Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra powiedzcie mi czy Heat wygrają tę serię??

Z Thunder? Nie :D Jedyna nadzieja Heat to Mavs ;)

Mówię o Bulls bo mam zamiar wejść w pewien zakład i chciałem usłyszeć opinie paru osób :wink:

imho bulls wygraja, mozesz wchodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiedzcie mi czy Heat wygrają tę serię??

Z Thunder? Nie :D Jedyna nadzieja Heat to Mavs ;)

Mówię o Bulls bo mam zamiar wejść w pewien zakład i chciałem usłyszeć opinie paru osób :wink:

Maciek jako, że stoimy po tej samej stronie barykady to podpowiem Ci bo może nie widzialeś, ale ai3 wytypował Heat, więc czyń powinność stawiając na Bulls :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie

 

ja nie szukam zadnego problemu ;] tylko wypada to pamietac jak gral jak kompletna pizda bo ja uwazam ze to go uksztaltowalo jako gracza jakiego teraz zaczynamy ogladac :)

ktos agree? bo k**** nie jestem do konca pewien, tak patrze na tego hardena iiiii no nie wiem all stara w nim nie widze

 

podbijam espn linka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek jako, że stoimy po tej samej stronie barykady to podpowiem Ci bo może nie widzialeś, ale ai3 wytypował Heat, więc czyń powinność stawiając na Bulls :mrgreen:

Myślę, że tym razem jednak jego przepowiednia się sprawdzi :) Każda seria się kiedyś kończy :wink:

Mam jednak nadzieję, że dalej pozostanie 100% i powie, Dallas w finale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden i Mayo to przyszłość tej ligi, jeśli ten drugi troche ogarnie swoja głowę

. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja tam wolę Mayo

abstrahuje od tego kim zostanie Harden, ale Mayo jest w lidze już tyle lat, z roku na rok właściwie nie robił postępów i jak do tej pory jest niczym więcej jak poor man's Benem Gordonem. Fatalne shot selection, słaba skuteczność, niechętnie podaje. Może być fajnym rolesem, 6,7 zawodnikiem w rotacji ale od dwóch lat nie można o nim powiedzieć, że on jest przyszłością ligi. Come on, Grizz bez Gaya to są perfekcjne okoliczności by niski rozwinął skrzydła. Zach absorbuje, Marc też nie kiepawy, Conley uwielbia podawać - czego potrzeba Mayo żeby pokazał ten potencjał który w nim widzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.