Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Chicago Bulls postanowili wytransferować niskiego skrzydłowego Jamesa Johnsona do Toronto Raptors w zamian za wybór w pierwszej rundzie Draftu 2011 roku

 

No to Bulls nieźle zarobili, oddali zawodnika który jest kompletnie im do niczego nie potrzebny i jeszcze w tym roku (patrząc na wyniki jakie odnoszą raptorsi) będą mieli dobrego gracza z wysokim nr. Nieźle na tym wyszli. Przy okazji taka ciekawostka, Johnson trenował na treningu, nagle podchodzi do niego trener i mówi że leci do Toronto bo już nie jest zawodnikiem Byków. jestem ciekaw jak się zdziwił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls postanowili wytransferować niskiego skrzydłowego Jamesa Johnsona do Toronto Raptors w zamian za wybór w pierwszej rundzie Draftu 2011 roku

 

No to Bulls nieźle zarobili, oddali zawodnika który jest kompletnie im do niczego nie potrzebny i jeszcze w tym roku (patrząc na wyniki jakie odnoszą raptorsi) będą mieli dobrego gracza z wysokim nr. Nieźle na tym wyszli. Przy okazji taka ciekawostka, Johnson trenował na treningu, nagle podchodzi do niego trener i mówi że leci do Toronto bo już nie jest zawodnikiem Byków. jestem ciekaw jak się zdziwił:)

Pisałem już to w wątku o Bulls, niestety nie jest tak różowo bo to pick Miami więc końcówka 1 rundy. Wątpię by za niego coś się konkretnego wyciągnęło a już na pewno nie Lee :roll:

 

edit Myślę że Bulls powinni pójść na całość i zaryzykować wymianę turasa za Lee i pewnie jeszcze coś bo wartość Asika jak każdego niezłego wysokiego jest spora i uderzyć np do Memphis po Thabeeta, wiem że to klasyczny bust ale może przy Kurcie i Noah by się czegoś nauczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Bulls nieźle zarobili, oddali zawodnika który jest kompletnie im do niczego nie potrzebny i jeszcze w tym roku (patrząc na wyniki jakie odnoszą raptorsi) będą mieli dobrego gracza z wysokim nr. Nieźle na tym wyszli

Przecież to za pick Miami. Już by ktoś oddał pick z Top6-Top8 za takiego mocarza jak James Johnson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile widze sens pozyskania Z-BO przez magic o tyle nie widze sensu wysylania za to jricha.

choc z 2 strony, to oznaczaloby wiecej minut dla jj redicka, ktory przy dobrych wiatrach moglby byc.

 

jezeli randolph potrzebuje jakiegos wysokiego to wlasnie takiego noah,chandler,dwihghj type

czyli defensywnego grajka. gasol jest ok ale to nie to. memphis zyskuja przede wszystkim jricha jako fajne uzupelnienie pierwszej piatki i bassa, ktory zupelnie dziury po randolphie nie zalata ale to moze miec sens dla obu ekip.

 

choc dzialania magic pokazuja, ze pali sie tam grunt pod nogami, podobnie jak w cleveland rok temu czy 2 lata temu.

 

dobrze, ze sa robione zmiany ale czy to zatrzyma dwighta w orlando?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że coś sie dzieje, ale boje sie, że oddanie J-Richa to dużo za dużo i mam dziwne przeczucie, że Randolph zawiedzie, tak jak Arenas.

Bez sensu porównanie gdzie arenasa z randolphem zestawiać, jeden ma cała historię urazów przychodzi i ląduje na ławie, z drugiej strony mamy kolesia który gra jest ex all starem, może i niezbyt inteligentny ale piekielnie utalentowany, serio aż strach pomyśleć jaki to byłby duet z Howardem, i to za cenę Richardsona, jak ma się w obwodzie właśnie Arenasa i Redica.

 

Podobno Mayo do Bulls, to byłby już finalny chyba element układanki dla Chicago, np za takiego KK chyba obie strony powinny być zadowolone, tylko że wtedy chyba już opcja Randolph do Magic traciła by nieco sens przynajmniej imo.

dobrze, ze sa robione zmiany ale czy to zatrzyma dwighta w orlando?

jak ktoś neichce gdzieś grać to go nic tam nie za trzyma i tyle w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, Orlando po tym tradzie najlepsza zbiórka w lidze?

 

Hornets po cichu zrobili fajnego trejda - dostali Landrego za Thorntona i Andersena.

 

Devin Harris ma polecieć do Dallas...Tylko za kogo? Butler + Jones + 1st rd pick. Trochę sporo jak na pozycję, która jest w Mavs już dobrze obsadzona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets po cichu zrobili fajnego trejda - dostali Landrego za Thorntona i Andersena.

czyli już mają następcedla Westa ;)

Devin Harris ma polecieć do Dallas...Tylko za kogo? Butler + Jones + 1st rd pick. Trochę sporo jak na pozycję, która jest w Mavs już dobrze obsadzona..

narazie pisza ze on chce wrócić do Mavs, ale pieron wie czy to nie są czyste spekulacje, czyli co koleś chciałby być zmiennikiem Kidda, już w ogóle totalnie nie rozumiem tej opcji że podobno nie dogadują się z Jonhsonem, najpierw by chciał żeby tamten objał stery w nets a teraz marzy mu sie powrót na stare śmieci do Dallas :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Mayo do Bulls, to byłby już finalny chyba element układanki dla Chicago, np za takiego KK chyba obie strony powinny być zadowolone, tylko że wtedy chyba już opcja Randolph do Magic traciła by nieco sens przynajmniej imo.

dlaczego? wg mnie biorac j-richa naturalne jest ze pozbeda sie kogos z obwodu. a Mayo jest chyba najbardziej na wylocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Marvina chcą wywalić.

 

Ale kurde zachowanie Miami jest trochę nie fair. Miller i tak nie zarabia tyle na ile zasługuje i mieliśmy szczęście, że z nami podpisał. Ze sportowego punktu widzenia pozyskanie np. Gortata za niego(ale Suns go nie oddadzą) byłoby fajne, ale po pierwsze nie powinniśmy tego robić a po drugie Miller wraca dopiero po kontuzji i nie pokazał wszystkiego.

 

Choć Jerry Stackhouse już się przekonał, ze nie ma sentymentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miami heat podobna sa w stanie oddac mike'a millera za wysokiej klasy rozgrywajacego badz centra?!

 

do bostonu po buyoucie ma pojsc podobno troy murphy.

Zastanawia mnie co to dla miami znaczt wysokiej klasy rozgrywajek w erze punktujących pg...

 

Ogólnie piekielnie wielki wysyp plotek po trejdzie melo.

 

Najbardziej bawią mnie te dotyczące magic. sprawdzam jest info że zrodla zblizone do magic mowia ze nie trejduja a jedynie beda chcieli podpisac troya po wykupieniu a za chwile juz j-rich do memphis ;]

 

A jak czytam o tym zachu to cały czas mam w głowie

 

 

Chociaż z ciekawości zobaczyłbym jak sobie radzi duet randolph-howard

 

Także jak dadzą mayo to możemy go wziąć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.