Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

blazers dostali g-wallace`a za damke

suns dostali brooksa za damke

memphis dostali battiera za damke

pacers dostali jak się okazuje prawie:] mayo za damke

 

k**** co się dzieje

 

blazers jak roy wróci chociaż na 50% tego co grał dwa lata temu będą strasznie mocni

suns szykują rebuilding

memphis mają zapierdol na SF, nie wiem po ci im ten battier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green idzie tam gdzie pierwotnie mial byc czyli do c's...no niezle zieloni sie pozbyli dwoch podkoszowych w jednej chwili. zostali z o'neal'ami kg i big baby. jeszcze ma dojsc murphy (moze sheed wroci?). woz albo przewoz zalezy od zdrowia. green to dobra opcja fajny ruch w strone powolnego odmladzania skladu

 

Battier wraca do Grizz za darmo :shock: chyba ma posluzyc glownie jako spadajacy kontrakt

 

w koncu nie bede musial ogladac Dragicia z Marcinem :D

 

G-Wallace poszedl za darmo mozna powiedziec.

 

zaluje ze Lakers jakiegos malego ruchu nie przeprowadzili.

Najbardziej szkoda mi brak Lee w Bulls i Z-Bo w Magic - mogloby to ciekawie wygladac z Dwightem a ryzyko zadne

 

ciekawe co z Mayo mam nadzieje ze liga to zatwierdzi bo lubie Indy i OJ'a

 

ciekawy deadline, lubie jak jest sporo wymian :)

 

stevekylerNBA Steve Kyler

RT @KBerg_CBS: Celtics have agreed to send Marquis Daniels to Sacramento for cash, source says.

1 minute ago

Troche chamskie.

bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha !

 

Blazers-Thunder w pierwsej rundzie. beat that

 

GForce(atletyzm) Wes(footwork) Batum(wingspan) vs Durant

do wyboru do koloru

 

nie ma lepszego zestawu na Duranta niż to co mają PTB teraz.

a Celtics którzy mieli najlepszy zestaw na Howarda, oddali pałeczkę do Thunder gdzie szykują się na FA2012 - Howard w LA.

 

nba where amazing happens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha !

 

Blazers-Thunder w pierwsej rundzie. beat that

 

GForce(atletyzm) Wes(footwork) Batum(wingspan) vs Durant

do wyboru do koloru

 

nie ma lepszego zestawu na Duranta niż to co mają PTB teraz.

a Celtics którzy mieli najlepszy zestaw na Howarda, oddali pałeczkę do Thunder gdzie szykują się na FA2012 - Howard w LA.

 

nba where amazing happens

OKC powinni coś wymyślić i spakować Ibake z jakimiś pierdołami, żeby wyciągnąć Howarda i dać Orlando coś w zamian. Otis to idiota, ale szkoda żeby fani Magic zostali całkiem na lodzie. Ibaka i Harden to by było niezłe pocieszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Green, Nenad Krstic z Oklahoma City Thunder do Boston Celtics za Kendricka Perkinsa i Nate'a Robinsona.

Dziwny trejd. Pisza, ze nie mogli zaplacic Perkinsowi... a Greenowi to beda mogli?

Ale Celtics zwolnili kilka slotow, wiec na pewno mocno uderza po buy-outowcow.

 

Shane Battier w Memphis Grizzlies, Hasheem Thabeet i wybór w pierwszej rundzie Draftu 2011 w Houston Rockets.

Co za ironia, ze Battier znow sprzedany miedzy tymi druzynami i znow de facto za pick ;-)

Ale IMHO ruch sensowny dla obu stron.

 

Gerald Wallace w Portland Trail Blazers za Joela Przybille, wybór w drugiej rundzie Draftu i prawdopodobnie coś jeszcze (Fernandez?).

Cunningham. I pickow bylo wiecej. Tak czy inaczej praktycznie za darmo. Chyba Jordan mial kiepski dzien na polu golfowym... z drugiej strony Blazers znow sciagaja kontuzjogennego gracza? Ciekawe jak to sie skonczy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wszyscy rozkręcili Oo.

 

Ogólnie niesamowite ile za frajer można wyciągnąć. Portland z Royem w formie są hmmmm zajebiście groźni. Pytanie czy w końcu będą w przyszłym sezonie wszyscy zdrowi bo mają potencjał na hardcore.

 

Oklahoma zajebiście ale jednak nie bardzo widzę ten ich frontcourt. Green jednak swoje rzucał a teraz kto to ma robić? Z drugiej strony dostali to czego potrzebowali. Nie wiem dla kogo lepszy ten trejd- naprawdę :) Czas pokaże pewnie.

 

Orlando tragiczne dla nich w skutkach nic czyli droga ku końcowi tej ekipy pewnie.

 

Atlanta zdecydowanie na plus. Teraz niech kołka na C w lato ściągną i pohandlują tym co mają i może być gitara. Smith dla mnie jest nie do ruszenia w tej ekipie, chyba, że coś naprawdę mega wyjebanego na C. Nie wiem ile oglądacie Atlanty ale jego obrona to jest absolutne mistrzostwo. Marzy mi się w Atlancie Bogut i Jennings ale to nierealne :/ Tak czy inaczej dobrze, że zatrudnili Kirka.

 

Nie mam głębszych przemyśleń na temat wymian poza tym, że za paczkę szlugów (i to Tigerów) poszło sporo fajnych grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile wiarygodne źródło

 

According to sources former Cetics Foward Rasheed Wallace is eying a comeback but according to Danny Ainge its unlikely because not in shape

Mogą ich z Shaqiem wysłać w pakiecie na odchudzanie. Może dostaną zniżkę grupową.

 

Mike Bibby who was just acquired from the Washington in a 5 player deal is expected to reach a buyout Miami and Portland will have interest

Dziwne, że Celtics nie są tutaj wymienieni.

 

Troy Murphy expected to reach a buyout and quickly make a verbal -agreement to join the Miami heat. According to my sources

Mimo wszystko byłoby to wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamskie to jest jak powiesz dupie że jest gruba

 

no ale jesli faktycznie jest gruba to czy to dalej jest chamstwo wedlug Ciebie ? Szczera prawda ktora powinna tylko motywowac do zmian ... ale to tak na marginesie .

 

:D

 

Bez przesady, można to łagodniej ubrać w słowa.

 

 

Suns rzeczywiście zrobili świetny ruch, bo pomimo ostatniego dobrego meczu i tak nic z tego gościa nie dałoby się wycisnąć, a czasem jego gra aż przyprawiała o ból głowy. Kto Suns ogląda, ten wie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie trade na linii bobcats-blazers wyglada chyba tak

 

Charlotte traded Gerald Wallace to Portland for forwards Dante Cunningham and Sean Marks, center Joel Przybilla and two future first-round picks.

 

Niby na pierwszy rzut oka fajny trade dla blazers, ale czemu pozbyli się swojego backupu a pozycjach PF/C zostajac tylko z Aldridge'm i Cambym i poza tym wielkie nic pod koszem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.