Skocz do zawartości

(No) Country for old men.. [Suns 2011/12]


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż i tak większymi problemami są kontrakty Warricka i przede wszystkim Childressa, ale ten drugi będzie, myślę, zaamnestionowany.

Czemuż to ? ja nie za bardzo w temacie. Ja to bardzo lubię Warricka i żałuje trochę , że tak mało gra w tym sezonie. Childress także nie jest zły , to mógłby kolega wyjaśnić skale problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś właściwie ;)

Płacimy ponad 10 mln za dwóch graczy, którzy nawet nie mieszczą się w rotacji.. A nawet jeżeli by mieścili to i tak te kontrakty byłyby niezbyt fajne, bo za 4,5 i 6,5 mln to ściągasz sobie super mistrzowski support, a nie undersized, no defence scrubów jak Hakim. Tak w skrócie można zobrazować problem z tymi graczami, ale jeśli nie kibicujesz Suns to nie dziwię się, jeżeli masz to w dupie.

 

Ogólem Childressa to np. ja lubię i jakbym był GMem Suns to bym odpuścił Hilla, żeby sobie poszedł powalczyć w play-offowym teamie, może nawet contenderze, bo zdaje się, że była oferta Spurs (Clippers też). A sam grał Childressem żeby:

a) przekonać się, że jest słaby, nie warty tej kasy i jak najprędzej do amnestii

B) wrócił do formy z Hawks, grał dobrze i nabył niezłą wartość transferową, bo obecnie to nie ma żadnej

 

W Phoenix jednak mają trochę inne spojrzenie na ten temat. Organizacja chce być lojalna wobec Nasha, Hill, jednak wydaje mi się, że aż przesadzają z tym wszystkim i zamiast robić jakieś ruchy ku przebudowie zespołu, to odgrywają rolę domu spokojnej starości dla Steve'a i Granta, który niby walczy o PO, ale cóż z tego.

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyścigu o PO możecie panowie skreślić Wolves. Sorry ale bez Rubio, z borykającym się z drobnymi urazami Pekovicem, ten zespól ani nie ma szans, ani niestety nie zasługuje na PO. I może jako ich kibic wziąć mam gdzieś tam głęboko nadzieję, że będzie inaczej, to realnie patrząc czeka nas teraz zjazd w rankingu. Jeżeli zaś nie Wolves to mam nadzieję że właśnie Suns wskoczą do PO, wiecie Nash last dance, Polish Hammer Time itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nawet przeceniasz te 1/4 forumPrawda jest taka że suns nadal maja szanse na awans bo to moze nie być koniec kontuzji w lidze a jednak sztab suns jeżeli chodzi o zdrowie robi dobra robote!Wiem że wiele także przypadku ale gdyby miec tak sklad PTB moze by się to inaczej potoczyloWracajac do walki o 8 to Minny bym nie skreslalGdy dowiedzialem się o kontuzji RR to od razu pomyslalem, kurde przejebane i po sezonie dla klubuAle potem tak przemyslalem fakty że co by nie robil Rubbio to było to przede wszystkim mega hypowane widowiskowe granie i wcale się nie zdziwie jak bez niego (choc slabsi bo o 1 rotacja idzie w dol) Minny bedzie efektywniejsza a glowna strata to ta efektowniejsza strona medalu....Bedzie trudniej ale talentu Minny ma sporo a akurat na PG zastepstwo się znajdzieDodatkowo ten trener moze to ogarnac choc po polsku wypadaloby kibicowac suns szanse widze rowne nawet Rox gdy maja kolejny problem z kontuzjamiBedzie ciekawie do koncaMniam mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Heat jest jak Barca ,cokolwiek nie zrobią to sędziowie im pomagali.Ludzie ogarnijcie się jacy sędziowie??? Po prostu wygrali lepsi i tyle rozumiem frustracje bo Suns było blisko ale mimo wszystko zachowajcie trochę obiektywizmu.

BTW jedna akcja mi sie podobała najpierw Wade wybił Nashowi punkty z głowy ,piłka do Kinga i KingJames taranuje Gortata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłby Władcą Pierścienia. Król to musi mieć berło i koronę ;) James ma koronę i szablę http://streetballblog.com/wp-content/uploads/2010/04/Lebron_James_King_Wallpapers.jpg, bo jest samozwańczym królem.

 

Wracając do tematu (bo jeszcze k**** brakowało tego, żeby Lj zagościł w temacie o Suns :D)

Hill planuje grać kolejne 1-2 lata. http://www.foxsportsflorida.com/03/20/12/At-39-Hill-plans-to-continue-playing-in-/landing_heat.html?blockID=692400&feedID=3798

Tym bardziej szkoda, że jesteśmy ujebani kilkoma głupimi kontraktami, bo można z naszymi weteranami, którzy po sezonie pewnie podpiszą kontrakty warte połowę jak nie mniej swoich realnych wartości, można by zbudować naprawdę mocny team..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że nie ma huja żeby Childressa trzymali, skoro on zupełnie nie jest w rotacji. W offseason musi pójść amnestia na niego, nie widzę innej opcji.

Jestem skłonny przyznać, że kontrakt Frye'a nie jest tak tragiczny, szczególnie gdy trafia trójeczki, ale on ma takie wahania formy, że jego realna wartość jest 2 razy niższa.

Akceptując jednak ten kontrakt, zostaje wtedy tylko niewygodny Warrick, niby co to jest te 5mln, ale przy Sarverze to jest kupa hajsu i może ich zabraknąć na ważnego gracza do rotacji.

Brooks może wróci, w lecie uderzać w Ilyasovę i stworzyć jedyny? obecnie startujący duet białasów pod koszem. Wtedy w drafcie brać sg: Lamb (i jeden i drugi), Wroten, Waiters. Albo uderzać po Mayo i drafcie brać pf: Henson, P. Jones, T.Jones, Moultrie.. Ogólnie to jestem wkurwiony, że Hawks mają nasz 2nd round pick w tym roku. Sugerując się mockami, to myślę, że będzie można w 2 rundzie wyciągnąć dobre steale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.