Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

uuu, łaa -ale poszło wymian! Cube - dziwie Ci się z tą wymianą no ale wasza sprawa.

 

 

EDIT: tak jak mówiłem będę prześwietlał wymiany "nowych" co więc czynię:) :

 

Felton- Blair - nic do nie nie mam. asysty za zbiórki.

 

Monroe, Wright - Holiday, Pierce - tu więcej jednak zyskuje CubeBrick moim zdaniem, ale mimo wszystko wydaje się w miarę równo. Zyskuje asysty, trójki, mniej wyraźnie punkty i przechwyty. A traci na zbiórkach i stratach. Zresztą, sami oceńcie bo z tych dwóch wymian ta jest bardziej kontrowersyjna.

 

[TABLE=width: 504]

[TR]

[TD]3PM[/TD]

[TD]REB[/TD]

[TD]AST[/TD]

[TD]STL[/TD]

[TD]BLK[/TD]

[TD]TO [/TD]

[TD]PTS[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]-1,4[/TD]

[TD]6,6[/TD]

[TD]-4,3[/TD]

[TD]-0,7[/TD]

[TD]0,3[/TD]

[TD]-2,4[/TD]

[TD]-4,2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka - to muszę przemyśleć. Ale chyba go oddałeś za LBJ...?

 

EDIT: Matek, obydwaj grają u mnie w pierwszym składzie - więc tracę na tej wymianie sporo. Nawet jeśli założymy, że wrzucę sobie z rezerwy Branda to po podliczeniu statsów wychodzi mi, że zyskuje 2,2 zbiórki i jeden blok - a tracę 1,8 asysty i "zyskuje" 1 stratę... No ale Durant to Durant, dla mnie ok:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FA można naprawdę niezłych gości znaleźć... Nawet teraz widzę paru takich nad kórymi się zastanawiam bo są chyba na fali wznoszącej. Przez 2 mecze (każdy po 2) np. Tony Allen i Traviza dali mi 11 przechwytów a właśnie ich potrzebowałem najbardziej. A do tego 13-14 PPG każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.