Skocz do zawartości

BIG3 wg was


konsul

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3" :) :wink:

 

pg-Williams

sg-Wade

sf-Walton

pf-Amare

c-Mcdyess

:lol: Z takim frontcourtem to oni byliby jechani przez wszystkich.

CP3, Durant, Howard to najlepsze z możliwych tercetów.

 

Widzisz łatwiej załapać mój front McD i Amare niż dawanie przez ciebie CP3 nad Williamsem :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3, Durant, Howard to najlepsze z możliwych tercetów.

niekoniecznie. Abstrahując od tego, że ważna przy doborze Big3 jest pozostała dwójka graczy, to wyjaśnij czemu owa trójka byłaby lepsza od trójki z Dirkiem zamiast Howarda? Uważam, że here and now Dirk byłby lepszy, zwłaszcza w kontekście PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat myślałęm ze tu chodzi o luźne spojrzenie na to jaki by się chciało skład zbudować w oparciu o wyznaczone przez kolegę kryteria, ale widzę że niektórzy stawiają sobie za ptk honoru wykazanie wyższości swojego "geniuszu" , naprawdę szkoda gadać i zajmować się kompleksami co poniektórych :?

 

plus jednak pobronie swojego wyboru, Amare to żadna tuza w obronie, ale McD swoje potrafi jako taki mógłby powalczyć skupiając się tylko na defie, lepiej mi sie widzi on co prawda underS, niż wstawianie Big Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3, Durant, Howard to najlepsze z możliwych tercetów.

niekoniecznie. Abstrahując od tego, że ważna przy doborze Big3 jest pozostała dwójka graczy, to wyjaśnij czemu owa trójka byłaby lepsza od trójki z Dirkiem zamiast Howarda? Uważam, że here and now Dirk byłby lepszy, zwłaszcza w kontekście PO.

dokladnie, Dirk znacznie polepsza spacing. Durant tez jest 3P shooterem, ale wiekszosc SFow ma taki range anyway. Dirk w porownaniu do przecietnego PFa daje duzo wiecej miejsca. nie mowiac o playoffach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3" :) :wink:

 

pg-Williams

sg-Wade

sf-Walton

pf-Amare

c-Mcdyess

:lol: Z takim frontcourtem to oni byliby jechani przez wszystkich.

CP3, Durant, Howard to najlepsze z możliwych tercetów.

Widzisz łatwiej załapać mój front McD i Amare niż dawanie przez ciebie CP3 nad Williamsem :?

Można po polsku??

CP3 over Williams dają miliony ludzi...A twój frontcourt jest tak żałosny, że nikt tego chyba nie załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można po polsku??

I nie tylko ja stawiam CP3 nad Deronem.

Powiedz dokładnie czego nie rozumiesz to postaram ci się wytłumaczyć, chociaż strzelam ze to tylko taka "mała" złośliwość a jednak treść do ciebie dotarła :? Tak samo jak niektórzy stawiają CP3 nad Willem tak samo można założyć że dla niektórych front McD/Amare nie jest aż tak tragicznym rozwiązaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą w zespole aspirującym do tytułu jest ponadprzeciętne interior D. Jeżeli w Waszym Big3 jest Dirk ale np. Bez Howarda to można sobie darować. Dirk, sam pod koszem, nigdy nie będzie mistrzem NBA. Tak jak Drwalth. Shaq był, TD był, KG był, Dirk czy Dwight to nie tak półka. Każdemu z nich brakuje czegoś istotnego. Nie deprecjonuje obrony Dirka 1v1, ale z pomocy to nie jest zbyt pożyteczny natomiast Howard jest tak ograniczony ofensywnie (chciałbym jeszcze posłuchać tych, co rok i dwa lata temu mówili że ma równy lub lepszy arsenałowi ofensywnemu Shaqa z prime) że ktoś musi to solidnie nadrabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można po polsku??

I nie tylko ja stawiam CP3 nad Deronem.

Powiedz dokładnie czego nie rozumiesz to postaram ci się wytłumaczyć, chociaż strzelam ze to tylko taka "mała" złośliwość a jednak treść do ciebie dotarła :? Tak samo jak niektórzy stawiają CP3 nad Willem tak samo można założyć że dla niektórych front McD/Amare nie jest aż tak tragicznym rozwiązaniem
W skład frontcourtu wchodzi też SF jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można po polsku??

I nie tylko ja stawiam CP3 nad Deronem.

Powiedz dokładnie czego nie rozumiesz to postaram ci się wytłumaczyć, chociaż strzelam ze to tylko taka "mała" złośliwość a jednak treść do ciebie dotarła :? Tak samo jak niektórzy stawiają CP3 nad Willem tak samo można założyć że dla niektórych front McD/Amare nie jest aż tak tragicznym rozwiązaniem
Masz do wyboru dowolnych zawodników, z całej ligi. I wybierasz Fujare Stoudemire'a ponad Dh12, Gasola, Dirka ? W jakim wszechświecie Amare jest lepszy w jakimkolwiek elemencie gry od któregokolwiek z nich ? Nieco więcej polotu i lepszy jumper niż Dh12, ok. I tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można po polsku??

I nie tylko ja stawiam CP3 nad Deronem.

Powiedz dokładnie czego nie rozumiesz to postaram ci się wytłumaczyć, chociaż strzelam ze to tylko taka "mała" złośliwość a jednak treść do ciebie dotarła :? Tak samo jak niektórzy stawiają CP3 nad Willem tak samo można założyć że dla niektórych front McD/Amare nie jest aż tak tragicznym rozwiązaniem
Masz do wyboru dowolnych zawodników, z całej ligi. I wybierasz Fujare Stoudemire'a ponad Dh12, Gasola, Dirka ? W jakim wszechświecie Amare jest lepszy w jakimkolwiek elemencie gry od któregokolwiek z nich ? Nieco więcej polotu i lepszy jumper niż Dh12, ok. I tyle.
ale ja dałem ten skąłd wyłącznie jako taki który chciałbym zobaczyć dla własnej frajdy i oczywiście zakładam że swoje mógłby ugrać, a dla was( dla niektórych) to jest jak zabawa w dominację, gdybym miał dać przynajmniej teoretycznie top ligi to bym dał tak

pg-Will

sg-saszka

sf-James

pf-McD

c-Pau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja dałem ten skąłd wyłącznie jako taki który chciałbym zobaczyć dla własnej frajdy i oczywiście zakładam że swoje mógłby ugrać, a dla was( dla niektórych) to jest jak zabawa w dominację.

 

To po co napisałeś:

"Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3""??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja dałem ten skąłd wyłącznie jako taki który chciałbym zobaczyć dla własnej frajdy i oczywiście zakładam że swoje mógłby ugrać, a dla was( dla niektórych) to jest jak zabawa w dominację.

 

To po co napisałeś:

"Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3""??

Nie sorka ale zaraz padnę czy to :wink: już do cholery nic nie znaczy czy wymagam zbyt dużego intelektu aby zrozumieć jaką kol wiek ironię :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja dałem ten skąłd wyłącznie jako taki który chciałbym zobaczyć dla własnej frajdy i oczywiście zakładam że swoje mógłby ugrać, a dla was( dla niektórych) to jest jak zabawa w dominację.

 

To po co napisałeś:

"Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3""??

Nie sorka ale zaraz padnę czy to :wink: już do cholery nic nie znaczy czy wymagam zbyt dużego intelektu aby zrozumieć jaką kol wiek ironię :evil:
Wiem, ze to była ironia bystrzaku, ale dla mnie irytująca i nie na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Maciek jeśli:

Wiem, ze to była ironia bystrzaku, ale dla mnie irytująca i nie na miejscu.

to dlaczego zadajesz takie pytanie:

To po co napisałeś:

"Dobra to jest moje "Big3" i jestem przekonany że by "pojechało" wasze "Big3""??

Jak na mój gust niezbyt załapałeś moje intencje, ale wporzo nawet batalio... znaczy sorka tfu, "miszczowi" może się przydarzyć :wink: , a tak zupełnie serio to trochę więcej luzu by się przydało, przynajmniej imo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust niezbyt załapałeś moje intencje, ale wporzo nawet batalio... znaczy sorka tfu, "miszczowi" może się przydarzyć :wink: , a tak zupełnie serio to trochę więcej luzu by się przydało, przynajmniej imo

Byłem fifty-fifty...U niektórych fanów ciężko stwierdzić czy to ironia, czy poprostu tak są zapatrzeni w swoich ulubionych graczy, że pisza takie rzeczy na poważnie...szczególnie u takich którzy piszą wcześniej, że Sundiata Gaines jest bardzo dobry rzutowo itp. Początkowo byłem przekonany że to ironia, ale jak sobie przypomniałem pare twoich postów, nie byłem już tego taki pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.