Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero wlaczylem a juz 3 akcje pod rzad bez obrony :D

 

link jak ktos nie ma: http://veetlesportsnba.blogspot.com/201 ... nel-2.html

 

Zombie to ja dopiero jutro w robocie bede... wczoraj nocka zawrana i 2h snu, dzis to samo sie szykuje... ja pi****le jaki ja glupi jestem, zeby o tej godzinie ogladac bande wyrosnietych murzynow i czasami przemykajacych wyrosnietych bialasow uganiajacych sie za wyrosnieta pomarancza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapitalna asysta Wade'a :D az sie chyba sam zakrecil w tym co robi. A teraz Bulls jakies gowno odstawiaja... a Noah to zamiast to dobijac to podbija podbija podbija... i pilka jebut w rece Heat

 

Dobra... chyba usne szybciej bo widze, ze zapowiada sie na pewne 3-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze piwo sobie otworzylem do meczu... a nie usne nie wypijajac bo szkoda, zeby sie zmarnowalo. No to musze jeszcze posiedziec i to poogladac. No Wade troche sie gubi czasem w tym rozgrywaniu ale wbija sie super pod kosz, ida na niego podwojenia, potrojenia, wolne pozycje kolegow i punkty.

 

Hahahha ta czapa LeBrona na Rosie pokazuje jak ten mecz bedzie wygladac :D Bez kitu... dzis Rose moze pobic rekord nieskutecznosci :D Chociaz o ile pamietam to Bosh ma 1/18 a Hardaway 0/17 jesli chodzi o rekordy nie?

 

edit: Niby Bulls graja poki co kupe a w szczegolnosci naczelny ceglarz ale wynik sie utrzymuje. Moze jednak bedzie warto obejrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macha tymi nogami jakby sie bal spasc z duzej wysokosci... teee moze Boozer ma lek wysokosci i sie boi opasc z poreczy spowrotem na parkiet? :lol:

 

PS. Deng jest przec***em! Gosc z kazdym meczem udowadnia mi, ze jest zajebisty. Rose cegli rowno ale teraz na tej pelnej szybkosci... gosc biegnie na maxa by sie wydawalo a tu jeszcze przyspiesza... po prostu przeciag...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam tez podobaja sie dunki boozera?

proste, jeszcze oburącz ale tak fajnie nogami macha i za pierwszym razem zawsze fajnie to wygląda.

no właśnie to chcialem powiedzieć jako Jazzowiec przyzwyczajony do tego jestem, te wykopy w ogóle same w sobie rewelka Booz wie jak zasadzić paczke zdecydowanie :D 8) Lac nawet na to że ma w d. obronę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie Rose za bardzo podpalil. Ale k**wa, jak gosc ma ciag na kosz, pelna predkosc a ta pilka jakby do niego przyklejona... nawet jak teraz nie trafil to i 4 probuje mu ja zabrac a nie moze. Gdyby on mial pare cm wiecej + pare kilo wiecej to bylby taki minitank nie do zatrzymania :D

 

edit: Chalmers stawil sie na mecz. Ale prawde powiedziawszy cos LBJ dzis cieniutko poki co. Zreszta Wade tez nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie Rose za bardzo podpalil. Ale k**wa, jak gosc ma ciag na kosz, pelna predkosc a ta pilka jakby do niego przyklejona... nawet jak teraz nie trafil to i 4 probuje mu ja zabrac a nie moze. Gdyby on mial pare cm wiecej + pare kilo wiecej to bylby taki minitank nie do zatrzymania :D

i chu* dlatego Rose>>>Williams jednak jak masz te 6'3 to lepiej mieć tą sylwetkę szczuplejszą, Rose tam moze sobie cąły dzień tak się wpierdalać pod kosz nawet go zahaczyć nie zdążą( co innego w przypadku Jamesa tu już bycie tankiem się opłąca jak najbardziej)

 

słyszeliście ten wywiadzik co Derric próbuje robić- kreować kolegów i to 3/12 :D

 

Gratki dla duetu Anthony Haslem całkiem dobrą robotę robią pod tymi koszami

 

ps. te airbolle Jamesa to jest dopiero coś, jedyny koleś który potrafi i ze 100 trójek w rs usadzić ale nigdy nikt go nie pochwali że ma dystans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to wyglada na to ze w miami wszyscy sie pojawili poza big3 :D

 

No moze i lepiej tyle, ze ja Rose'a do Deron'a nie porownywalem :P Wiesz... z jednej strony nie zahacza a z drugiej to zobacz jak on biedny sie od nich odbija i wylatuje spod kosza :oops:

 

edit: kto ma linka dobrego bo mojego wlasnie za prawa skasowali :lol:

edit: znalazlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to wyglada na to ze w miami wszyscy sie pojawili poza big3 :D

 

No moze i lepiej tyle, ze ja Rose'a do Deron'a nie porownywalem :P Wiesz... z jednej strony nie zahacza a z drugiej to zobacz jak on biedny sie od nich odbija i wylatuje spod kosza :oops:

 

edit: kto ma linka dobrego bo mojego wlasnie za prawa skasowali :lol:

Ja tam zawsze czekałem żeby Willliams roz*** Rosa i nawet w debiutanckim sezonie ten drugi kasował ex-Jazz pg, no i dlatego moze to nawiązanie plus obaj mają fajny ciąg tylko że williams po takim meczyku to jest cały obity i go trza skąłdać przez tydzień a Rose jest własnie taki flesh że żadnych problemów mu takie granie nie sprawia

 

ps. k mac co ten Nowik zrobił cholera a tak neiwiele brakowało i byłby Polskim zapewne wtedy zmarnowanym talentem ;) zabawne że ja wczoraj na 5 do końca wyłaczyłem ten meczyk no bo jk można przejebać będąc 14 na plusie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Bibby jest bezużyteczny w tych PO. Szkoda, bo liczyłem, że chociaż te trójki będzie trafiał regularnie.

z Bibbym ciekawa sprawa czemu on tak loty obniżył z latami, w Sacto to był prawdziwy wymiatacz, ostatnio się nim bardzo przejmuję to od czasu kiedy na dx przy opisie Fredette napisali best case-Bibby :D

 

Trzeba powiedzieć że jak Bulls egzekwują te swoje zagrywki to serio sa świetną ekipą, Thibo powinien im jakieś elektryczne obroże pozakładac zeby szybko do ładu doprowadzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.