Skocz do zawartości

(No) Country for old men.. [Suns 2011/12]


theo001

Rekomendowane odpowiedzi

coraz bardziej podziwiam numerki Marcina ale pytanie czy staty czy gracza?

szczerze? mam problem z faktem duzego rezonansu pomiedzy sukcesem indywidualnym ( licznik DD bije) a mizernymi wynikami zespołu...

najważniejsze że za oceanem wielu zauwazyło juz dobra grę Polaka, częste wstawki nba.com highlights także pomaga

nawet na overtime Barkley bardzo chwali MG wysoko oceniajac jego umiejetności i grę...

 

nic tylko się cieszyć...ale co to daje suns?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pick w okolicach 10, zamiast top3 najbliższego draftu. tyle daje postawa duetu Nash-Gortat..

 

Prawda taka jest niestety, że obecnie tylko ci dwaj panowie coś grają w Phoenix. Już nawet chwalony tak przeze mnie od początku Morris wtopił się w szarzyznę i poziom Warricków, Brownów, Fryeów i Lopezów.. Dziwne, że zbiegło się to jakoś tak wraz z jego "awansem" do s5.

Dalej nie łapię Price'a w s5, ale ok ok. Zaufajmy Alvinowi wiewiórce.

 

Po sezonie amnestiujemy Childressa, podpisujemy Mayo, Nasha za min, Wallace'a, bierzemy w drafcie Robinsona/Perry'ego/Sullingera i jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie przedstawiłem takie kompletne sf..

Mayo jest zastrzeżony, ale raczej Grizzlies nie będą mieć hajsu, żeby go wyrównywać. Wallace póki co nie pali się do przedłużenia z PTB i chce właśnie zobaczyć swoją sytuację na rynku free agents, a my będziemy mieć sporo hajsu do wydania.. Dodatkowo top10 draftu, więc pewnie będziemy mieć wybór jakiegoś Robinsona, Perryego, Sullingera czy Hensona z pfów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto w dzisiaj w nocy krył Makaroniarza? Marcin? bo jak walnął mu 30 pkt to dobrze nie świadczy o jego obronie

Meczu nie oglądałem, ale z tego co czytałem przez większość meczu krył go Markieff Morris. Chociaż sądzę, że część narzucanych punktów z pomalowanego można "przypisać" również Marcinowi, to jednak on powinien bronić pod dziurą.

 

Niemniej jednak indywidualne statsy kręci fajowskie, 9 DD z rzędu?

 

The Polish Hammer produced his ninth straight double-double, extending the league’s longest active streak and the longest by a Sun since Shawn Marion during the 2005-06 campaign. Gortat has also boarded 12 or more caroms in six straight, the longest streak since Marion that same season. Not surprisingly, Gortat has led the Suns in rebounding for the ninth straight game which is — say it together — the longest Suns streak since Marion did so 16 consecutive times in 2006.

 

 

Z innej beczki: Suns nie przedłużą Lopeza.

 

Suns won’t extend Lopez

Lon Babby confirmed to former ValleyoftheSuns reporter Tyler Lockman that Robin Lopez will not receive a contract extension by Wednesday’s deadline, thus making him a free agent at the end of the year.

The Suns will be able to extend Lopez a $4,001,917 qualifying offer after the season that would make him a restricted free agent.

“I wouldn’t read anymore into it than there’s a deadline and the deadline’s going to pass,” Babby told Lockman. “And we’ve agreed to put this off to another day.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i może bardziej by opłacało się wystawienie jednak MG na Gortata, ale teraz to tylko gdybanie..

 

 

e: co mi nikt nie mówi jaką głupotę napisałem :D

 

może i za szybki, ale w stosunku do Warricka to zdecydowanie za duży z kolei..

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat jako tako trzyma w Suns całą defensywę... To dzięki niemu są obecnie 12tą defensywą w lidze(tak gdzies wyczytałem na stronie http://www.foxsportsarizona.com/01/23/12/Gortats-stock-on-the-rise--with-room-to-/landing_suns.html?blockID=651334&feedID=3559)

 

Zauważcie z resztą na tym filmiku jak to wygląda

Gortat broni na radar, tak żeby objąć całą strefę pomalowanego, często ryzykuje i schodzi do pomocy, co przy beznadziejnej rotacji pozostałych obrońców suns często kończy się łatwymi punktami wolnych graczy...

 

a Czy Bargnani jest za szybki dla Gortata nie sądzę, w końcu Gortat to jeden z najszybszych wysokich w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.