Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jeszcze dodał Gustavo Ayona. Pachulia czy Splitter to przy nim leszcze.

 

 

 

BTW, Horford po kontuzji barku, z dobrego wykonawcy FT (80%) stał się gościem na którego można w niektórych meczach stosować hack-a-horford, poniżej 60% zjechał...

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem 2 razy "listę Białej Czekolady" i dalej nie mogę znaleźć Varejao. Chyba nikt nie ogląda Cavs ;]

co do Varejao to owszem spoko to wygląda w tym sezonie, ale pamiętam go z poprzednich lat i nie wyróżniał się specjalnie w tym względzie (zresztą APG w tym sezonie zdecydowanie wyższe niż career). To trochę na odwrót niż w innych elementach, bo świetnym obrońcą picków, hustlerem i kosmicznym zbierającym był zawsze, nawet za czasów Varejoke. Tegoroczny progres to wina zajebistego rollowania w dwójkowych akcjach w stronę kosza - zdecydowanie jeden z czołowych ludzi ogarniających co to znaczy pick n roll po obu stronach.

 

Noah to świetny podający, ale ich ogromna liczba to głównie efekt systemu Bulls, gdzie większość asyst Noah 'nabija' wychodząc na high post i obsługując cuttera z baselina po serii zasłon, odwieczne el classico Jazz i Bulls Thibdo.

 

top3 jak dla mnie to

Marc

Pau

Diaw

 

ale all-time KG chyba nie ma sobie równych (Walton?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potraktujemy AK 47 jako PF to dla mnie napewno jest top 5 all time.

...łapu capu

w samych ostatnich 20latach mieliśmy

 

KG, Webber, Duncan, Kukoc, Barkley, Divac, Sabonis, Miller, Gasol x2, Diaw, Odom, Anthony Mason (!), Malone,

nawet strasznie niedoceniany Shaq

masz 14-15 ot tak 'o' a to tylko 20 ostatnich lat

 

Zresztą zależy jak spojrzeć, bo Kirilenko to raczej grupa tych co potrafią klepać piłkę, przeprowadzić ją przez całe boisko i grać rolę playmakera w HCO nie tylko jako, powiedzmy point forward.

KG Diaw Odom Mason Kukoc Webber Barkley

a druga grupa to prawdziwi Big Mani, którzy mniej lub bardziej nonszalancko, ale ogólnie rozrzucają świetne piły z post upów albo operując bliżej kosza - czyli Duncan Divac Sabas Brad Gasole Malone DRob Daugherty Shaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Rockets się dość mocno rozpędzili (3 razy z rzędu +120 punktów, 6 wygranych w ostatnich 7 meczach) i jak tak dalej pójdzie trzeba będzie powoli zacząć się zastanawiać nad MVP dla Hardena, choć wiadomo, że ta nagroda działa w specyficzny sposób, a na 60W Rox raczej nie mają co liczyć. W każdym razie 26-5-5 na 60% TS, Rockets wygrywają atakiem (6 w lidze i idzie w górę), a chyba nie ma wątpliwości kto za niego odpowiada w zespole, w którym supporting cast tworzą Omer Asik, Lin, Delfino, Parsons + rozmaite rzygowiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.