Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Heat Mikea Millera nie oddają, to zwykła plotka.

Riles mógł ewentualnie popytać, pogadać niezobowiązująco i wysłuchać ewentualnych propozycji.

Moze gdyby Nuggets zgodziliby sie Nene puścić do Heat z przedłużeniem jednoczesnym kontraktu i jeszcze przejeli Anthonego, ale praktycznie nierealne.

Heat ot tak nie sprzedają gdzieś Millera po tym jak z nimi podpisał za mniejsza kasę. Zepsuliby chemie w drużynie i okazali się nielojalni.

 

Też uważam, że jak/jeżeli mamy kogoś podpisać, to tylko jak klub wykupi kontrakt takiego gracza po czwartku. Murphy bylby świetny. Sammy byłby spełnieniem marzeń, a Curry to nie jest aż tak glupi pomysł zakładajac, że faktycznie by trenowal (ale jego bardziej pod kontem przyszłego sezonu do Ligi Letniej której i tak nie będzie jak bedzie lockout).

 

Sporo tradeów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat podobno przedlozyli propozycje mavs

miller za haywooda

pileczka po stronie cubana

 

generalnie jestem w szoku, ze w ogole heat mysla nad transferem mike'a millera. najpierw gosc przychodzi do nich grac za za mniejsza kase a pozniej... choc wielu sie juz przekonalo nawet w tym sezonie (prawdfa stack?) ze sentymentow w miami nie ma...

 

deal na + dla cavs

choc clippers od x czasu buduja zespol na pickach i gowno z tego maja. moze czas pojsc w kierunku zdobywania grajkow na markecie.

 

kirk hinrich w hawks. to jest news. swietny grajek dla jastrzebi. zawsze chcialem miec go w lakers. solidny defensor, dobry rzut, potrafi podac. zawsze mial pecha, bo wrzucano go jako rezerwowego albo combo g. teraz bedzie mogl nareszcie byc podstawowym rozgrywajkiem druzyny. i to nie byle jakiej. hawks powinni na tym mocno skorzystac.

 

w usa nastala noc. jak sie wyspia beda mieli jeszcze dobre 3-4h na to by cos dokonac dzisiaj. ciekawie brzmi plotka o tym, ze gforce za przybille i jakies fity ma trafic do blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te plotki z Haywoodem ale wczoraj Riley osobiście zapewniał Millera, że nie zostanie strejdowany.

 

Śmiechem żartem Wade może zostać zamknięty w ewentualnej serii z Hawks. Hinrich to chyba najgorszy matchup dla niego, dodatkowo JJ również sprawiał mu problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze, ze jeden z moich ulubionych pg trafil w koncu do zespolu, gdzie bedzie startowal... do mocnego zespolu. Dla Hawks to super deal. Kirk to jeden z najsolidniejszych PG w lidze, duzo lepszy od Bibbyego w obronie, młodszy i głodny gry.

 

Najfajniejszy deal tego sezonu.

 

Baron w Cavs - rozumiem i nie rozumiem. Blake z Davisem fajnie grał, ale powiedzmy, ze Mo go zastąpi, ale po co Cavsom taki dlugi kontrakt Barona? fuck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumialbym ten deal clipps gdyby nie oddali draftu. czyli ok, gordon nam sie kontuzjowal, odrzucamy balast w postaci barona i bawimy sie czyli tankujemy zeby wyrwac fajny draft.

 

a tak walczyc beda ale o mozliwie najlepszego grajka dla cavs.

 

domyslam sie skad taka decyzja. sterling mial problemy z baronem. nie przepadali za soba. i nie dziwie sie. zaplacil baronowi sporo kasy, ten powrocil do domu i zamiast zaczac grac, popadl w przecietnosc. spijal smietanke, bawil sie i mial w dupie wszystko. wydaje mi sie, ze sterling postanowil dac mu nauczke, doplacic do zabawy i poslac go na zadupie do cleveland.

 

wyobrazcie sobie jaki to musi byc dla niego cios. gra sobie w domu. cieplo, plaza, znajomi, rodzina. nagle wysylaja go na 2 koniec usa, do najgorszego zespolu w lidze. do miasta, z ktorego wszyscy wyjezdzja.

 

przyklady barona i derona pokazuja jasno: nie wojuj z tym, ktory cie karmi. bo na koniec dnia to oni maja pieniazki.

 

moze i slaby draft ale zanosi sie na to, ze cavs beda mieli sporo wyborow i to w pierwszej 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baron w Cavs - rozumiem i nie rozumiem. Blake z Davisem fajnie grał, ale powiedzmy, ze Mo go zastąpi, ale po co Cavsom taki dlugi kontrakt Barona? fuck.

To teraz zobaczysz jak fajnie będa grali Mo z Blakiem. Dla mnie ten transfer niczego nie zmienia. Moon to piczka która czasami umie rzucić za 3, ale rzadko sie to zdarza. Najbardziej w tym trejdzie cieszy mnie fakt dwóch wysokich picków. No to będzie nieźle, nieźle. Co do samego barona to facet jest troszke lepszy od MO, a przede wszystkim nie łapie takich kontuzji. Nie zmienia faktu że nadal jesteśmy na ligowym zadupiu i ten transfer niczego nie powinien zmienić.

 

Hinrich w Atlancie. Hmm pamiętam go z czasów Bulls, facet nieźle grał to iw reprezentacji zagrał. Troche nie za bardzo rozumiem ale maja tam Bibyego. Zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron to dla mnie kompletne zaskoczenie. Dopiero sie dowiedzialem. Zachod pomalu traci najwieksze gwiazdy i kolejna druzyna odpada z wyscigu do PO (denver moim zdaniem po wczorajszym wyjsciu na kurwie dalej nei beda juz tak czesto wygrywac). Jasne jest ze Ruski bedzie startowal po Howarda i ten na to moze sie skusic (niedobrze, trzeba bedzie oddac AB jeszcze przed nastepnym deadline i nie ryzykowac z s&t w offseason :wink: ). do tego dorzucic Iggy'ego (swoja droga blokowalby pewnie mozliwosc dostania Howarda ale moze za Murphy'ego i dwa kolejne picki mozna byloby go miec juz teraz?) i Knicks moga z zazdroscia patrzec na Brooklyn. Zobaczymy, nie wierze ze Michail nie ma planu i dziala chaotycznie. spierdolil tylko ten kontrakt dla Outlawa w lato.

 

Kirk, moje marzenie w Lakers swojego czasu, w Hawks. Dobry transfer i przy pomyslnej drabince i szczesciu moga punkac Bulls/Magic

 

Mo za Barona to rozumiem, ale z tym niezastrzezonym pickiem to trade troche z dupy.

 

Ciekawa wymiana NOH z Kings. Landry blokowal Thopsona i dostali niezla dwojke na lawke.

 

Mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec, bardzo licze na przede wszystkim na Lee w Bulls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard nie przejdzie do LA. Nie ma cap space, a Otis nie jest aż tak głupi by oddawać najlepszego gracza za kogoś kto jest jednym z najbardziej przepłaconych zawodników w NBA. Tym bardziej, że jeśli by tradewał w to lato by mógł za niego złapać sporo talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard nie przejdzie do LA. Nie ma cap space, a Otis nie jest aż tak głupi by oddawać najlepszego gracza za kogoś kto jest jednym z najbardziej przepłaconych zawodników w NBA. Tym bardziej, że jeśli by tradewał w to lato by mógł za niego złapać sporo talentu.

oferta z ciagle polamanym Bynumem = smiech. to juz bym wolal handlowac z OKC. moze Westbrooka by sie udalo dostac?? chyba jednak nierealne ;/ w najgorszym wypadku Harden, Green, Ibaka i moze jakies picki. fajna pake by wtedy mieli Thunders. a tak wogole to mam nadzieje ze to ostatni sezon tego pojeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard nie przejdzie do LA. Nie ma cap space, a Otis nie jest aż tak głupi by oddawać najlepszego gracza za kogoś kto jest jednym z najbardziej przepłaconych zawodników w NBA. Tym bardziej, że jeśli by tradewał w to lato by mógł za niego złapać sporo talentu.

oferta z ciagle polamanym Bynumem = smiech. to juz bym wolal handlowac z OKC. moze Westbrooka by sie udalo dostac?? chyba jednak nierealne ;/ w najgorszym wypadku Harden, Green, Ibaka i moze jakies picki. fajna pake by wtedy mieli Thunders. a tak wogole to mam nadzieje ze to ostatni sezon tego pojeba

 

O którego pojeba Ci chodzi ? Bynuma ? Murphyego?

 

miałem Cię na ignorliście, ale zapomniałem się zalogować i przeczytałem ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.