Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Williams is reportedly unhappy with the trade, according to reporting from the Salt Lake Tribune.

 

The trade came together very quickly and Williams was completely shocked to hear about it.

Zaraz będzie harmstring, pauza do końca sezonu, pick Nets wysoki, brak extension i trejd hujowy na maxa.

 

Życzę Nets, by Deron poszedł po rozum do głowy i żeby to było tylko chwilowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron podobno oznajmił, że nie podpisze extension z Nets. Również jest chyba z lekka wkurwiony.

Wlasnie chcialem to napisac, ciekawe co bedzie jak im pokaze srodkowy palec i odejdzie po 2012. Lekko desperacki ruch.
Też się o to boję, dlatego ten ruch nie znaczy nic dopóki nie pojawią się kolejne.

 

@Kraso z calym szacunkiem ale kogo maja Nets by sie ich bac?

Oczywiście, że nie ma podstaw żeby teraz się ich bać. Miałem na myśli przyszłość i rywalizację w NY :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat było do przewidzenia, skoro Nets są duużo słabszym zespołem od Utah, tym bardziej pozbywając sie swojego czołowego prospecta.

 

Z drugiej strony. Jeśli pozbyli sie picku z tego roku (Favors) i dwóch z kolejnych lat, to jak oni zamierzają zbierać talent wokół Williamsa w ciągu nastepnych lat? Jedyne wyjście - idą po Howarda na FA w 2012. Tym bardziej, że Williams to był jak widać kandydat do gry obok niego. Czy Orlando uda sie pozyskać CP3? Wątpie. Otis chyba nie ma żadnego planu.

 

Jeśli jest jakiś mod, to prosze, niech wydzieli temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie drużyny są mi obojętne ale czy ja wiem czy Jazz stracili na tej wymianie.Dostali solidnego(dobrego) PG plus

material na All Stara i dwa pierwszorundowe picki w drafcie w którym a nóż cos ciekawego znajdą.Z tym co mieli i tak by mieli problemy aby przejsc 1 runde PO.

 

Swoja droga z kim ten Williams ma tam grac same role'sy i najgorzej zbierajacy center Ligi.Jak tak łatwo Nets dostali Williams to trzeba było dorzucic Morrowa plus cos jeszcze i zgarnac razem z D-Wilem Millsapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem to napisac, ciekawe co bedzie jak im pokaze srodkowy palec i odejdzie po 2012.

Deron dostanie propozycję nie do odrzucenia i podpisze.

 

zresztą gdzie on miałby niby pójść?

mało kogo będzie stać na to, by dać mu maksa, a do tego w nets będzie twarzą nowej marki prosto z brooklynu.

 

@Kraso z calym szacunkiem ale kogo maja Nets by sie ich bac?

jak to kogo, Derona ;]

 

Questar,

modów tu już chyba nie ma. załóż więc może po prostu temat i tam będzie dalsza rozmowa o Deronie w NJN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam należę raczej do zwolenników Favorsa. Nie widzę w nim zbyt wiele z Martina. Dla mnie to będzie raczej wyższy Elton Brand.

 

Swoją drogą, pustoszeje nam zachód. Kobe wszystkich wypędził ;]

Brand ma zajebisty jumper, Favorsa duzo nie widzialem, ale w tym elemencie sporo mu brakuje. no i warunki ma fizycznie prawie na C, a brand to undrersized PF.

 

 

Celtics rozpoczeli najwyrazniej nowy trend w NBA - pierdolic draft, dawajcie gwaizdy. Teraz zrobili tak Heat - i juz widac ze było warto, to samo robią Knicks - tez pewnie im sie oplaci, choc przy takiej sile wschodu moga miec problem zeby cos ugrac bez obrony. Kolejnym takim zespolem sa Nets. Do tej pory na budowaniu zespolu od zera w miare dobrze wyszli Thunder, ale koniec koncow i tak beda musieli jakas gwiazde jeszcze sciagnac jak maja wskoczyc na wyzszy poziom.

 

Szoda ze nie trejdneli wczesniej Derona -zagralby na wschodzie w ASG, a na zachodzie byloby miejsce dla np Nasha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że nowe CBA może utrudnić takie roszady wśród gwiazd

 

 

Deron teraz jest w szoku, ale sprowadzą mu latem trzeciego muszkietera, Nets trochę powygrywają i będzie zadowolony

 

 

Brand ma zajebisty jumper, Favorsa duzo nie widzialem, ale w tym elemencie sporo mu brakuje. no i warunki ma fizycznie prawie na C, a brand to undrersized PF.

To przecież piszę, że wyższy. :) Brand ma olbrzymi zasięg ramion, więc różnica aż tak znacząca nie jest. A jumper to raczej mało istotny wyznacznik. W końcu Favors nie ma jeszcze 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory na budowaniu zespolu od zera w miare dobrze wyszli Thunder, ale koniec koncow i tak beda musieli jakas gwiazde jeszcze sciagnac jak maja wskoczyc na wyzszy poziom.

W ich przypadku to już nawet nie o gwiazdę chodzi, a o porządnego podkoszowca.

 

Nie wiem co planują Jazz dalej, ale na miejscu Prestiego uderzałbym, albo po Sapa, albo po Jeffersona. Zresztą już insajdrzey napisali, że telefony się urywają w Utah, bo dzwonią ludki i pytają o tę dwójkę i ich cenę po trejdzie Derona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory na budowaniu zespolu od zera w miare dobrze wyszli Thunder, ale koniec koncow i tak beda musieli jakas gwiazde jeszcze sciagnac jak maja wskoczyc na wyzszy poziom.

W ich przypadku to już nawet nie o gwiazdę chodzi, a o porządnego podkoszowca.

 

Nie wiem co planują Jazz dalej, ale na miejscu Prestiego uderzałbym, albo po Sapa, albo po Jeffersona. Zresztą już insajdrzey napisali, że telefony się urywają w Utah, bo dzwonią ludki i pytają o tę dwójkę i ich cenę po trejdzie Derona.

No tak ale musi byc to ktos porządnie ograny i sprawdzony. ponoc celują w Nene i byloby to ciekawe rozwiazanie dla nich. ze zdrowym brazylijczykiem maja mega kompletna pake i wystarczy dozbierac jzu tylko rolesów.

 

jesli chodzi o derona to mam takie zdanie jak Jendras - rusek nie po to tyle oddawal, zeby mu Williams spierdolił po zakonczeniu kontraktu. będzie mial z kim grać, to przestanie płakać i zapomni o fochu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs też mają zespół oparty na drafcie. Od czasów Dave`a Robinsona bazują na własnych wyborach. Nie pamiętam kiedy podpisali jakiegoś FA.

 

Może wpływ na to, że SA to small market. Drużyny typu Lakers, Knicks, Bulls nie muszą draftować, bo im wystarczy salary space i mają gwarancje złapania all-stara w prime za to. Natomiast Utah, Bucks, Cavs, Hornets, Bobcats, Pacers muszą bazować na drafcie.

 

Mam nadzieje, że nowe CBA ukróci te pojebane żądania transferów do konkretnego klubu. Mimo, że Deron to mój favorite non-Spurs player, to dobrze, że Utah wysłało go na zadupie, by nie przechodzić przez etap strojenia fochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie NBA, franchise player na drugi dzień budzi się i dowiaduje się, że ma nowy klub po fakcie. Jak w drugą stronę zrobił to LeBron to wszyscy krzyczeli jak tak można wyruchać swój klub z którym się grało poprzednie 7 lat, jeszcze na national tv :>. Otóż można, w tej zabawie nikt nie ma sumienia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie NBA, franchise player na drugi dzień budzi się i dowiaduje się, że ma nowy klub po fakcie. Jak w drugą stronę zrobił to LeBron to wszyscy krzyczeli jak tak można wyruchać swój klub z którym się grało poprzednie 7 lat, jeszcze na national tv :>. Otóż można, w tej zabawie nikt nie ma sumienia ;).

O czym już pisałem, ale jak inni tak robią jest ok, w całej lidze tylko Lebron jest c***em. Nie wiesz jak to działa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym już pisałem, ale jak inni tak robią jest ok, w całej lidze tylko Lebron jest c***em. Nie wiesz jak to działa ?

No pisałeś pisałeś, nie myślałem tylko że tak szybko pojawi się tego tak dobry przykład, stwierdziłem jedynie że warto przypomnieć o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.