Skocz do zawartości

(No) Country for old men.. [Suns 2011/12]


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie 30 za taką dwójkę, gwarantującą zostanie Stiviego, to uczciwa cena.

kłopot w tym, że Nash mając prawie 40 lat potrzebuje solidnego backupu, Brooks pewnie dostanie 5-7 za sezon i żeby go wyrównać, trzeba by spuścić Warricka (zamnestiować Childa ofcourse)...

 

za dużo znaków zapytania i pobożnych życzeń, PHX zostaną w dupie z jakimś OJMayo i to najbardziej prawdopodobne rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, ale Gordon odrzucając ofertę przedłużenia, dał jasny sygnał, że raczej nie bardzo go interesuje gra w Hornets i czeka latem na inne oferty. Podobno zainteresowani są Pacers, a Eric grał w ncaa w Indianie, więc na pewno chętny by tam wrócił, tym bardziej, że buduje się ciekawa drużyna. Teraz pytanie czy Hornets, którzy w drafcie pozyskają dwa fajne talenty, o ile nie dokonają jakiś niezrozumiałych wyborów albo wymian, opłaca się dawać maxa gościowi, który może im marudzić i bardzo się niecierpliwić przez najbliższe przynajmniej dwa, myślę, sezony - bo tyle pewnie będą potrzebowali ci prospekci na ogarnięcie się w lidze i utworzenie realnej siły walczącej o PO, o ile oczywiście nie okażą się bustami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech po pierwsze NO musi czymś wypełnić salary.

po drugie, dodadzą 2 prospekty, ale dziur w składzie mają jeszcze więcej (Okafor na C, Ariza taki starter/roles, a reszta to D-League + kilka wątpliwej natury prospektów), więc nawet po zatrzymaniu Erica, czasu dla rozwijania talentów nie zabraknie...

dlatego uważam, że NO wyrównają każdą ofertę.

 

nie wiem na ile profesjonalny jest EG, ale musiałby się mocno stawiać żeby go z NO puścili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to problem wypełnienie salary? Dajesz tak jak GSW takiemu Kwamemu 7 mln/rok i po kłopocie. Na miejscu Hornets też bym wolał powalczyć znowu o jak najwyższy pick w drafcie 2013. I jak już talenty przepoczwarzą się w dobrych graczy, a Nowy Orlean będzie atrakcyjnym (w sumie śmiesznie to brzmi) miejscem do gry, to wtedy zapolować na jakiegoś free agenta i walczyć o najwyższe cele ;)

Dla mnie wyrównywanie Gordona, to ani interes dla klubu, ani tym bardziej dla zawodnika.

 

ps. k**** ci NOH to nie mają nawet kibiców w internecie :D na realgm każdy temat ma max. 3 odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 30 za taką dwójkę, gwarantującą zostanie Stiviego, to uczciwa cena.

15 milionów rocznie dla Nicolasa Batuma brzmi bardziej niedorzecznie niż 7 dla Kwame Browna. Takich Batumów biega jeszcze paru po parkietach NBA, ale żaden z nich nie dostaje nawet zbliżonych pieniędzy do maksymalnego kontraktu.

 

theo

Eric Gordon ma wyższy trade value od każdego innego gracza, którego mogą Hornets podpisać. Jeśli nie będzie chciał grać w Nowym Orleanie, trudno pójdzie gdzieś w tradzie, ale NOH nie zostaną z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak niby interesem dla smallmarketu może nie być wyrównanie najlepszego (obok Hardena?...) SG młodej generacji ?...

 

jestem prawie pewny, że wyrównają każdą ofertę.

 

problemy mogą być tylko jeśli chodzi o brak właściciela oraz samego EG, stawiającego jakieś dziwne ultimatum...

i tylko szczęśliwym zbiegiem ww. okoliczności PHX (czy inne kluby) mogą mieć jakiekolwiek szanse...

 

nie ma co nad tym dywagować, przekonasz się w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o 12 rocznie dla Batuma i kilka ekip pewnie mu to da, a PTB wyrówna.

 

młody, bardzo niedoceniany zawodnik, ponadprzeciętny obrońca, w ataku pewny rzut i megaatletyzm.

 

wart kilkunastu baniek, jak dla mnie 2/3 opcja w contenderze, w PHX z miejsca byłby najlepszym obrońcą obwodowym i najlepszym punktującym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o 30 bańkach rocznie dla Gordona i Batuma, a jako że dla obu maksymalny kontrakt wynosi 58/4, obaj musieliby te maxy zgarnąć.

 

Batum to raczej bardzo dobry role player - spot up shooter aniżeli 2/3 opcja w contenderze. Wszystko powyżej 10 mln/rok dla niego, będzie wielkim przepłacaniem. Dałbym mu coś w typie kontraktu Afflalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash i Garnett za 40 baniek/2 lata, do tego coś w stylu Carl Landry i Delfino albo Josh Howard. Poza tym spróbować pchnąć Warricka za jeszcze gorszy kontrakt, yhmmm, Salmons, Jason Richardson, Al Harrington? Nie żeby to był jakiś mój masterplan, po prostu głośno myślę - choć gdybym układał masterplan, Garnett też by tam był.

 

Z grubsza trzeba zmontować taki skład, żeby przy dużym szczęściu mieć jakieś szanse na mistrza. Jesli to ma być podpisanie jakiegoś pojedynczego Batuma w 2012 i oszczędzanie kasy na 2013, to lepiej rozjebać ten cyrk w pizdu i nie marnować ostatnich lat Nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to sorry, nie zaglądałem w kontrakty i uznałem że EG może dostać max coś koło 18 za sezon, a wtedy do 30 brakowałoby 12 dla Batuma...

 

Batum to oddzielna broszka, dla mnie gracz prawie pokroju Iguodali, Denga, niewiele mu brakuje a ma 23 lata... Każdy z nich dostaje ponad 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem podpisanie Nasha i Garnetta. Huj z kontraktem Warricka, po co nam Retardson czy Salmons?

W drafcie bierzemy Lamba, który na moje oko rzutowo powinien być 'nba ready', oczywiście Hill, do tego może być Brooks jako backup Nasha i dwóch weteranów: Kurt Thomas i TMac, no i może Redd

Nash/Brooks

Lamb/TMac/Redd

Hill/Dudley/TMac

Garnett/Morris/Thomas

Gortat/Thomas/Frye

 

i GO SUNS GO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem podpisanie Nasha i Garnetta. Huj z kontraktem Warricka, po co nam Retardson czy Salmons?

W drafcie bierzemy Lamba, który na moje oko rzutowo powinien być 'nba ready', oczywiście Hill, do tego może być Brooks jako backup Nasha i dwóch weteranów: Kurt Thomas i TMac, no i może Redd

 

Dej pan spokój robić last stand now or never z Doronem freakin Lambem jako starting SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.