Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, uwielbiam takich FA - Dalembert, Ariza, R.Anderson czy nawet Brand:) Póki co zrobiłem tylko jedną wymianę w której zyskałem kontuzjowanego Gordona a straciłem Kobiego. No ale fart w pozyskiwaniu FA mi to rekompensuje:)

 

Sorry, wiem, że to taki trochę samochwalczy wpis no ale z kimś musiałem się tym podzielić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tym polega cała zabawa z FA, że nie są to gwiazdy, najczęściej nie grają równo i zazwyczaj nie są potęgami we wszystkich kategoriach ROTO. Johnsona się pozbyłem ze względu na małą ilość punktów którą mi dawał. Wolę Arizę:) albo Branda. Nie mówię, że wszystkie moje decyzje odnośnie FA były super- ale jednak jestem zdecydowanie na plus. Parę błędów też oczywiście popełniłem (pozbyłem się Monroe, myślałem, że się nie obudzi już...) - no ale musiałem ryzykować bo po autopick-draft nie byłem zadowolony do końca.

 

EDIT: zapomniałem, że z FA wziąłem też Harringtona i Lou Williamsa. A wcześniej mnóstwo trójek na dobrej skuteczności zdobył mi Jefferson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Harringtona i Williamsa chcę jednego PF/C który daje mi coś ok. 10 zbiórek i 20 punktów

 

Jennings jest praktycznie nie do oddania... Musiałby to być jakiś naprawdę łakomy kąsek do pierwszego składu, ogórków na bench nie chcę.

 

Jefferson raczej go nie oddam, daje mi to co potrzebuję czyli zbiórki, punkty i bloki...

 

No to Hamilton sobie pograł...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nawet nie złożyłem Ci oferty:) Nie spodziewam się, żebyście rzucili się na moich zawodników bo faktycznie- żaden z nich praktycznie nie jest jakimś wymiataczem w żadnej kategorii,. Choć śmiem twierdzić, że trójka Jennings-Rondo i nawet Calderon to w tym roku topowi PG w ROTO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.