Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

OKC z pojebguardem i Memphis z Z-Bo w składach mnie nie przekonują do siebie.

spoko może Lebron pomyśli kiedyś aby użyczyć im odrobinę swego talentu przy okazji swojej odysei w poszukiwaniu pierścienia :wink:

 

El, nie chodzi o to co napisałeś tylko o to jaką logiką kierujesz się formułując swoje odpowiedzi. Przecież Ty odpisałeś DFowi zupełnie nie na temat, mogłeś równie dobrze napisać "Lebron to c***", byłoby chyba nawet trafniej.

 

I dlatego stary dam Cię na ignora, bo gdybyś chociaż dawał dobre dissy, mające odrobinę sensu, zaskakujące to bym to jakoś mógł znieść ale to co zacząłeś uprawiać w ostatnim czasie to jest tak, jakbyś cofnął się do przedszkola i dyskutował z kolegą kto lepiej robi i bawi się klockami.

 

Mam nadzieję, że wiesz: to nic osobistego, na każdy inny temat zawsze chętnie na gg pogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskie miejsce Toyoty mnie akurat w ogóle nie dziwi. Ostatnimi czasy mieli kilka wielkich akcji serwisowych, stąd te niskie staty.

 

A co do

BMW może się zaraziło od Dodgea :) a co chcesz od Forda dlamnier to taki usański odpowiednik wv, seryjnie niezawodne auta

Nie mam nic do fordów, po prostu u nas taka opinia panuje. "Ford gówno wart", a VW i pochodne mega wychwalane.

 

Co jeszcze dziwi - niskie miejsce Mazdy uznanej za bardzo dobrą markę pod względem niezawodności oraz co ciekawsze - należy do Forda i sporo części jest właśnie z nich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie aut - Toyota i Honda.

ta toyota niezbyt bo w stanach wypuszczają takie nie hamujące prze które kilka osób do paki poszło :):(

perkins overpiaded w c***

ciekawe kiedy to przedrze się do świadomość ogółu, pamietam jak j rose w espn z zachwytu wyjść nie mógł nad tym transferem w sumie do dziś mnie to śmieszy, no ale szans OKC na podbój swiata sam Perk nie przekresla gorsze kontrakty się trafiają, Jazz prawie 100 baniek Kirilence wypłacili co przy tym znaczy jeden mały perk :),

El, nie chodzi o to co napisałeś tylko o to jaką logiką kierujesz się formułując swoje odpowiedzi. Przecież Ty odpisałeś DFowi zupełnie nie na temat, mogłeś równie dobrze napisać "Lebron to c***", byłoby chyba nawet trafniej.

jak nie na temat ziomek pojechał po tych klubach że nie mają marki to dałem disa imo w miare sensownego, plus nie moja wina że mam fobię na ptk Jamesa równie dobrze mógłbym na ignora wrzucić wszystkich zachwycających sie nim :wink: ale rób jak chcesz jak ci nie czytanie moich uszczypliwości względem idola tak pomoże to proszę cię bardzo :roll:

Najlepsze, że Westbrook zaliczy TD :lol:

o prosze czyli jest poziom "wyższy" od tego na espn :)

przezyli mi chinczykow przezyjemy i to

chińczycy byli super po latach człowiek to docenia, czasem miało się wrazenie że oni w ogóle danego meczu nie ogladają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.