Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Co Boston k**** zrobiło? To Howard teraz pewnie i się cieszy jak niemowlak. Krstic? Oh, common.

 

OKC nieźle się wzmocniło. Perk, Nate nono. Wywalili Greena. produkowany na wielka gwiazdeczkę w NBA, ale cos mu nie wyszło. Cavs maja Erdena hmmm.hm... jak rebuilding to rebuilding, poczekamy do draftu. Szkoda że Rip sie nie zgodził, zawsze by sie przydał. Już na dziadka Parkera patrzeć nie moge. PHX też nieźle oddali Dragica mają Brooksa, co na to Nash? W Houston teraz dwie wieże Tabet i Yao. Ciekawie. O.J za McRobertsa? No nie wiem, hansbrough dostanie wiecej minut. O.J w pierwszym ma niby grać? hahaha. Portland świetnie zagrało, oddali Przybile (boli mnie kolano) a mają Wallace. Co do Battiera. Dla mnie koleś potrafil w decydujących momentach rzucać, wiec tak bardzo na jego transfer bym nie narzekał.

 

Porobiło się...nie mogę doczekać się PO

ma ktos jakis link ze spisem tego wszystkiego? za duzo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałbym, za mało strzelb, za dużo drewna, brak zmiennika na PF, będzie im ciężko przeciwko strefie, bo front teraz jest kompletnie aofensywny...

dla mnie to transfer z tych ryzykownych...

Mało strzelb ? Przecież tam Westbrook i Durant grają wszystko sami. Harden strzela jak ich nie ma. Green nie dostawał szans. Teraz mają pod koszem monstrualne defensywne duo w postaci Ibaki i Perk. Z ławy mają świetego gracza w postaci Collison, mają Mohammeda. Do tego Cook.

 

Świetna robota Presti. Jeszcze 3 lata temu zaczęli od 3-27 i byli pośmiewiskiem. A tutaj bez żadnego poważnego FA, tylko na trade`ach i mądrych draftach mają kompletną paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.