Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2012/13


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

To nieporuszanie sie czy pojawianie sie? Zdecyduj sie facet.

A jak pojawisz sie i rzucisz bez wczesniejszego tam stania to juz nie jest spot up? :>

 

btw co do cytowanego komentarza to powinno byc "[Te] spot-upy...", bo nie dyskutujemy tu chyba o definicji tylko o grze brodatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieporuszanie sie czy pojawianie sie? Zdecyduj sie facet.

A jak pojawisz sie i rzucisz bez wczesniejszego tam stania to juz nie jest spot up? :>

No dobra, przyznaję - nie wiedziałem, że to forum onetu i trzeba wytłumaczyć, że jak ktoś "stoi" to tak naprawdę nie jest pomnikiem. Poszukaj jeszcze jakiejś literówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz

Nie wiem w ogóle o co toczycie ten bój.

1. Harden jest lepszy gdy ma piłkę w rękach, to chyba jasne

2. Ograniczenie go do roli spot up/uciekającego po zasłonach zwał jak zwał jest bez sensu bo ogranicza jego grę.

3. W takiej roli nie jest wart pieniędzy, których będzie grał

4. Innej roli w OKL nie dostanie póki jest russel.

 

Bottomline - trzeba go spuścić za picki i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w druzynie w ktorej Ibaka + Perkins beda zarabiac rocznie 21 milionow Harden jest warty maxa bez watpienia. jego impact to wielokrotnosc tego co robia Ibaka + Perk. Harden to jest Steve Nash 2003. dogra jeden sezon i niech go wywala, a potem bedzie robil monster statsy. jak masz gracza na poziomie Manu ktory moze grac wiecej minut to sie nie zastanawiasz i placisz mu ile on chce. Harden jest o wiele zbyt cenny zeby go odpuscic. jezeli OKC nie zatrzymaja Hardena to grubo tego pozaluja. OKC c***a gralo bez Hardena na boisku. beda mieli tragiczna ofensywe. zwykle zaczynajac mecze w skladzie Perkins/Ibaka/Durant/Thabo/Westbrook pierwsza kwarta konczyla sie katastrofa w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz

 

Ok, przesadziłem z tą bezproduktywnością, chodziło mi o to, że z piłką jest lepszy niż bez niej.

 

Bastek

 

Jasne, że jest bardzo dobry, manu to świetne porównanie, tylko:

primo - jeśli harden gra w s5 to ławka ma moc ofensywną na najgorszym poziomie w lidze

secundo - harden bez piłki to ograniczenie jego roli, russel bez piłki to zero, durant też lubi zagrać iso. Troche dużo kolesi do jednej piłki.

tertio - okl nie stać przy obecnym rosterze na hardena, musieliby spuścić perka, ibake ale westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek

 

Jasne, że jest bardzo dobry, manu to świetne porównanie, tylko:

primo - jeśli harden gra w s5 to ławka ma moc ofensywną na najgorszym poziomie w lidze

secundo - harden bez piłki to ograniczenie jego roli, russel bez piłki to zero, durant też lubi zagrać iso. Troche dużo kolesi do jednej piłki.

tertio - okl nie stać przy obecnym rosterze na hardena, musieliby spuścić perka, ibake ale westbrooka.

1. gdy masz Westbrooka, Hardena i Duranta to nie wyciagasz ich trzech razem. zawsze ktos zostanie w grze. nic sie nie zmieni oprocz tego ze Harden gralby wiecej minut. zreszta ja nawet nie mowilem ze Harden ma nie wchodzic z lawki wiec nie wiem skad to wziales. mowie po prostu ze z Hardenem na boisku OKC jest bardzo mocna, a bez niego znacznie slabnie.

 

2. fakty pokazuja ze jest inaczej. Westbrook zdecydowanie lepiej gra gdy Harden jest na boisku, a prawdziwym potworem staje sie gdy Harden ma pilke w rekach. Harden, podobnie jak Nash czy Manu, sciaga podwojenia na pick and rollu 7 metrow od kosza. przerzucenie pilki na weak side do Duranta czy Westbrooka jest morderstwem defensywy bo cala strone maja dla siebie i nie da sie bronic ich wjazdow, a przeciez moga zawsze sie zatrzymac na midrange J. Westbrook swoje najlepsze dunki mial wlasnie gdy byl scinajacym pod kosz. on w przeciwienstwie do takiego LeBrona 2011 gra bardzo dobrze bez pilki.

 

3. nie wiem jaka jest ich sytuacja finansowa dokladnie, jezeli nie maja mozliwosci zatrzymania Hardena to moga sobie pluc w brode. tak czy inaczej Harden jest bez watpienia warty maxa. takich graczy w lidze jest garstka, a kolesi zarabiajacych po 10-12 milionow cale mnostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gdy masz Westbrooka, Hardena i Duranta to nie wyciagasz ich trzech razem. zawsze ktos zostanie w grze. nic sie nie zmieni oprocz tego ze Harden gralby wiecej minut. zreszta ja nawet nie mowilem ze Harden ma nie wchodzic z lawki wiec nie wiem skad to wziales. mowie po prostu ze z Hardenem na boisku OKC jest bardzo mocna, a bez niego znacznie slabnie.

 

2. fakty pokazuja ze jest inaczej. Westbrook zdecydowanie lepiej gra gdy Harden jest na boisku, a prawdziwym potworem staje sie gdy Harden ma pilke w rekach. Harden, podobnie jak Nash czy Manu, sciaga podwojenia na pick and rollu 7 metrow od kosza. przerzucenie pilki na weak side do Duranta czy Westbrooka jest morderstwem defensywy bo cala strone maja dla siebie i nie da sie bronic ich wjazdow, a przeciez moga zawsze sie zatrzymac na midrange J. Westbrook swoje najlepsze dunki mial wlasnie gdy byl scinajacym pod kosz. on w przeciwienstwie do takiego LeBrona 2011 gra bardzo dobrze bez pilki.

 

3. nie wiem jaka jest ich sytuacja finansowa dokladnie, jezeli nie maja mozliwosci zatrzymania Hardena to moga sobie pluc w brode. tak czy inaczej Harden jest bez watpienia warty maxa. takich graczy w lidze jest garstka, a kolesi zarabiajacych po 10-12 milionow cale mnostwo.

 

1. Fakty to są takie, że harden wchodzi z ławki, a trzymanie na ławce kolesia z maksymalnym kontraktem to trochę dziwna sprawa. Ja nie twierdzę, że hardenem grają inni gorzej, tylko salary cap nie jest z gumy i trzeba się zastanowić czy warto stać ich na niego

 

2. Nie wiem co mówi na to synergy, pamiętam finały, pamiętam IO, harden bez piłki nie wyglądał wtedy rewelacyjnie, a już na pewno nie na max kontrakt.

Okej zerknąłem na skuteczność russela faktycznie zajebiście się poprawił na mid-range, być może za mało okl oglądałem i mi to umknęło. Zwracam honor.

 

3. Wszystko właśnie rozbija się o kasę. Czy taki small market stać na trzymanie s5 za takie pieniądze. Russell to 14 mln, durant 18, perkins 8, ibaka 12. 52 mln na 4 graczy. Jak dasz maxa hardenowi to jest ponad 70, a gdzie rezerwowi? I z roku na rok będzie coraz więcej. Najłatwiej byłoby wywalić perkinsa, ale jego samego nikt nie weźmie, trzeba by dołożyć picki i maynora. A wtedy na ławce nie zostaje nic. No i dziura bo nie będzie miał kto bronić howarda. Nie ma dobrego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocka za minimum na C myślę, że dadzą radę znaleźć, a z tego co widzę (niech mnie ktoś poprawi jak by co) to jak przyjdzie pora na podpisywanie Hardena to Perkins będzie miał spadający kontrakt i kogoś na ławkę dało by się radę wyciągnąć.

Tak, tylko wtedy też kontrakt duranta to 20 mln a russela 15. Trzeba będzie przedłużyć maynora ,thabo, wziąć kogoś na C (w vet min nie wierzę) i dalej nie będzie różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemecza sie jeden sezon w luxury (2013/2014), zdobeda mistrza to pomysla czy trzymac dalej perka, jak nie zdobeda to puszcza jego spadajacy kontrakt za jakies picki z 2 rundy albo rolesa i beda mieszac na C.

Salary cap + luxury threshold sa zamrozone na obecny i poprzedni rok, w 2013/2014 w zaleznosci od wplywow ligi beda odwieszone i najpewniej pojda w gore to powinno im dac troche luzu (chocby luxury z 72 na 76 mln).

Maxa harden nie dostanie, ale cos w okolicach 12-13 mu zaproponuja. Zobaczymy czy sie zgodzi.

Kluczowi rolesi maja chyba kontrakty jeszcze na 2 sezony (albo collison nawet na 3) w sumie obaj gdzies za 6 mln rocznie.

Gdyby wyciulali cos na maynora bylby wypas, jest szansa bo raczej po ACL bedzie chcial sie finansowo zabezpieczyc na przyszlosc i bedzie chetny przedluzyc za mniejsza kase.

Reszta to dalekie picki z draftu (czytaj 1 mln z hakiem rocznie) i goscie na minimach (nawet mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC doszli po prostu do momentu, w którym te wszystkie talenty trzeba przedłużyć, bo kończą im się debiutanckie umowy. I po radosnym graniu i życiu razem przychodzi czas, że każdy upomni się o swoją kasę, a jak wiadomo wszystkie talenty z topu kolejnych draftów ciężko utrzymać w takiej sytuacji. Pisałem już wcześniej, że powinni szukać chętnego, który odda za Hardena dwóch dobrych pierwszo-drugoroczniaków lub mocnego rookie plus pick. To ich najlepiej urządza, bo dalej mają na ławce kogoś utalentowanego za psie pieniądze. Zawsze można coś wyciągnąć za takiego gościa.

 

Jest jeszcze opcja spuszczenia gdzieś Perka za pick czy mały kontrakt i podpisanie jakiegoś Darko... wtedy znalazłaby się kasa na kontrakt Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam Presti powiedział po podpisaniu Ibaki, że nie wpływa to w ogóle na extension Hardena i rozmowy z nim będą prowadzone.

Westbrook wziął mniej, Ibaka wziął mniej i co Harden powie, że pierdoli i weźmie maxa od jakiś ogórków? No way.

http://www.dailythunder.com/2012/08/with-ibakas-deal-done-the-focus-turns-to-james-harden/

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.