Skocz do zawartości

[WEST] Runda 2 LAKERS vs. MAVS


Mameluk

zwycięzca serii  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zwycięzca serii



Rekomendowane odpowiedzi

Cały sezon gadanie jak to Lakers nacisną przełącznik i będą grali mistrzowski basket. Flip the switch my ass... To roztrwanianie przewagi w końcówce było przez cały sezon i tak właśnie kończymy.

3 finały z rzędu, było fajnie ale się skończyło. Przebudowa? Jeszcze nie teraz, szkoda tylko że odbędzie się ona kosztem tego który najlepiej wypadł w tych PO- Bynuma. Trzeba będzie poszukać lepszych wzmocnień w tym offseasonie, bo patrząc po przez cały sezon pokazuje Blake, po kontuzji Barnes i Theo kontuzjowany cały sezon to z perspektywy Mitch zasłużył na F.

 

Szkoda,że w taki sposób odsyłają Jaxa, żeby sie tylko nie skoncyzło sweepem w nagrode za lata pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze chyba takiego zeszmacenia się świetnego gracza jakie demonstruje nam tutaj Gasol w tych PO, cały czas co mecz czekałem aż się przełamie, ale jest co raz gorzej, to po prostu jakaś masakra, przed przyjściem do Lakers można powiedzieć, że miał małe jaja, teraz wygląda jakby mu je ucięli. Tak wkurwionego Jaxa ja sobie nie przypominam, facet jest kompletnie zagubiony, te błędy w obronie, pasywność w ataku po prostu szok. Nawet na sędziów nie mam siły narzekać po tym co zobaczyłem w jego wykonaniu, Pau swoją postawą po prostu zniszczył tą drużynę.

 

browo Mavs, a jeśli chodzi o Dirka to po prostu czapki z głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: Taka szkoda wielcy Lakers drużyna nie do pokonania ( styknie zobaczyć teksty przed rs, w których co drugi nie widział szans tej czy innej ekipy vs LaL) z Jaxem który kończy w tym roku z kołczingiem, takie mu pożegnanie zgotowali, co mają zrobić ci latynoscy kibice którzy muszą dostać przecież tytuł, co ma zrobić Utah Jazz która cały swój front przemeblowała żeby walczyć z La ( po wynikach widać że tylko z nimi :):( ) a teraz kto im powie że LaL już niema no kto powie latynosom z Utah że ich ukochana ekipa, dzięki której czują się na co dzień tylko trochę bardziej udupieni niż przeciętny białas, już nie jest mega super itd. fakt Boston sucks ale La sucks nawet bardziej i to jeszcze z rak Cubana nie nie nie :cry: :x :wink:

 

ps. nauczyli byście się że z Lakers nikt nie wygrywa oni tylko mogą przegrać i to tylko wtedy jak nie sa na odpowiedniej "wkurwie", czyli co teraz przez następne lata czeka nas tylko dopływ kibiców Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie 3:0 w tej lidze nie da sie roztwonic, nie grajac przeciwko takiemu Gasolowi. Mnie ciekaiw jak Dallas bedzie wygladalo przeciwko mlodej i atletycznej druzynie.

 

{.s.

Przeciwnicy Lakers NIGDY nie wygrywają, to Lakers ZAWSZE przegrywają.

Podobnie nie moge zrozumiec tego fenomenu :lol:

Mozna tylko dodac ze jesliby Lakers wygraliby serie to nie moznaby powiedziec ze to Dallas ja PRZEGRALO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ale jesli dla odmiany Lakers wygraliby serie to nie moznaby powiedziec ze to Dallas ja PRZEGRALO :roll:

 

własnie nie rozumiesz, tak nie można powiedzieć :)

No to Lakers robią z siebie jeszcze większe pośmiewisko niż Spurs. :wink:

Większego się nie da ;)
NYK melo miked dostają zdecydowanie za mało uznania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie poszukać lepszych wzmocnień w tym offseasonie, bo patrząc po przez cały sezon pokazuje Blake, po kontuzji Barnes i Theo kontuzjowany cały sezon to z perspektywy Mitch zasłużył na F.

chyba żartujesz? pokaż jedną osobę, która się nie spuszczała nad wzmocnieniami Kupchaka przed sezonem? w końcu to nie jego wina, że Barnes/Theo się połamali i nie ma formy, a Blake grał ochłapy bo jest Big Fish. Po pierwszych 10 meczach wzmocnienia były jak złodziejstwo w biały dzień :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie docenia tutaj Jim'a Carry'ego.

zbudował potęgę Detroit ,Brown przejął zespół ,doszedł Rasheed wygrali ,Jim poszedł do Indiany ,zrobił zespół na 60 zwycięstw przejmując po Isiah Thomasie ale RonRon po udanym sezonie i zajebistym początku następnego sezonu musiał wpi*****ić się w trybuny i wszystko rozjebać.

Lakers nie przegrywają przez to ponieważ to "nie Dallas wygrywa"

Atut deski u Was poszedł w zapomnienie i to jest problem. Dallas ma odpowiedź w postaci Haywooda,Chandlera ,Mariona 3/4 z pomocy ,Stojakovic 208cm i dobrze grający zawsze na desce jako niski czyli Kidd.

w obronie stosowanie obrony mieszanej Was w ogóle zdezorganizował ,Jim Carry zajebiście ustawił zespół w obronie i dlatego dostajecie w dupę. W ataku forsują na siłę picki na których Was każdy zespół jebie i liczą na siłę rażenia ,nawet brak firststepowego gracza nie przeszkadza ,Dirk robi swoje i jesteście w dupie.

ogólnie to przypomina mi się finał 2004 ,obrażone gwiazdeczki ,każdy patrzący na siebie ,każdy siebie obwinia.

wtedy był chociaż w game 2 zryw rookie Waltona i rzut KB ,młodego jeszcze chcącego ,teraz nic nie macie więc dupa. dziwne ,że tej atmosfery Phil nie ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Lakers psychofan mode on] Niech sie Dallas cieszą że Lakers im pozwolilo wygrać, bo to oni przegrali a nie Dallas wygrało, tak naprawdę to nie są prawdziwi Lakers, dlatego w 2011 przy mistrzu stawiamy *

 

* Lakers nie byli na wkurwie

[mode off]

 

jak nie bezie jakiegoś epic fail, to mamy koniec ery Kobiego

 

faktycznie LAkers słabe wzmocnienia i słaby roster za 90mln $ musza jeszcze Chrisa Paula i Howarda ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło dla odmiany zobaczyć Jaxa wkurwionego.

teraz nic nie macie więc dupa. dziwne ,że tej atmosfery Phil nie ogarnął.

Kurcze, sam się dziwię. Nie raz pisałem, że Jaxa nie lubię, ale rzeczywiście to był dla mnie zawsze prawdziwy "Master of Mind". Wygląda na to, że Koelner ma rację i Phil, jak w 2004, za bardzo zaufał zawodnikom ogranym, z dwoma tytułami, którzy mieli grać swoje jak zawsze z coraz mniejszym jego aktywnym udziałem. No i się mści, tylko niestety nie na poziomie Finałów, ale WCSF, co - ewentualny :!: zaznaczam, bo seria się nie skończyła - czyniłby bardziej spektakularnym :roll: Never underestimate the heart of champion. Jeśli LAL wyrwaliby 2 może 3 winy, bo w serię jakoś już nie wierzę, to byłoby i tak coś...

 

Ale gadanie, że LAL przegrywa, a nie przeciwnik wygrywa no to chyba lekka schiza już jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie Lakers mają może 1% szans to jeszcze wyciągnąć. Co prawda w NBA jeszcze się nie zdarzyło aby zespół przegrywając serie 0-3 wygrał ją (0-98 all time), ale były takie trzy przypadki w NHL, w tym ostatni w 2010 roku, a także zdarzyło się to raz w MLB w 2004 roku, a przecież MLB ma swoją ponad stuletnią historię. Łącznie mamy blisko 300 lat gry i tylko takie 4 przypadki w historii... to będzie graniczyło z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweep będzie policzkiem strasznym, samo odpadnięcie z playoffs również, ale pisanie, że kończy się era Kobego jest wg mnie trochę przesadzona. To wciąz będzie najlepszy roster w przyszłym sezonie(no może jak Heat zrobią jakies fajne ruchy to oni będą mieć lepszy), mający 3x all star pod koszem i jeszcze być może grającego ostatni sezon na wysokim poziomie Bryanta.

 

I jak Fisher mówi o zmianach w składzie to takie pewnie będą. I nie, nie łudźcie się, że to osłabi Lakers bo każdy pamięta jak było w sezonie 07/08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, niby z gasolem dupa zerwała, a najlepszy kumpel zrobił z niego wała cytujac klasyk, ale jak ktoś napisał na forum teraz powinien grać jeszcze lepiej na odreagowanie, jesli to prawda to ciekawe z kim sie pokłócił, jak z bryantem to gasol out latem, tego jestem pewny, szkoda sezonu ale widze plusy, w tej serii najwazniejszym graczem był Bynum, modle sie zeby sie nie połamał i grał tak cały nastepny sezon, bo kobe sam już nie pociagnie nic wiecej :(

 

ale.. zawsze jest ten pierwszy raz i ktoś musi wygrac ze stanu 0-3 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.