Skocz do zawartości

Biała Siła! czyli Leśne Wilki 12/13


KotBehemot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

W zeszłym sezonie wszystko wyglądało całkiem nieźle, ciekawie zbudowana drużyna i.... plaga kontuzji

WYNIK: kolejny sezon bez PO. Który to już z kolei.... ktoś jeszcze pamięta kiedy byli ostatnio w PO?

 

Kolejny sezon przed Nami i... kolejne zmiany:W tym sezonie:

1. Zmiana Kahna na Saundersa. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Saunders to średnika, przeciętniak i za jego rządów taka samo było i będzie w Minnesocie.

2. Po raz kolejny zmiana strategii budowania drużyny. Kahn zmieniał koncepcję co sezon, w tym zmienia ją Saunders. A to nic dobrego nie wróży.

3. Draft. Z tego co czytałem chyba mieli wybranego zupełnie innego zawodnika, który został wybrany wcześniej, a w mockach przeddraftowych miał zostać do ich picku. Dziwne wybory zupełnie zmieniły koncepcję i wybrali Shabazza, który notabene się spóźnił na draft. Czy kogoś Wam nie przypomina, był już Beasley w drużynie teraz kolejny z przerośniętym ego? Jeden plus szybko zareagował w trakcie draftu, ale to jak handlował Kahn w poprzednich draftach być może nieco nauczyło gamoni z Wolves. Rozsądnie, że wymienił swój pick na niższy i #21, dzięki któremu wzięli Dienga, który do #26 by nie został. Dieng duży plus.

4. AK#47, najlepszy defensywny zawodnik, łatający dziury stał się wolnym agentem.

 

WYNIK: MARNOŚĆ w przyszłym sezonie. Kolejny bez PO.

 

Jeśli Saunders już chce budować dalej tą drużynę wokół Lova i Rubia, z trenerem Adelmanem to spieprzył draft.

Jak dla mnie Rubio z CJ McCollumem, mogli wyglądać niesamowicie w taktyce dwóch rozgrywających w piątce, preferowanej u Adelmana. Wyobrażacie sobie taką mieszkankę? Trochę dziurawo w obronie, ale Rubio nie jest taki słaby jak miał być, a gdyby Saunders przekonał AK47 to by nie było tak źle.

 

Co będzie dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkurzam kolejny temat. Myślę, że szansa na PO jest. Dotychczas przeszkadzało im zdrowie, ale sama piątka Rubio-Martin-Budinger/Brewer-Love-Pek jest mocna. Problemem jest siła zachodu. Wilki mogą zająć równie dobrze 6 jak i 12 miejsce lecz ich szanse na awans są spore, myślę, że większe niż Pelicans czy Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie potencjał spory dalej jest, nazbierało się trochę tych ciekawych nazwisk. Ciekawe co z Pekovicem, jesli faktycznie tak ostro się targuje to ja bym go olał, niech szuka frajera gdzie indziej, mogli by wtedy Lova na c dać i Williamsa na 4, undersized by było ale z racji tego ze obaj potrafią się zastawić nie powinno być tragedii (plus Dieng jest). Co do Baza to trzeba pamiętac że to nie jest next beas bo koleś nie jest bynajmniej takim debilem, ok o drugiego takiego ciężko ale tak ogólnie Muhamad to charakterologicznie mi młodego Kobasa przypomina, cholera wie co z niego będzie ale z tym pickiem raczej dobry wybór gościu ma ten star potential.

 

Reasumując na papierze skład jest który spokojenie powinien powalczyć o play off, zobaczymy jak ze zdrowiem będzie i ułożeniem tej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic chce 15mln za sezon, a Wolves dawali mu 12mln. Wątpię, aby Taylor się na tyle zgodził więc albo dogadają się jakoś lub Nikola przyjmie QO i zostanie za rok UFA. Skład, aby walczyć o 8 najważniejsze zdrowie, Adelman powinien jakoś poukładać tą ekipę lepiej dla nich, aby Serb został bo bez niego gorzej chyba, że uda się jeszcze wykombinować jakiś s'n't.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic chce 15mln za sezon, a Wolves dawali mu 12mln. Wątpię, aby Taylor się na tyle zgodził więc albo dogadają się jakoś lub Nikola przyjmie QO i zostanie za rok UFA. Skład, aby walczyć o 8 najważniejsze zdrowie, Adelman powinien jakoś poukładać tą ekipę lepiej dla nich, aby Serb został bo bez niego gorzej chyba, że uda się jeszcze wykombinować jakiś s'n't.

słowem że nikt nie grzmi przecież to Pek, tym jest pzeciętnym obrońcą, ma problemy ze zdrowiem w ataku jest git ale to nie jest półka choćby Ala, i ten typ chce coś w okolicach maxa, totalny absurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez liczylem na jakies 10-12, ewentualnie krotszy kontrakt na 8mln, bo w sumie nie wiadomo tez do konca co z tym Love'm, a jakby on gdzies polazl za sezon, to moznaby Pekovi dac wiecej wtedy. Z drugiej strony to moze byc jego pierwszy i ostatni wysoki kontrakt, wiec mozna zrozumiec, ze typ walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowem że nikt nie grzmi przecież to Pek, tym jest pzeciętnym obrońcą, ma problemy ze zdrowiem w ataku jest git ale to nie jest półka choćby Ala, i ten typ chce coś w okolicach maxa, totalny absurd

Jeśli Pekovic to nie jest pólka Ala, to na jakiej półce wg Ciebie Al jest right here right now?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic jest idealnym fitem do Love gdy ten idize na obwód sobie porzucać 3, jest wielki, silny i jak jest zdrowy to pod koszem mało który C może mu dorównać.

Ja bym zaklepał go za kasę którą chce przecież trzeba robić wszystko by Love został - niezależnie od tego czy w to wierzą czy nie. Jak im szybko ucieknie a CI nie pokażą że im zależało i starali się go obudować to jedyna szansa dla Minny to będzie obudowanie przez draft jak Cavs, którzy nie potrafili obudować James i nikt nie chciał tam grać

 

 

@karpik

no już nie powinna być to ta sama półka, bo przecież Al opuścił Utah i el nie musi go już bronić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Al jest w ataku wszechstronniejszy nie oznacza, że jest lepszy, Pek może mieć mniejszy repertuar zagrań, ale za to jest w nich o wiele bardziej efektywny, niż Al, który raz sobie rzuci cegłę z 5 metrów, a raz poczaruje bez efektów jakimiś up and under...Lepiej mieć jedną świetnie rozwiniętą umiejętność, go to move, który mało kto jest w stanie zatrzymać, niż umieć wszystko po trochu na średnim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward + Al za Hardena + cash filler - patrząc na taki trade z perspektywy offseason 2013 to obie drużyny by zyskały, Jazz dostaliby franchise playera, czyli nie musieliby się pchać w drastyczny tank mode i wtedy zostałby Millsap w SLC.

 

Burke - Harden - fa - Sap - Favor / Kanter - Burks wygląda co najmniej solidnie i dałoby nadzieję na sukcesy.

 

A Okla dostałaby Haywara na 2-3, gościa który już w najbliższym sezonie powinien dawać tyle ile Martin, plus na środku stałby ktoś kto umie złapać piłkę.

 

Z racji że managment Jazz nie bardzo wiedział co chce zrobić z sapem i alem to nie było szans na taki trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Al jest w ataku wszechstronniejszy nie oznacza, że jest lepszy, Pek może mieć mniejszy repertuar zagrań, ale za to jest w nich o wiele bardziej efektywny, niż Al, który raz sobie rzuci cegłę z 5 metrów, a raz poczaruje bez efektów jakimiś up and under...Lepiej mieć jedną świetnie rozwiniętą umiejętność, go to move, który mało kto jest w stanie zatrzymać, niż umieć wszystko po trochu na średnim poziomie.

Cbhyba ci słońce przyświeciło zbyt mocno w czachę jeśli "Al w ataku potrafi wszystko na średnim poziomie"; Pek to jest ten gośc który potrafi jedenego spotkania usadzić 3 dychy a drugiego w ogóle nie istnieć i jemu to się bardzo często zdarza, jak na jakiegoś "dominatora" to dosyć przeciętnie

Szkoda, że Thunder nie wysłali Hardena do Jazz właśnie za Ala, plus powiedzmy jakiegoś Burksa i pick. Chciałbym to zobaczyć. Ibaka-Jefferson byłoby ciekawą parą, a wzmocnienie zdecydowanie większe, niż Martinem.

Jakby Jazz mieli bardziej ogarnięty managment to mogli mieć teraz jako obrońców parę Lillard/Harden, za pierwszego PTB chciało Sapa/Harrisa i picki z tego roku a za drugiego OKC było dogadane na Ala/Fava i Burksa, aż się słabo robi jak się pomyśli że takie deale były możliwe, fakt dla PTB nie byłoby to chyba zbyt korzystne ale Thunder mogą sobie chyba bardziej pluć w brodę niż Jazz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden jeszcze musiałby wyrazić chęć podpisania z Jazz, w co wątpię, biorąc pod uwagę, że jest koneserem ekstremalnie tłustych murzyńskich dup.

 

Jak dla mnie zajebisty byłby deal z Suns (Gortat, Dudley, jakieś kołki), myślałem, że nigdy nie przeboleję, że do niego nie doszło (Blanks coś tam gadał, że nie byli zainteresowani, bo musiałby z ich strony odejść "substantial player" - HAHAHAHAHAHA), ale jak za rok trafią Wigginsa to chyba pogodzę się z losem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden jeszcze musiałby wyrazić chęć podpisania z Jazz, w co wątpię, biorąc pod uwagę, że jest koneserem ekstremalnie tłustych murzyńskich dup.

 

Jak dla mnie zajebisty byłby deal z Suns (Gortat, Dudley, jakieś kołki), myślałem, że nigdy nie przeboleję, że do niego nie doszło (Blanks coś tam gadał, że nie byli zainteresowani, bo musiałby z ich strony odejść "substantial player" - HAHAHAHAHAHA), ale jak za rok trafią Wigginsa to chyba pogodzę się z losem.

kiedyś były foty tej ździry co tam mu towarzyszyła za 20 patyków, czy jak to tam dokłądnie nie pamiętam :) , to ona chyba biała była, ale fakt że tyłek miała wielkości szafy :P a tak zupełnie serio Harden nie jest głupi w dobrze zorganizowanej ekipie która ma perspektywy na przyszłość pewnie by podpisał niezależnie czy to Texas czy Utah.

 

Godzenie się z losem jest o tyle bolesne że lat człowiekowi nie ubywa, mi bardziej od Hardena żal Lillarda, cena mniejsza bardziej potrzebny no i z Utah chłopak byłby idealnym fitem, o wiele bardziej byłem do niego przekonany niż obecnie jestem do Burka, no ale tak jak przy okazji Suns substantial players oddawać od tak nie można :hopelessness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.