Skocz do zawartości

Random shit // REGULAR SEASON 12/13


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Stern powinien dać karę Heat, co z tego że big3 było, co z tego że nabijali statsy skoro przegrali z wizards ?

żenada, kłamstwo w żywe oczy i nabijanie się z kibiców którzy spodziewali się show na najwyższym poziomie a dostali tę szopkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Stern zabroni taktyki hack-a-Dwight, to niewątpliwie źle wpływa na biznes.

Przeciez najgorszy trener w NBA popovich stosowal te taktyke do poorzygania niektorych. Wiec na 2 min przed koncem zmienili przepisy.

 

Teraz stosuje sie to na Howardzie. Tragedia

 

 

 

Swoją drogą dlaczego Gasol sobie odpoczywal to nie wiem.

Kara moim zdaniem nieunikniona. Strata dla ligi kosmiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale głupota, i to jeszcze po meczu który Spurs tymi niby koślawymi rzutami rezerw prawie wygrali, jeszcze raz powtórzę koleś to zrobił żeby mieć ekipę w dobrej dyspozycji, niektórzy i tu i na świecie widzę są zbyt mało rozgarnięci żeby to zrozumieć, następny mecz z Griz SAS 4 zagrała rewelacyjnie, gdyby zagrali i z Heat i z Griz to by pewnie umoczyli na dwóch frontach i to ma być k. mać dbanie o kibica, stern to kretyn jak dla kogoś on dba o produkt jakim jest nba to ja gratuluje :uncomfortableness:

Zamiast obrażać, może pomyśl zanim coś napiszesz. Nie chce mi się przeglądać jeszcze raz kilku stron tematu, ale z tego co pamiętam NIKT nie podważał decyzji Popa z punktu widzenia trenowania zespołu. A to czy te rezerwy wygrały, przegrały czy zremisowały nie ma najmniejszego znaczenia. Rozumiem, że jakby w Christmas game Thabeet wyglądał jak prime Hakeem, a Cole trafił 10 trójek to byś napisał, że Durant i James mają ważniejsze mecze, a że mecz był dobry to nawet lepiej, że ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ten art? O_O http://hangtime.blogs.nba.com/2012/12/04/report-hornets-set-for-name-change/ myslalem, ze to prima aprillis

 

Po pierwsze, co za beznadziejna nazwa dla klubu NBA "Pelikany" (to nie NCAA czy jakas liga licealna, gdzie jest miejsce na takie smieszne regionalizmy), a po drugie, Bobcats musza naprawde nie miec do siebie szacunku, jesli chcieliby przejac zwolniona przez New Orleans nazwe "Hornets" i tym samym pod nazwa Charlotte Hornets udawac inny klub z przeszlosci... Ja rozumiem nostalgie fanow za starymi dobrymi czasami, ale c'mon, jesli nie szanujesz siebie, to inni tez nie beda cie szanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć Gasola przez przynajmniej 35 minut. Niech zwrócą moje pieniądze za league pass.

To jest wlasnie przez popovicha! Teraz wszyscy zaczynaja kombinowac i my nie mozemy ogladac meczow Pau w NBA. Cala Europa wkurwiona.

Wyobrazam sobie jak NBA stracila w oczach mediow z Europy. Tragiczne w skutkach cwane postepowania trenerskie musza byc ukarane bo nikt w europie nie pokaze juz NBA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast obrażać, może pomyśl zanim coś napiszesz. Nie chce mi się przeglądać jeszcze raz kilku stron tematu, ale z tego co pamiętam NIKT nie podważał decyzji Popa z punktu widzenia trenowania zespołu. A to czy te rezerwy wygrały, przegrały czy zremisowały nie ma najmniejszego znaczenia. Rozumiem, że jakby w Christmas game Thabeet wyglądał jak prime Hakeem, a Cole trafił 10 trójek to byś napisał, że Durant i James mają ważniejsze mecze, a że mecz był dobry to nawet lepiej, że ich nie było.

Nie?

To o czym ta cala dysputa? I kara za decyzje trenerska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie?

To o czym ta cala dysputa? I kara za decyzje trenerska.

Liga NBA jest na tyle bananowa, że można karać kogoś za coś co nigdy nie było karane i w dodatku nic się z tym nie robi. nie słyszałem jeszcze aby Stern dodawał punkt odnośnie występu pierwszych piątek przed bardziej (???) ważnymi spotkaniami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem tez zeby byl przepis zabraniajacy explicite graczowi stawiania klocka na srodku parkietu w polowie 2 kwarty.

 

Commish w amerykanskich sportach ma duza wladze i rzadko musi sie komukolwiek tlumaczyc. To nie europa gdzie ciagaja sie dzialacze i gracze po sadach emkaolach z byle duperalami.

Byli commishe ktorzy wypierd na kopach ownerow ze swojej ligi o dozywotnim banowaniu graczy w pakietach po kilku na raz nie wspomne, oba bez wczesniejszego precedensu/przepisu. Szkodzili grze to wyjazd.

250 kafli grzywny dla organizacji to jest przy tym pryszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast obrażać, może pomyśl zanim coś napiszesz. Nie chce mi się przeglądać jeszcze raz kilku stron tematu, ale z tego co pamiętam NIKT nie podważał decyzji Popa z punktu widzenia trenowania zespołu. A to czy te rezerwy wygrały, przegrały czy zremisowały nie ma najmniejszego znaczenia. Rozumiem, że jakby w Christmas game Thabeet wyglądał jak prime Hakeem, a Cole trafił 10 trójek to byś napisał, że Durant i James mają ważniejsze mecze, a że mecz był dobry to nawet lepiej, że ich nie było.

ło matko marnie zaczołęś i jeszcze gorzej kończysz :P Czyli jeszcze raz za @wowo lepiej przegrać 5 niż wygrac rezerwami, jesli tak to nba nie jest ligą sportową tylko organizacją tłukącą jakiś marny serial dla mas. Ja serio mam w dupie kto gra do póki mecz stoi na dobrym poziomie i serio nie wiem jak ktokolwiek inny może mieć pod tym względem odmienne zdanie, co mnie obchodzi kto rąbnie 30 ptk parker czy de colo, albo kto zrobi 360 Kobas czy ... Ebanks dajmy na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem tez zeby byl przepis zabraniajacy explicite graczowi stawiania klocka na srodku parkietu w polowie 2 kwarty.

można dać dyskwalifikacje. postawienie klocka na środku stwarza zagrożenie dla osób grających ,to tak jakby ktoś wylał specjalnie bidon na parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko marnie zaczołęś i jeszcze gorzej kończysz :P Czyli jeszcze raz za @wowo lepiej przegrać 5 niż wygrac rezerwami, jesli tak to nba nie jest ligą sportową tylko organizacją tłukącą jakiś marny serial dla mas. Ja serio mam w dupie kto gra do póki mecz stoi na dobrym poziomie i serio nie wiem jak ktokolwiek inny może mieć pod tym względem odmienne zdanie, co mnie obchodzi kto rąbnie 30 ptk parker czy de colo, albo kto zrobi 360 Kobas czy ... Ebanks dajmy na to.

Tak, tylko prawdopodobieństwo, że pierwsza 5 wygra/nawiąże równą walkę jest większe niż to, że zrobi to ławka. Dlatego wystawienie rezerw to odpuszczenie meczu i pokazanie, że ma się to w dupie bez względu na wynik. Chyba, że chcesz się kłócić, że Pop liczył, że rezerwy powiozą Miami.

 

Jeżeli Tobie jest wszystko jedno kto gra to w sumie tu można skończyć, bo tu się po prostu różnimy. Ja oglądam mecze, żeby obejrzeć konkretnych zawodników i jeżeli gra drugi garnitur to w tym momencie przestaje mnie to obchodzić. Aha, no i gwiazdy są dlatego gwiazdami, że jednak często grają lepiej niż reszta lig i właśnie dlatego większość ludzi woli obejrzeć TD, TP i Gino niż Bonnera. Pewnie dlatego Kobasy tej ligi mają więcej fanów niż Derozany, a Lakersów ogląda więcej ludzi niż Toronto. Swoją drogą jakbym poszedł na Lakers, którzy zagrali by dobry mecz rezerwowym składem to i tak byłbym lekko rozczarowany, że nie zobaczyłem gwiazd.

 

Chociaż w sumie jak dla Ciebie każdy w Jazz to w najgorszym razie future allstar to się przestaje dziwić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.