Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

nie żebym przekonał się do Hardena po obejrzeniu paru dodatkowych spotkań, ale przy tym co obecnie prezentuje elita w NBA, to Harden zdecydowanie jest top10. Zwracam honor

 

Fajnie, że Dirk wraca do formy, nawet jeśli Mavericks są w dupie, to jednak dobrze mieć go znowu przed oczami.

Nie czekam specjalnie na Walla, bo to Tyreke Evans-caliber. Miał zajebiste staty w rookie season, potem nie zrobił nawet małego kroku do przodu i nagle po grubej kontuzji ma wrócić i rządzić..eee tam.

 

Szkoda Bulls, zajebisty zespół z charakterem - nawet jak wróci Rose to pewnie do kwietnia nie będzie na 100%, chyba że by cudownie wrócił za 3 dni. Stracili masę role players, których niby zawsze można znaleźć, ale z dobrym rolesem jest prawie tak trudno jak z all-starem. Aklimatyzacja, atmosfera, rola w zespole - rolesy jako gorsi zawodnicy od tych z czołówek gazet muszą mieć więcej warunków spełnionych, żeby dawać nowej drużynie to samo co dawali poprzedniej. Matt Barnes anyone?

Najbardziej i niie jeden raz zapłaczą za Korverem (Hawks niece steal)

Zresztą od czasu do czasu nadal lubią sobie jebnąć jakiegoś contendera jak Heat ostatnio czy Knicks na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem w 3 ostatnie wieczory 2 mecze, bulls @ heat na raty & rockets lakers na raz

 

najwazniejsza uwaga to taka, ze niby jest jakies anti-flop policy, a dwie najwieksze gwiazdy tej ligi, Bron & Kobe, flopuja sobie w najlepsze --- bardzo mnie to ciekawi czy dostana kary

 

poza tym lakers wygladaja naprawde dramatycznie na chwile obecna, rozumiem ze kontuzje ale to co robi caly ten mike noD to naprawde gruby lol

 

poza tym drexler fajnie komentuje, tzn inaczej, komentuje przecietnie ale widac, ze dobrze sie czuje w studiu, dobre zarty leca z mattem bullardem i tym trzecim gosciem i ogolnie atmosfera jest sympatyczna

części tych joke'ów nie skumałem, ale jeden srogi był taki:

Harden zaliczył zayebistą asystę między nogami Sacre [ btw prawie za każdym razem jak Sacre miał piłkę i cokolwiek z nią działał to komentatorzy mówili 'sacrebleu' :P ], a Clyde na to 'Now Sacre can say: I didn't see that in development league'

ale tak poza tym ten Sacre to nie tylko dobrze tańczy na ławce ale też w kosza coś potrafi zagrać, no shit, dobry mid range jumper i ogólnie dobrze się rusza

 

wogole mecz lakers rockets to byl chyba najgorszy mecz jaki widzialem od dobrych paru lat [ czyli od momentu gdy stwierdzilem, ze nie ma w zasadzie sensu psuc sobie oczu ogladaniem lottery teams & 7-8 PO seed teams ], długimi momentami wyglądało jak [przypuszczalnie] wygląda mecz NBDL

 

co do Heat vs Bulls to ogólnie jaram się Bulls, tzn widziałem ich chyba drugi raz w tym roku i ten pierwszy mecz był słaby jakiś ale z Heat zagrali kapitalnie i zamierzam oglądać więcej

choć pewnie boozerowi nie za każdym razem tak siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem w 3 ostatnie wieczory 2 mecze, bulls @ heat na raty & rockets lakers na raz

 

najwazniejsza uwaga to taka, ze niby jest jakies anti-flop policy, a dwie najwieksze gwiazdy tej ligi, Bron & Kobe, flopuja sobie w najlepsze --- bardzo mnie to ciekawi czy dostana kary

 

Póki co chyba żadna gwiazda nie dostała kary za flopping. Nawet Rondo w jakimś meczu zrobił niezłego flopa(już nie pamietam w jakim) i nie dostał kary. Anti-flop policy jest stosowane na mniej znanych graczach. Niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBrona nie widziałem flopów, a o Kobe to chodzi o to co się skończyło niecelnym jumperem Hardena z top of the key? To nie był czasem jakiś pseudo-anklebreaker, ze Kobego tak wyjebało?

 

Poza tym efekty to policy ma i to niezłe.

tzn ja nie mowie ze nie ma efektow, tylko mowie ze gwiazdy z mega topu i tak maja to w dupie, czyli jak zwyke i po amerykańsku stosowanie podwójnych standardów

 

co do Kobego

to nie byl pseudo ankle breaker, to byl mega flop

 

co do Brona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers po słabym początku, ostatnio łupią niemal wszystkich i mają 3 bilans na wschodzie, a strata do NYK czy Heat jest niewielka.

Z początku myślałem, że George jednak nie da rady, ale z meczu na mecz jest co raz lepszy.

Grangera można już spokojnie pakować, najlepiej w jakimś dealu za Erica Gordona, którym jak wiadomo Indiana jest zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOH nie wymienią Gordona imo. Gość ostatnio pokazuje, że ma naprawdę olbrzymi impact na grę, ja tam wolę jego od Hardena. Do tego mają już kilka fajnych typa pod koszem, tego Vasqueza, Aminu, zapewne jakiegoś dobrego picka w drafcie. Po prsotu fajna sytuacja na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.