórek która była do złapania w trakcie jego pobytu na boisku.

Maynor zbiera niecałe 3% możliwych piłek, Bradley 3,2% a Gordon czy Jamal Crawdford 3,4. A są jeszcze takie asy jak Maalik Wayns czy Fournier którzy grali 20 meczy i średnio po 8 minut na boisku a zbierają odpowiednio 1,7% i 2,8.

Wydaje mi się że Chytruz choć inaczej definiuje to opiera się dokładnie na tej samej wartości

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maynor zbiera niecałe 3% możliwych piłek, Bradley 3,2% a Gordon czy Jamal Crawdford 3,4. A są jeszcze takie asy jak Maalik Wayns czy Fournier którzy grali 20 meczy i średnio po 8 minut na boisku a zbierają odpowiednio 1,7% i 2,8.

Wydaje mi się że Chytruz choć inaczej definiuje to opiera się dokładnie na tej samej wartości

Maynora mi odsiało, bo ma tylko 11mpg, a Bradley kiedy sprawdzałem miał mniej niż Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.