Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Duncan&Manu mi tu nie pasują....

To idź się poskarż tym co to robili, powiedz, że jesteś ignac, że jesteś fanem San Antonio Spurs, masz poduszkę z Duncanem i dziergany dywan z facjatą Popovich'a powieszony na ścianie zaraz obok plakatu Evy Longorii , i tak nie może być, bo masz pewne info od Czerownego Bonnera, że Kojot opracowuje eliksir młodości i jest w zaawansowanej fazie testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idź się poskarż tym co to robili, powiedz, że jesteś ignac, że jesteś fanem San Antonio Spurs, masz poduszkę z Duncanem i dziergany dywan z facjatą Popovich'a powieszony na ścianie zaraz obok plakatu Evy Longorii , i tak nie może być, bo masz pewne info od Czerownego Bonnera, że Kojot opracowuje eliksir młodości i jest w zaawansowanej fazie testów.

 

w momencie gdy Duncan wygląda lepiej niż Gortat np. to po prostu nie na miejscu...

 

mam ogromne oczekiwania co do tego sezonu w Spurs więc datowanie tego na 27.11 jest sporą nieznajomością zagadnien NBA...

ty tak na poważnie?

AI Tracy Nash mieli raczej epizody niż tworzenie ERY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era to Kobe, Garnett, Duncan, Nowitzki - resztę można dociągnąć jako tło, i smaczki tego czasu, asysty Nasha, strzelba Ray, i dunki Cartera jak najbardziej na miejscu :) Powiedz mi, Ty wiesz, że ja tej daty tam nie dodawałem, a i tak jest to już schyłek karier tych największych, więc czy ten projekt będzie wyświetlony czy też nie 27, a czy Duncan pogra rok, dwa czy 3 to chyba dużego znaczenia nie będzie mieć - inna sprawa jak zrobią mistrza. W filmie będą pokazane ich dokonania, a że jeszcze coś osiągnąć mogą to chyba dobrze. Mówię, wystosuj pismo, że Manu i Tim tam się nie powinni znaleźć.

AI dla mnie to zwykły koleś, z crosoverami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era to Kobe, Garnett, Duncan, Nowitzki - resztę można dociągnąć jako tło, i smaczki tego czasu, asysty Nasha, strzelba Ray, i dunki Cartera jak najbardziej na miejscu :smile: Powiedz mi, Ty wiesz, że ja tej daty tam nie dodawałem, a i tak jest to już schyłek karier tych największych, więc czy ten projekt będzie wyświetlony czy też nie 27, a czy Duncan pogra rok, dwa czy 3 to chyba dużego znaczenia nie będzie mieć - inna sprawa jak zrobią mistrza. W filmie będą pokazane ich dokonania, a że jeszcze coś osiągnąć mogą to chyba dobrze. Mówię, wystosuj pismo, że Manu i Tim tam się nie powinni znaleźć.

 

AI dla mnie to zwykły koleś, z crosoverami.

 

no w USA jak coś robić to raz a dobrze....

mam kolejny powód aby trzymać kciuki za SPURS

 

wtedy ten epizodzik będzie musiał mieć EPILOG

oby!

 

takie coś powinno się zrobić jednak w lipcu 2016... na 4 lipca np.

dziwna ta data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dirk pasuje?

 

a planuje Mistrza 2016?

z wszystkich facjat moje asy chcą bardzo dopisać ostatni rozdział zakończony Misiem...

 

każdy z graczy co gra jeszcze ( przecież mamy zapowiedzi PP jeszcze) ma unfinished business ale kaliber tych zakończeń jest różny...

 

 

nie można wykluczyć oczywiście różnych scenariuszy choć w Mistrza 2016 dla KB jakoś nie wierzę..

 

w spurs wszyscy myślą o maju/czerwcu niż o cyrju objazdowym na goodbye

u Dirka wygląda to ciut gorzej a u KB totalnie 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 listopada "podobno" każdy wierzy bo to takie po amerykansku...

każdy sportowiec powie Tobie że wierzy i liczy na zwycięstwo....

 

z takimi Mavs?

 

nie

 

To akurat jest Twoja opinia, która w tym momencie wcale nie pokrywa się z rzeczywistością i ewentualną siłą Mavs w drugiej części sezonu. Zresztą, kto powiedział, że na tę grafikę mamy patrzeć przez pryzmat ew. mistrzostwa? Dirk w tym momencie prezentuje równie imponujący poziom, co Timmy i Manu, a wcale nie musi co drugi mecz odpoczywać, jak robi to ten drugi z twoich asów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.