Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2012/13


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Chytruz ma rację. Nowy CBA zamiast pomóc small markets jeszcze bardziej ich udupia bo te ogromne luxury taxes będą mogli płacić pewnie tylko Knicksi, Miami, Lakers, Mavs. A reszta ma właściwie hard capa.

Bo nowe CBA nie było konstruowane po to, żeby wyrównać szansę, tylko w celu nabicia kabz właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC jest w komfortowej sytuacji.

Mogą negocjować z hardenem, sypnąć tyle kasy ile sie im podoba, jesli harden to wezmie to ok, jesli nie to jest draft night i mysle że harden ma taką wartość że znajdzie się chętny na wzięcie go za powiedzmy top3 pick, wtedy OKC traci pewnego zawodnika, na poziomie allstar, ale zyskuje jakiegoś zajebistego prospecta, muhammad czy noel.

A słyszałem że zanosi sie ze shabazz będzie topowym scorerem, noel wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będą go ewentualnie mgli pchnąć w draft night? nie będzie już za późno?

imho nie, jesli sie nie dogadaja bodajze do 30 wrzesnia czy 30 pazdziernika nt extension w OKC to 1 lipca on sie staje RFA

mimo że to dopiero 1 lipca to nie wydaje mi się, by mogli nim handlować od trade deadline do 1 lipca właśnie

 

 

edit

 

OKC jest w komfortowej sytuacji.

Mogą negocjować z hardenem, sypnąć tyle kasy ile sie im podoba, jesli harden to wezmie to ok, jesli nie to jest draft night i mysle że harden ma taką wartość że znajdzie się chętny na wzięcie go za powiedzmy top3 pick, wtedy OKC traci pewnego zawodnika, na poziomie allstar, ale zyskuje jakiegoś zajebistego prospecta, muhammad czy noel.

w sumie jeśli uda im się podpisać extension z Hardenem tej jesieni to chyba najlepiej dla OKC byłoby opchnąć go jeszcze przed sezonem - potem, im bliżej trade deadline tym jego wartość będzie mniejsza, poza tym byłoby więcej czasu na zgranie z ew. nowym ziomkiem

 

bo po konktraktach, które dostają inni zawodnicy wydaje się, że Harden w następne lato dostanie oferte w granicach 4 letniego maxa, czego OKC pewnie nie wyrównają [ bo jeśli mieliby wyrównywać coś takiego, to mogą mu zaproponować równie wysokie extension już teraz ]

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho nie, jesli sie nie dogadaja bodajze do 30 wrzesnia czy 30 pazdziernika nt extension w OKC to 1 lipca on sie staje RFA

mimo że to dopiero 1 lipca to nie wydaje mi się, by mogli nim handlować od trade deadline do 1 lipca właśnie

no właśnie to mi nie pasowało w planie mycka. żeby go pchnąć w draft night muszą podpisać ex. jeśli tego nie zrobią to muszą przedstawić QO żeby był RFA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli też wysłać Westbrooka i Perkinsa za Howarda. To i tak by było lepsze dla Magic niż to co dostali. Oklahoma dzięki temu ruchowi mogłaby zrobić jakieś małe oszczędności, gdyby znaleźli jeszcze jakiś trzeci team. Mając Howarda nie musieliby takiej kasy wpi*****ić w Ibakę i znalazłoby się wówczas parę groszy dla Hardena. :crushed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli też wysłać Westbrooka i Perkinsa za Howarda. To i tak by było lepsze dla Magic niż to co dostali. Oklahoma dzięki temu ruchowi mogłaby zrobić jakieś małe oszczędności, gdyby znaleźli jeszcze jakiś trzeci team. Mając Howarda nie musieliby takiej kasy wpi*****ić w Ibakę i znalazłoby się wówczas parę groszy dla Hardena. :crushed:

true story

powtarzałem to przez cały ostatni sezon, dlaczego GM OKC nie czyta moich postów? by się chłopak czegoś nauczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy temat wyszedł....

 

Harden kolejny gracz który mnie zastanawia czy w innym środowisku zagra lepiej bo bedzie miał więcej okazji bez Durantuli i Westbricka czy gorzej bo obrona na nim jako 1-2 opcji będzie mocniej skupiona.

 

bardzo trafne porównanie do Manu Gino zarówno pod wzgledem zadań w zespole, stylu gry, wpływu na wynik zmusza mnie do zerknięcia w stronę salary spurs na 2013/2014 i zastanawieniu się przy schodzących kontraktach Manu i Jaxa ( razem 24.000.000) i postawienia sobie pytania czy czasem nie warto postawic na Hardena jako nastepcę MGino w spurs?

 

Dodatkowo przy Parkerze tochę gały by miał moze nie all night long ale juz w systemie gry bez TP ( quasi PG zmienników ) pełnił by rolę właśnie Manu.

 

IQ, dobra obrona, charakter to coś co na pewno nie uszło uwadze Popowi.

 

Dodatkowo to niezły klub dla niego takze patrząc w drugą stronę gdyż gwarantuje dalej mimo podpisania wysokiego kontraktu z marszu walkę o wyzsze cele przez co niewiele traci sportowo w odróżnieniu do szukania kasy w ekipach z wolnymi salary ale w rozpoczynajacej się przebudowie (np. Magic).

 

Wiem, że chęci spurs to jedno a podpis Hardena to drugie ale tak mi się po lekturze po prostu przyśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, faktycznie pomysł ekstra. Harden jako naturalny następca Manu idealnie by pasował. Wątpliwości:

 

1) czy Spurs są w stanie wydać taką kasę na brodacza? Raczej są znani z nieprzepłacania graczy, szczególnie młodych, utalentowanych.

 

2) czy Harden sprawdził by się w systemie Popa pod względem dyscypliny taktycznej oraz szeroko rozumianej dyscypliny/podporządkowaniu się w stosunku do trenera. Jego oststnie wybryki w night clubach sugerują, ze nie jest to typ grzecznego chłopca typu Duncan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie wy widzicie w Hardenie tą obronę? Przecież to jest jeden z gorszych obrońców w lidze :concern:

Z jednej skrajności w drugą, już nie przesadzajmy.

 

2) czy Harden sprawdził by się w systemie Popa pod względem dyscypliny taktycznej oraz szeroko rozumianej dyscypliny/podporządkowaniu się w stosunku do trenera. Jego oststnie wybryki w night clubach sugerują, ze nie jest to typ grzecznego chłopca typu Duncan.

Zrobienie urodzin w klubie to już są wybryki (liczba mnoga)? Liga to zakon klarysek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.