Skocz do zawartości

Post-Paul era - rebuilding Hornets


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Pick jki będzie taki będzie, natomiast ja po tym co wczoraj zobaczyłem w wykonaniu Gordona to niewiem czy bym go samego nie wziął w wymianie za Paula, kurcze chłopak mi Mitcha przypomina trochę mam nadzieję ze większego farta będzie miał i ekipę lepiej do sukcesów poprowadzi niż Richmond.

 

ps. Kaman cos dalej daleki od top formy, powinien tam gm w NoH jakoś szybko spakować albo jego albo Okafora, słowem przydało by się też dać trochę grania pożądlonemu przez pszczoły Aminu, czy na kims chłopak robił dobre wrażenie czy nie to ma fenomenalne warunki i NoH na sf/pf to powinni wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wstrzymałbym się z wymianą za Okafora, co do Kamana to zależy ile talentu otrzymamy. Jeśli w drafcie wyciągniemy jakiegoś fajnego C, wtedy można handlować Emeką, albo go poprostu amnestiować. Póki co nie szalałbym z wymianami i dałbym chłopakom pograć razem. Cicho wierzę, że do PO wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pozwole sobie dodac ze Gordona) jest zastrzezony i Hornets moga wyrownac kazda oferta ktora dostanieb) nigdzie nie dostanie tylko co w hornets

Racja, dzięki za przypomnienie. Co do tankowania.... powinni, ale oglądałem w tym sezonie narazie 4 mecze z nimi (dwa wygrane PHX, BOS i dwie porażki PHX i DEN) i wcale nie wyglądają jak team nastawiony na dobry pick w drafcie. A gdyby nie głupie straty, faule w 4q z DEN mogliby i wygrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jeśli chodzi o kontrakt Gordona to ja bym nie patrzył co będzie za rok, tylko jak będą wyglądać Hornets po sezonie 2012-2013, bo wtedy Gordon mógłby odejść za darmo, a wymiana Paul na Gordona, Kamana i Aminu zamieniłaby się na Paul vs. Kaman i Aminu, co byłoby niewątpliwie fatalnym ruchem.

 

A więc na budowę drużyny mają dokładnie niecałe dwa lata. Dużo czasu, oby znaleźli właściciela do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz, kolejna "kontrolowana porażka". Mavs zrobili przewagę i potem kontrolowali ją do samego końca. Widać było strasznie brak pierwszej opcji w ataku. Jack dzisiaj słabo, ale nie wiem ile w tym jego winy a ile taktyki bo ta się chyba za bardzo nie zmieniła. Ciągłe granie przez PG jak za czasów CP#3. Napewno nie pomogły głupie straty i faule techniczne, a trochę ich było. Kaman zagrał kilka dobrych meczy na początku RS i teraz słabiutko. Pozytywnie zagrał Aminu i zastanawiam się czy nie lepiej stawiać na Niego kosztem Arizy skoro nic innego prócz tankowania nam nie pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3-12

 

Takim rezultatem na ten czas legitymują się Hornets. Gramy słabo, kontuzje Gordona, Arizy swego czasu i brak Henry'ego, który nie zagrał jeszcze ani jednego meczu w uniformie Hornets, ale zawsze biorę go over Marco ( apropo zgarnąć 12 pick za drugorundowy wybór, coś pięknego! ). Dzisiaj mecz z Mavs, warto zaznaczyć, że nie wygrali oni w NOLA od 11 meczów ^^

 

Nie ubłagalnie zbliża się data 25 stycznia, wiem, że to nic wielkiego, ale zawsze cieszy :

 

http://www.nola.com/hornets/index.ssf/2012/01/eric_gordon_says_hes_open_to_a.html

 

Mam nadzieje, że ta sprawa rozwiąże się pomyślnie.

 

Kurcze, jak na razie pick Wolves nie zapowiada się by był wysoki, a szkoda bo chciałbym zobaczyć Michaela Kidd-Gilchrist'a i Thomasa Robinsona w przyszłbym sezonie w trykocie Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak na razie pick Wolves nie zapowiada się by był wysoki, a szkoda bo chciałbym zobaczyć Michaela Kidd-Gilchrist'a i Thomasa Robinsona w przyszłbym sezonie w trykocie Hornets.

marzenia ściętej głowy, ale może jakoś się to tak ułoży.. Zobaczymy. Dla mnie to na razie najlepsi gracze tegorocznego draftu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ale nie widzę przeciwskazań, żeby byli również najlepsi za te 3-4 lata. Przecież oni też nie osiągnęli jeszcze swojego maksa koszykarskiego skilla i będą się rozwijać. Taki Davis może być monstrum za te 3 lata, ale jednak w jego przypadku ryzyko jest spore, dlatego ja o każdej porze dnia i nocy biorę takiego Robinsona przed nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.