Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce jeffersona ;) obecnie nikt z FA nie gralby u mnie w skladzie, jedynie na lawke a i tak nie mam kogo wyrzucic, jeszcze czekam na diawa. Puki co jestem w czolowce wiec nie chce wymieniac 3 waznych elementow druzyny. Tak jak mowilem, Gay i Jack spokojnie moga pojsc + ktos slabszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poszła ta wymiana.... bo że tak powiem pozwoliłem włączyć się do licytacji KD...

 

I jak ci odpowiada ta wymiana matek... myślę że pod wzglądem statystyk to opyla się w dwie strony,

pytanie tylko jak wytrzymujesz to moralnie... dasz radę mieć ich obydwu??? ;)

 

U mnie poprostu bardziej KD wchodzi w charakterystykę i mam totalny overload asyst!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak oddałem Brona to narazie zostaje conley bo totalnie z asyst nie zamierzam reazygnować;)..

na wyjściu jest Chalmers, Jackson, Hibbert, Noah... Poszukuję ogólnie centra z dobrym blokiem... mogę oferować

2 za jeden.

 

odrazu pytanie do Raffu... kogo chcesz za Gasola?

 

Edit... kurde no nie powiem goglaq ale mam trochę wyrzutów sumienia... co mogę powiedzieć, biznes to dziwka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.