Skocz do zawartości

Rekrutacje 2012/2013, czyli rybacy zapraszają wolnych agentów do pomocy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

na 60/4? bo chyba Duranta na 5 lat podpisali. da rade go przehandlować? ja wciąż uważam, że jego dobra dyspozycja jest zależna od gry Kevina i tutaj też albo gra wtedy dobrze albo c***owo, bo w tak młodym wieku ceglenie to problemem można nazwać. ani nie rozegra ani nie strzeli na dobrym %. a to, że ma ładne cyferki to nic nie odzwierciedla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kontrakt DeAndre zapatrzył się chyba Brandon Bass, który odrzucił p.option. Spekuluje się że chce coś koło 26M za 4 lata, po zbyt długich okresach znikania w PO nie wydaje mi się żeby dostał tyle od C's, no chyba że potem byłby trade'owany. Rozsądny dla Celtów scenariusz, to 16M/ 3 lata +team option, ale jeśli Bass chce sobie zapewnić długi kontrakt to będzie szukał przystani w zespołach poniżej Salary Cap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy trade wymyslany przez mycka normalnie powinien byc banowany!!!

 

Oddajmy pół składu za Howarda, albo nie oddawajmy nikogo znaczacego za Evansa...

 

 

A z marzeń to własnie Harden obok Rose'a mi pasuje, ale to mniej niz nierealne, głównie dlatego, że brak kasy i Bulls nie mają nikogo, kim mogliby zainteresowac OKC

a gdzie ja napisałem że nie oddałbym nic znaczącego za evansa, i czy ty pół roku temu nie pisałeś że oddałbyś pół składu za howarda ?

 

Wg dość dobrych zrodeł bulls szczególnie rozmawiają z sacramento i toronto właśnie. Sacramento ponoć oferuje #5 i salmonsa za denga, i to dla bulls jest złoty interes.

dlaczego.

 

Bulls mając kontrakty denga, rose, boozera, noaha NAPEWNO nie podpiszą korvera, asika i tego weterana który zrobi różnicę (garnett/nash). Bulls nie chcą się wkopać w podatek, więc nie ma mowy na wzmocnienia przy tym payrollu.

 

Więc wymieniając Denga, nie przedłużając brewera i watsona Bulls nie są już w aż tak słabej sytuacji finansowej.

 

TOP 5 tego draftu -raczej- bedzie wygladac tak: davis-rob-kidd-beal-harrison, więc z #5 do bulls trafia ktoś z tych panów, każdy z nich jest godny denga, który opuści sporą część sezonu. Pytacie dlaczego sacto chce wymienic pick w mega mocnym drafcie za denga, odpowiadam - nie wiem, tak słyszałem od gości którzy przepowiedzieli kilka ruchów bulls.

 

Mając luz w salary, wybranego prospekta bulls mogą podpisywać jakiegos weterana (np kg), którego nie mogliby podpisać gdyby kontrakt denga był payrollu.

 

Następnym - oczywisym- ruchem mogło by być nie dawanie mega kasy asikowi gdy pod koszem byłby kg-noah-taj-boozer (oczywiście dalej nie wydaje mi sie ze kg bedzie chcial grac w chicago).

 

Ale żeby zwiększyć swoją moc w offensywie i na ławce można by było zrobić bardzo sprawiedliwe dla obu stron trade asik-beasly.

 

Zeby nie bylo, uwazam ze deng jest wazniejszy nawet od rose'a, ale bulls maja zajebane salary i to dosc powaznie, boozer jest nie wymienialny - chyba ze za calderona, tak wiec trade denga otwiera dwoje/troje dzwi do wzmocnienia sie: a) prospekt z drafu ktory moze sie okazac allstarem B) weteran za mle c) podpisanie np korvera czy innego zadaniowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawanie Denga to jest strzał w kolano tej drużyny, gość daje po obu stronach parkietu tyle, że jakieś Lebrony i Duranty są over. Na pewno do wypchnięcia jest Brewer bo raz że nim trener nie chce grać a dwa że jest Butler, który pewnie gorszy jest ale powinien dostać sezon gry co zaprocentuje. Watson też nie jest priorytetem. Problemem jest Boozer, który w porównaniu do tego co zarabia za mało daje na parkiecie. Jak by się go udało wypchnąć za jakiś pick lub fajnego zadaniowca albo spadający kontrakt to by była bajka. A co do Evansa to po c*** on? Żeby nie było gdzie go do składu wstawić jak wróci Rose a za 2 lata zażyczy sobie 45/4 albo kto wie ile?

 

Jest teraz tak, że Rose i Deng nie będą grali przez większość część sezonu więc komuś z drużyny się zwiększy trade value?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz że jak kontrakt Denga będzie w payrollu na przyszły sezon to Bulls nie podpiszą i asika i korvera ? a o dodaniu weterana, za pewne, za mle nie ma mowy?

Sacto chce wterana, zobacz na ich skład, zobacz na iloraz inteligencji tych graczy, tam trzeba weterana, o czym sami mówili. Dla Bulls ten sezon nie będzie taki jak poprzednie dwa, to okres przejściowy, więc dlaczego teraz nie podjąć tego ryzyka z potencjalnym allstarem (kidd/robinson/barnes/beal). Z tym co mamy nadal robimy 60W w RS ale w PO nie mowy o finałach.

 

Co do Howarda, Bulls byli w stanie oddać dwóch z trójki deng, boozer, noah + dodatki. Magic to chcieli ale Howard nie chce grać w Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls w przyszłym sezonie raczej nie mają szans na sukces, stąd pogłoski o oddaniu Denga powodującym oszczędności. Ale Boozer za Calderona to byłby hit! Pozbycie się c***owego kontraktu za zastępce na pg do czasu powrotu Derricka, którego kontrakt kończy się po sezonie, mega. Boozer <-> Calderon i Bulls nie powinni kombinować tutaj z wymianą Deng <-> Calderon + pick.

 

Po opyleniu Booza wyboru w drafcie powinni szukać na spokojnie w innej wymianie. Za Denga. Ale i to nie wydaje się wtedy konieczne bo zeszliby sporo z płacami. Z drugiej strony są napaleni chyba na wysoki pick... Evans i #5 odpada za Denga i pick Bulls? co chcą Kings?

 

Ariza + #10 za Denga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls mają na stole ofertę od kings: deng+pick charlotte+1rd pick+taj za evansa, #5 i jakiś fatalny kontrakt samlonsa albo garcii. Oczywiście nie jest to potwierdzone przez żadne poważne źródło, ale i tak pisał o tym gość który przewidział kilka ruchów bulls i nie tylko. Deng ponadto jest w nienajlepszych stosunkach z zarządem, poza tym, odpalcie sobie realgm, hoopshype czy cokolwiek innego, pisze że bulls chcą tradować denga i nie zdziwię się jeśli za przehandlują go gdzieś za 10 dni.

 

nie wiem czy ogarniacie czym jest pick CHARLOTTE, wiadomo co się tam dzieje, ile talentu oddano za darmo, nie zdziwię się jeśli jordan i tym razem to spierdoli, bo ma do tego tendencje, ba już teraz słychać tu i tam że będzie dealował swój pick za jakiegoś iguodale. Charlotte nie odbiją się od dna, są skazani na dno wschodu, gdyż wschód regularnie się wzmacnia, szczególnie te średnie drużyny, nets, wizz, toronto, kiedyś indiana, nix, philla. Ten pick za kilka lat będzie bardzo wysoko, sacto ma mnóstwo młodzieży i zrozumiałe by było ściągnięcie do siebie allstara za gościa który - już - nie pasuje. we'll see, podobno bulls są bardzo zdeterminowani handlować dengiem. Jesli dostaną w rozrachunku za niego beala czy harrisona to by był miód dla nich. Owszem oddają przyszłość, bo Taj jest graczem na co najmniej 10-10 + epicka D przy zdrowych minutach, pick charlotte jest mimo wszystko w huj wart, a deng jest all-starem. Do teog future pick bulls nie będzie 30 pickiem tak jak to było przez dwa ostatnie lata, ale koło 20. Wiem że ciężko teraz na to patrzeć w perspektywie równości dla obu ekip ale za kilka lat może się okazać że taki trade byłby tak samo dobry, a nawet i lepszy dla sacto co dla bulls.

 

Ale, przynajmniej dla mnie #5 nr i to jest max, Bulls nie powinni oddawać denga za #8 czy #10 gdyż wątpię że ludzie w typu lamb, waiters czy szczególnie rivers (który ma technicznie rzut taki jak ja... w gimnazjum) załatają dziurę po dengu. Bulls są najpewniej zainteresowani barnsem z którym się spotkali i z bealem który byłby perfect fitem pod rose'a.

 

Co do Boozera. Jedynym człowiekiem który byłby w miarę dostępny i za którego bym oddał boozera jest bargiani. Wiem że karuzela pt śmiejemy się z carlosa boozera, na której sam jestem jest niezle nakrecona, ale boozer co by nie było daje te 15 ppg, i technicznie jest najlepszym podkoszowym bulls. Bez boozera bulls cofają się do czasów tyrusa thomasa. Nie bronię carlosa, ale jestem pewny że bulls jeśli bulls go wymienią to za innego podkoszowego który daje conajmniej tyle co on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.