Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też się zastanawiałem. O c*** chodziło z tym McRobertsem? Co on takiego dawał tym Magic, że go Vaughn tyle czasu trzymał? Przecież Nicholson wyglądał w tym meczu naprawdę solidnie, gość ma kilka manewrów pod koszem, jumper też bardzo pewny. W obronie trochę zagubiony, ale w porównaniu z McRobertsem nie taki znowu zły. Generalnie kolejny mecz, który Knicks zaczynają bez energii w obronie i potem muszą się sprężać, żeby nie było wstydu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo było we wczesniejszym meczu z Bulls... Gość zaczyna fajnie spotkanie trafia chyba pierwsze 3 rzuty z gry a potem zostaje udupiony na ławce i zero korzystania z niego... ja wiem że fizycznie to on jeszcze sporo musi popracować i lepiej zbierac.... no ale jak masz kontuzjowanego Davisa i do wyboru granie Mcrobertsem i Hedo na 4 to ogrywanie gościa z fajnymi sklsami w ataku jest chyba dobrym pomysłem...

 

Knicks bez energii być może ale w pierwszych 3 minutach to orlando chyba nie chybiło... cieżko być w grze jak przeciwna drużyna jest on fire i trafai wszysko... Szkoda że jak wrócił Amare to im sie Felton połamał... zawsze coś zawsze k**** coś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiałem. O c*** chodziło z tym McRobertsem? Co on takiego dawał tym Magic, że go Vaughn tyle czasu trzymał? Przecież Nicholson wyglądał w tym meczu naprawdę solidnie, gość ma kilka manewrów pod koszem, jumper też bardzo pewny. W obronie trochę zagubiony, ale w porównaniu z McRobertsem nie taki znowu zły. Generalnie kolejny mecz, który Knicks zaczynają bez energii w obronie i potem muszą się sprężać, żeby nie było wstydu ;]

podobne odczucia miałem po ostatnim meczu

Amare coś się stara i biega w tej obronie ale jego nie ogarnięcie jest strasznie widoczne - idealnie pokazała to akcja jak biegł to nie krytego (chyba) Redicka by contestować rzut i nim dobiegł i wyciągnął łapę to ten zdążył już oddać rzut i opaść na ziemię... ehh i jeszcze zabiera rzuty J.R. ale co poradzić trzeba nim grać

mam nadzieję, że się chłop ogarnie przynajmniej w ataku i jak Felton wróci będzie już bardziej wykorzystywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy zabrany rzut JR'owi przez Amare to dobra rzecz. Myślisz, że na PO taktyka "napierdalamy same trójki, ew. iso Melo no i fajnie" zdałaby egzamin? Dla Knicks post presents są potrzebne jak Bostonowi porządny zbieracz (helo Kenyon).

J.R jest teraz w życiowej formie więc zabieranie mu rzutów w chwili obecnej nie jest dobrą rzeczą

ale jeśli wziąc pod uwagę, że forma jaką mieli Knicks na początku sezonu była ich maxem to w porównaniu z playowowymi MIami i tak finał konferencji to max na jakich ich stać (z resztą drużyn powinni sobie poradzic, oczywiście o ile przed PO ktoś nie będzie miał kosmicznej formy) więc trzeba gdzeiś szukać zmian, pkt spod kosza w wykonaniu Stata + zbióry to chyba jedna z szans na słabych pod koszem Miami więc ogólnie masz rację, że to co teraz grają nie pyknie w PO aż tak jak by fani chcieli

reasumując wiadodmo, że Amare musi się ogrywać więc ktoś na tym traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tą modą na rękawy? taki melo wygląda jak jakiś ziomek ze star trek albo gwiezdnych wojen w tych pomaranczowych opaskach i rekawach naciegnietych na każdą kończyne... xd to jest tylko dla lansu czy ma jakieś szersze zastosowanie?

Stare arm sleeve'y były raczej tylko do lansu; te nowe mają gąbkę/piankę na łokciach, więc dodatkowo mogą chronić przed jakimiś stłuczeniami, ale raczej większość koszykarzy nosi je dlatego, że fajnie wygląda. Mi się to akurat podoba, chyba, że mówimy o Howardzie. Tak poza tym, tę modę rozpoczął Iverson, bo miał kontuzję łokcia i ten rękawek w czymś tam mu pomagał, a potem fani z całego świata zaczęli go naśladować i to wszyskto przerodziło się w modę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że Iverson nosił ten rękaw żeby unikać zadrapań i nie odczuwać tak mocno uderzeń w rękę podczas wchodzenia pod kosz. Nawet gdzieś coś takiego czytałem. Innym prawdopodobnie do tego samego służyły i służą. Dla lansu to chłopaki w gimnazjum w nich grali w tamtych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.