Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Bosh jest straszny :lol:

 

Ej, DF, bo nie wiem jaka jest Twoja linia w tym roku. Nadal bronisz Bosha ? Bo jak dla mnie to jest klasyczny przypadek nabijacza statów w słabym zespole. Ciekaw jestem co wymyślisz. A już zaczynałem się do niego przekonywać rok temu. Tylko mi nie powiedz, że nie pasuje do Lebrona i Wade czasem

 

Masz czelność Kubasik pisać takie rzeczy po tym jak Twój idol został zerżnięty przez Jeta jak Lily Thai przez Mandinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje, dlatego znowu gra często daleko od kosza.

 

W sumie zaczynam sądzić, że zbyt prędko uwierzyłem w kilka jego put backów w Raptors, mentalnie to poziom Gasola.

On nie ma gry tyłem do kosza oprócz fadeaway'a, zero. Zwłaszcza przy KG. To jest śmieszne. Jest bezwartościowy po obu stronach boiska w tej serii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dzejms, ten drugi co ma rzut z dystansu strasznie slaby psychicznie jest

 

ladna zaslona garnetta musiala byc zeby lebrona wyjebac, moze dadza powtorke, kejdzi tez udo bolalo bylo widac, ale motywacja pelna, zajebisty mecz ogolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czelność Kubasik pisać takie rzeczy po tym jak Twój idol został zerżnięty przez Jeta jak Lily Thai przez Mandinga.

Mój idol nie pokryje nowika, nie zrotuje sam całej defensywy do shooterów, pick and rolle broni sie cala druzyna

 

big lazy jest dzisiaj tragiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bosha to z ciekawą opinią się spotkałem, ktoś przyrównał go do typowej gwiazdy z MLB z małego miasta i słabego zespołu, gdzie nie ma wobec niego żadnych oczekiwań i gra się bez presji. W momencie kiedy taka "gwiazda" dołącza do dobrej drużyny z aspiracjami na mistrzostwo, to można zaobserwować z jakiej gliny taki ktoś jest ulepiony. W sensie nagle z grania na luzie gra się o coś, a w playoffach presja wzrasta kilkukrotnie. Bosh póki co pokazał, że nie radzi sobie z oczekiwaniami wobec niego jak i z presją, więc mamy classyczny "meltdown".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię jakim cudem Heat przegrywają tylko 3 pkt, Boston napieprza pkt na 58%, a do tego do tej pory już mają 18 FT. Strasznie ciężki mecz dla Heat, przy tak grającym Bostonie.

 

Aha no i gwizdki bądź ich brak są czasem zastanawiające, wydaje mi się że sędziowanie było trochę w stronę Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miller sie przezegnal po trojce swojej haha

 

swietne help d bosha na rondo ;]

 

btw bylo moment w ataku ze na lini ft stanal i sie obrocil dookola swojej osi bosh i poszedl postawic picka, koles wgl nie wie co sie dzieje w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.