Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

el, przecież Greena to jest dopiero pierwszy jako taki mecz od niewiadomo kiedy. Jest częścią 2nd unitu Bostonu, który w porównaniu do rywali ławki dostaje 15 punktami średnio.

 

Zresztą zostało jeszcze 18 minut meczu, więc zobaczymy utrzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, przecież Greena to jest dopiero pierwszy jako taki mecz od niewiadomo kiedy. Jest częścią 2nd unitu Bostonu, który w porównaniu do rywali ławki dostaje 15 punktami średnio.

no tym bardziej z takim perkiem byliby bardziej udupieni o to i chodziło, jednego nie rozumiem ok James Wade sa super itd ale czemu Boston nie próbuje narzucić Heat swojego stylu gry tylko pozwalają Miami dyktować warunki tego nie łapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze że Kristic jest serbem no po prostu to nie możliwe żeby to plemie wydało kogś tak miekiego :wink: :)

 

ps. jaka drużyna taki spiker ;)

k****, w takich momentach by się przydał Erden, na cholere Murphy mogli zorganizować Powe'a. Tak straszą Nenadem, a co najwyżej jego łysiną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem takim hejterem LBJ, że hejtuje nawet spikera jego druzyny, puknij się w łepetynę.

hejterem takim może nie jesteś ale nauczył byś się czytać :roll: przecież @Mal powiedział ze sam nie zwracał na to uwagi na forum bo jest porządnym haterem :)

 

się zastanawiam czy nie lepiej by puścili Garneta na Jamesa a Greena pod kosz ?

 

El wariato - znów zaczynasz? Żałość.

idź się goń, jak nawet w takim temacie sobie drobnych prztyczków czy żarcików powypisywać nie można będzie mi tu cholera zwracać uwagę :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jestem takim hejterem LBJ, że hejtuje nawet spikera jego druzyny, puknij się w łepetynę.

hejterem takim może nie jesteś ale nauczył byś się czytać :roll: przecież @Mal powiedział ze sam nie zwracał na to uwagi na forum bo jest porządnym haterem :)

 

się zastanawiam czy nie lepiej by puścili Garneta na Jamesa a Greena pod kosz ?

 

El wariato - znów zaczynasz? Żałość.

idź się goń, jak nawet w takim temacie sobie drobnych prztyczków czy żarcików powypisywać nie można będzie mi tu cholera zwracać uwagę :?

Chyba masz rację ;) trudno się mysli w środku nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie wkuriwa ten spiker Heat ?

Nie , ale ja nie pisałem o tym, bo jestem haterem,

Tak jestem takim hejterem LBJ, że hejtuje nawet spikera jego druzyny, puknij się w łepetynę.

Ja pisałem o sobie.... Staram się nie wrzucać na wszystko około lebronowe, bo nie jestem wobec tego obiektywny, ale owszem spiker mnie irytuje od dość dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.