Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

swoją drogą wiem że to trochę czepianie i mecz z miszczami, ale cieszyć japę jak dziki przy -20 w przerwie - hmmmmmmmmm

 

tak czy inaczej, dzięki kolego za wrzucenie tego fajnego filmiku sprzed 3 tygodni

rzucił na -13

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Całkiem niezły. Szkoda, że Melo przejdzie do historii jako looser i niespełniony talent. Pomyśleć, że po jego rookie sezonie przewidywałem, ze będzie lepszy od LeBrona. Zawsze się zastanawaiłem jak wyglądałaby jego gra gdyby od razu trafił pod skrzydła Phila albo Popa.

 

 

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego looser ???


Dlatego że ma 26.3 pkt i 8.8 zb i 44% z gry ???


Wiem znam tych hejterów Melo co mówią że looser i niespełniony talent bo nie zdobył jeszcze tytułu ... ale zobacz jacy Knicks byli przed przejściem Melo !


Chyba od 19 lat nie byli w play off'ach i po raz pierwszy od 25 lat przeszli do 2 rundy więc ... tak Carmelo to looser tylko dlatego że Dolan źle zbudował dookoła niego zespół i że "wytrejdował" weteranów którzy wiedzieli o co chodzi ... 


Też po pierwszym sezonie myślałem że Carmelo będzie lepszy ... i w tzw. "scoring" jest lepszy ale ogólnie jest troche gorszy  :smile:

Edytowane przez NYK Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego looser ???

Dlatego że ma 26.3 pkt i 8.8 zb i 44% z gry ???

Wiem znam tych hejterów Melo co mówią że looser i niespełniony talent bo nie zdobył jeszcze tytułu ... ale zobacz jacy Knicks byli przed przejściem Melo !

Chyba od 19 lat nie byli w play off'ach i po raz pierwszy od 25 lat przeszli do 2 rundy więc ... tak Carmelo to looser tylko dlatego że Dolan źle zbudował dookoła niego zespół i że "wytrejdował" weteranów którzy wiedzieli o co chodzi ... 

Też po pierwszym sezonie myślałem że Carmelo będzie lepszy ... i w tzw. "scoring" jest lepszy ale ogólnie jest troche gorszy  :smile:

Mam tekst na szarym tle i myślałem, że ktoś wrzuca jakiś komentarz z yt do atakujemy na inny kosz. Dopiero potem, że tutaj się ktoś z mixtapów na yt zabłądził :)

Ps. Pierwsz biorę do łapu capu, zaklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.