Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2012/13


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, Kobe też ma kilka filmików na YT gdzie wygląda jak lockdown defender.

no tak, napisałem kwestia tego czy się chce czy nie.

przecież kobe jak się zmusi to jest dobrym obronca, to samo melo, jesli chce to nie jest az tak wielka dziura.

inna kwestia to tez wplyw na offensywe delikwenta, zapytaj kazdego kto oglada bulls: jesli boozer dostaje piłki w ataku to broni o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"James Harden says he's still willing to sacrifice something to stay with the Thunder and says a max contract is not the goal."

 

 

"James Harden is confident he'll have an extension with the thunder before the deadline."

 

 

http://www.cbssports.com/nba/blog/eye-on-basketball/20426602/james-harden-confident-hell-have-an-extension-with-the-thunder-before-oct-31

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no i? boisz się że spuchną do PO?

są młodzi to jadą :P

X lat temu pisałem to o Suns idących jak burza, a odpowiedzi byly takie same jak Twoja:D. W playoffs posypał im się JJ, a Q Richardson wymiękł w playoffs i na dzisiejszym forum Bastillon przeforsowal tezę o tym, że Stoudamire był zawsze graczem na poziomie pierwszego lepszego leszcza.

 

W siódemkę to mogli grac Celtics Birda w połowie lat 80-tych. Dzis to nie przejdzie.

Ale looz, tak tylko piszę, żeby nie bylo, że znów mi sie trafiło jak z kontuzja Rosea w Bulls w poprzednich playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaka jest szansa na wylanie Brooksa jeśli odpadną SAS/LAC lub w finale z Miami 4-1/4-0?Po meczu w Miami jeszcze się łudziłem,że OKC to inny zespół na swoim parkiecie ,ale dziś...szczena opadła.Wszystkie braki w ofensywie jak i defensywie wyszły na jaw.Nie mówiąc już o coachu.Patrząc na dzisiejszy pomysł na gre trenerów to jak Del Negro przy Popovichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże święty co to w ogóle było ja się pytam? Brooks jest jakiś totalnie ograniczony granie tylko iso na drużyny lepiej przygotowane defensywnie to jak strzał w stopę. Ja się pytam Martin gra prawie 30 min a oddaje 5 rzutów z czego 2 za 3. To od czego on tam jest. Od agresywnej obrony?! A właśnie obrona to jest tragedia tej drużyny. Praktycznie nikt tam nie czai defensywy poza Sefo i Durexem. Help D leży totalnie a Brooks co? A no właśnie nic i jego umiejętności strategiczne i reagowania na sytuacje na parkiecie jest tragiczne gorsze nawet niż u Del Negro. Przed sezonem liczyłem na mistrzostwo jako kibic Okli (trochę malowanym aczkolwiek jakimś tam fanem jestem) jednak po obejrzeniu wczorajszego meczu jestem w dołku totalnym i jeśli Durant nie wskoczy na poziom kosmity to będzie niewesoło PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR masz racje może źle się wyraziłem. Mimo, że tego nie napisałem to chodziło mi mniej więcej o to, że jeśli Durant nie będzie grał jeszcze lepiej co jest trudne do wyobrażenia to ja nie widzę w tej drużynie kogoś kto za niego ją pociągnie. Westbrook? Really? Jakoś nie widzę w nim lidera, który będzie tak napieprzał jak nr. 2 draftu z 2007. Co prawda z Miami W finałach w którymś meczu rzucił bodajże 42 pkt. jednak raczej to był jednorazowy wyskok aniżeli superstarowa regularność. A dalej w tej drużynie to czarna głębia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Harden? ;D

 

biedny Kevin sam w domu nie wpierdoli spus i miami no ale mnóstwo ludzi juz to pisalo. sam z poczatku myslalem ze dramatyzujecie ale westscrub faktycznie dzieli okc od bycia prawdziwym graczem...

szkoda tylko ze jak wymienili hardena to pojebali sobie sytuacje transferowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Westbrooka ustawił na SG i próbowałbym ściągnąć teraz albo w offseason dobrego rozgrywającego

Nie jesteś pierwszym, który wyskakuje tutaj z tym kretyńskim pomysłem.

Możesz mi powiedzieć co to by zmieniło?

 

Poza tym to nie Westbrook jest największym problemem, a brak wysokiego, któremu możnaby dostarczyć piłkę na post up i liczyć na punkty. Z Perkinsem OKC grają w 4 w ataku.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Westbrookiem OKC nigdy nie wygra mistrzostwa, to przecież antykoszykarz, bezmózgi przypakowany atleta. Jego podejmowanie decyzji jest na pozoimie 5-latka. Jak czasem patrzę, co on robi w transition, jak pakuje się w 3 gości, ktorzy stoją w pomalowanym, jak na obwodzie biegnie Durant, to robi mi sie wręcz niedobrze. W halfcourcie też gra obok drużyny, odpala jakieś rzuty z dupy z półdystansu, podczas gdy reszta biernie stoi. Wcześniej chociaz Harden był, to potrafił coś zagrać inteligentnie, a teraz w PO OKC czeka zimny prysznic. Współczuję Kevinowi Martinowi, bo za często piłki nie dotknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.