Skocz do zawartości

Cavaliers video


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak w ogole to proponuje sciagnac meczyk West Virginia vs Texas - Elite 8 (prawym i zapisz jako...) . Naprawde to bylo dla mnie pierwszy raz kiedy ogladalem Gibsona w akcji i musze stwierdzic, ze na dzis dzien jest lepszy conajmniej 2x od Snow'a. Oczywiscie na tle graczy z uniwerkow ciezko stwierdzic to, ale wypadl conajmniej bardzo dobrze. Nie dosc, ze przykleja sie doslownie do ludzi, ktorych ma pilnowac (ladnie dosyc mijal zaslony) to w dodatku mimo, ze gral akurat w tym spotkaniu na SG to potrafil wziasc czasem ciezar gry na siebie i ladnie rozegrac pilke. Zaskoczyl mnie szczegolnie paroma ladnymi asystami i przegladem pola. Rzucac akurat nie rzucal duzo ale bardzo podoba mi sie ten gracz na dzis dzien. Tak sie sklada, ze mozecie go porownac w tym torrencie z takim np Farmarem. Milego ogladanie i oceniania. Oczywiscie tylko dla chetnych, ktorzy juz nie moga doczekac sie summer league, ktore startuje jakos za tydzien ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cavs, fajny ten skrócik, hehe LeBron trafiał trójki jak z rękawa, szkoda, że tych 56 pkt. nie przypieczętował zwycięstwem..

 

A ja mam tu filmik z "Q" Areny, kiedy to Cavs grało z Miami, dokładniej jest to pojedynek LeBron-Wade..najwspanialsze jest na końcu..braterski uścisk, fajnie się na to patrzy ;) ;)

 

Link: http://www.youtube.com/watch?v=hriZzmP6ZpI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs, fajny ten skrócik, hehe LeBron trafiał trójki

To zobacz sobie skrót z meczu na otwarcie poprzdniego sezonu, dodam, że LeBron zagrał zaledwie 33 minuty:

Opener

 

No ale jeśli już jesteśmy przy trójkach to czas wrzucić rekord NBA. Sam nie wiem, dlaczego jeszcze tego tu nie ma :roll::

Donyell Marshall (niestety w barwach Raptors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Chłopak jest jak żywe srebro na tych mixach :D Widać że energia go wręcz rozrywa :D I te niektore przechwyty ... Ma widać chłopak zmysł do takich bajerów (mówię na podstawie clipu). I dunki też niczego sobie, zwłaszcza ten ostatni :) Jestem bardzo ciekawy jaką rolę mu wyznaczy coach Brown u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.