Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

I to pokazuje jak Nix się dali wyruchać, za cenę dużo wyższą pozyskali gracza który jest tylko lepszy w lanserce bo na pewno nie na parkiecie, szkoda mi Jazz bo oddali kapitalnego gracza za średniego PG i prospekta z którego moze być wielki c*** a picki ? Draft ma być mizeria więc co im po nich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF

 

Prochorow to jest gość. Spekulacjami zmusił Knicks do zapłacenia więcej za Melo, po czym sam pozyskał lepszego gracza. Miszcz.

dokładnie. rosjanie to jednak wiedzą jak robić interesy.

szkoda że do playoffs nets już się raczej nie załapią, ale za rok mogą wyglądać lepiej niż knicks.

 

EDIT

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ja tu w robocie napier....m wykłady od rana, wchodzę do domu, a żona z tajemniczą miną "szkoda jednak, że Sloan odszedł". Trochę się zdziwiłem, bo to już jakiś czas temu było - a tu patrzę :shock: raz jeszcze patrzę :shock: i oczom nie wierzę... Byłem przekonany po Melosie wczoraj, że 1) już nic się nie będzie działo; 2) Jazz przespali, a teksty Derona o Nix są wyssane z palca. BB2 ma rację - NIKT nie spodziewał się CZEGOŚ takiego, bo co prawda mówiono o jakiś ruchach, ale, że aż tak... Prędzej miał spaść ktoś z trójki AK/Memo/CJ :roll:

A swoją drogą - no to Mormoni wysłali Derona do New Jorku, na drugą stronę rzeki Hudson 8) Eeeeh... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niebywałe. tak narobić szumu ,podnieść wartość Melo ,podpuszczać ciągle NYK a ten po cichu bez eksplozji ściągną jednego z trzech najlepszych PG ligi ,gracza który także spokojnie łączy tę rolę z byciem scorerem.

taki NYK mógłby za Feltona plus jeden, dwóch graczy ściągnąć z Derona Utaha. uśpił czujność i wziął jednego z czołowych zawodników ligi. może ak47 robił za agenta i za rok się pojawi w Nets?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF

 

Prochorow to jest gość. Spekulacjami zmusił Knicks do zapłacenia więcej za Melo, po czym sam pozyskał lepszego gracza. Miszcz.

dokładnie. rosjanie to jednak wiedzą jak robić interesy.

szkoda że do playoffs nets już się raczej nie załapią, ale za rok mogą wyglądać lepiej niż knicks.

 

Strasznie się cieszę, że tak wyszło bo naobiecywał się chłopina że będzie tytuł w ciągu 5 lat, Lebron przepadł, Bosh przepadł, Melo przepadł. Chociaż też zaczynam mieć wrażenie, że miał to (w miarę możliwości) pod kontrolą.

 

Deron to najlepszy grajek po Lebronie wymieniony w czasie ostatnich kilku sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron Williams told me it was not his choice. He's stunned. Declined interview until he figures out what it all means

Robi się ciekawie. Czyżby Jerry wracał ? Czy Corbin już ma taką władzę, że wypierdala franchise playera po tygodniu współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Deron Williams told me it was not his choice. He is stunned. Declined to do interview until he figures out what it all means."

 

Dawno nie pisałem ale widzę, ze w końcu trzeba ;p

 

Teraz to już na pewno AK nie zawita do New Jersey.

 

Ogólnie to w końcu się coś dzieje, skończył się marazm, skończyło się bycie średnim i pi****lenie o szansach na mistrza.. Teraz to już tylko albo contender albo tankowanie. Niestety, najbliższy rok, dwa, wydają się zdecydowanie kierować na to drugie... A i small market w Utah, jakoś nie przekonuje mnie, by miało i się to zmienić w ciągu następnych lat. No chyba, że przyjdzie ktoś taki jak Lebron czy kto tam... Smutno tak trochę..

 

Ale przynajmniej będzie ciekawie w Salt Lake City.

 

Aha, no i przewiduję wzrost w ppg (23-25) i rpg (5-6) Deronam ale to chyba każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron w Nets?

 

Dołączona grafika

 

to się porobiło :o współczuję fanom jazz, bo jakby nie było z millsapem dogadywali się dobrze, no i jestem ciekaw czy Favors sprowadzony po to, żeby wyciągnąć coś jeszcze czy nie, bo tak jak wcześniej ktoś mówil, za duży tłok na pozycjach 4-5.

 

a no i ja tam się ciesze, MG13 pogra sobie w PO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron Williams told me it was not his choice. He's stunned. Declined interview until he figures out what it all means

Robi się ciekawie. Czyżby Jerry wracał ? Czy Corbin już ma taką władzę, że wypierdala franchise playera po tygodniu współpracy.

Po prostu widzieli, że jest niezadowolony. Poczuli, że z Deronem nic już nie ugrają bo zabawa z Alem nie wypaliła. Pakiet pozyskali w sumie nienajgorszy, jak się tak zastanowić to przecież wystarczy wytrejdować jednego wysokiego i nadal są playoff team.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widzieli, że jest niezadowolony. Poczuli, że z Deronem nic już nie ugrają bo zabawa z Alem nie wypaliła. Pakiet pozyskali w sumie nienajgorszy, jak się tak zastanowić to przecież wystarczy wytrejdować jednego wysokiego i nadal są playoff team.

Albo, że po prostu nie podpisze z nimi extension. Potem mogłoby być juz za późno.

 

Już też wiadomo jakie picki Jazz otrzymali. Są to: 2011 first round pick od New Jersey i 2012 first round pick od Golden State.

 

Teraz pozostaje liczyć na potencjał Favorsa, (a Kraso pewnie potwierdzi, że chłopak go ma) i szczęście w loteriach. Liczę na top5 ;]

 

Aaaaa no i jak podpisywali Okura jakoś rok temu, czy dwa, to już wiadomo było, że to był mega c***owy ruch, tak teraz to jest jeszcze bardziej.... Jezu, ale KOC podpisuje tych eurosów c***owo... Kto będzie chciał teraz taki kontrkat Turka?? Do tego połamanego Turka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde jestem w szoku ale to moze oznaczac, ze jazz wcale nie postepowali bez planu.

 

tzn od jakiegos czasu kibice jazzmanow narzekali na sloana. nie rotowal tak jak powinien, postarzal sie i to juz nie bylo to samo co jeszcze chocby przed kilkoma laty. w klubie raczej nikt nie odwazylby sie ruszyc sloana a tak znalezli kozla ofiarnego w osobie derona i mogli pod tym pretekstem usunac jerry'ego.

 

nie wiem czy przewidzieli za to wymiane derona. pewnie nie ale skoro juz w wakacje deron stwarzal problemy to jestem w szoku, ze nic nie wyszlo. zadnych przeciekow zadnych plotek. podobnie jak przy zwolnieniu sloana. w kazdym innym miescie/klubie nba po 2 minutach cwierkalby caly swiat.

 

chociaz pod tym wzgledem trzeba pochwalic klub z SLC.

 

zobaczymy co dalej. czy pelny rebulding. jezeli tak to powinni czym predzej pchac ak47 i okura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co dalej. czy pelny rebulding. jezeli tak to powinni czym predzej pchac ak47 i okura.

po co maja pchac gdzies ak ? przeciez on ma spadajacy kontrakt, a im zalezy przeciez na zejsciu z sallary.

 

co do tradu to po pierwsze niech ktos to wydzieli.

a po drugie - W T F - jak cegłówką w głowe, total szok, jakbym byl fanem Utah to bym sie pochalstal. beeez kitu.

 

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tradu to po pierwsze niech ktos to wydzieli.

Popieram.

 

Skoro Nets wytrejdowali swojego franchise playera, to musieli na pewno w c*** czasu szperać po klubach, żeby wyciągnąc jak najwięcej. Jeśli tak, to nie wierze jak mogło to sie stać tak nagle, bez jakichkolwiek plotek. Chyba, że za dużo nie szukali ofert tylko wytrejdowali za byle co. Dziwne.

 

Niejaki Jeff Shannonhouse

 

@stevekylerNBA seems like Orlando could've thrown Jameer, Anderson, Richardson or some combo there and a couple 1sts...

1 hour ago via web

http://twitter.com/#!/JShannonhouse3/st ... 4035871744

Jeśli to prawda... to JA pi****le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie tylko Harris + Favors, ale również dwa wysokie wybory w drafcie. 2011 Nets to może być faktycznie top 5 a to już nie byle co, nie lekceważyłbym tego.

Potwierdzam ogromny potencjał Favors'a, jak kiedyś będzie z niego drugi Garnett, a Deron opuści NJ w 2012 to już rusek nie będzie takim bohaterem :wink:

Mimo wszystko jak fan NJ cieszę się i chce więcej.

 

@lorak jeszcze sporo wody uplynie w rzece Hudson zanim Nets beda lepsi od Knicks

Pożyjemy, zobaczymy. Jakoś nie przekonuje mnie sytuacja w Knicks po przepłaceniu Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchakowski ruch :]

 

 

Prokhorov z choinki się nie urwał. Postanowił, że kupi sobie klub NBA, po czym zrobi w nim porządną ekipę i dotrzymuje słowa. Tacy goście stawiają sobie jakiś cel i po prostu go osiągają. Grube miliony dolarów na koncie znikąd się nie wzięły.

 

Jazz też się ustawili na przyszłość całkiem nieźle. Favors + dwa dobre picki dają podstawy do odbudowy bez potrzeby ściągania gwiazd drogą FA (co w przypadku Utah byłoby trudne). Ciężko byłoby znaleźć lepszą ofertę.

 

Ciekawe nastroje muszą teraz panować wśród kibiców Nets. Aż mi się przypomniał dzień transferu Gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deron podobno oznajmił, że nie podpisze extension z Nets. Również jest chyba z lekka wkurwiony.

Wlasnie chcialem to napisac, ciekawe co bedzie jak im pokaze srodkowy palec i odejdzie po 2012. Lekko desperacki ruch.

@Kraso z calym szacunkiem ale kogo maja Nets by sie ich bac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.