Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

jak czytam co po niektorych to mysle, ze sie ludziom naprawde w dupach poprzewracalo... ja rozumiem, ze melo jest jaki jest, gwiazdorzy, wybiera miejsca gdzie chce grac, moze nie kazdemu sie to podoba, i moze raz byl w WCF gdzie dostal wpierdol z Lakers a pozatym nigdzie Nuggets nie zaprowadzil, ale kurwo ludzie to jest melo, najszerszy wachlarz zagran w ofensywie, jak mu sie chce to bierze pile w lapy i kreci kazdego jak lody, zbiera tez zajebiscie, a wy pierdolicie ze szkoda Feltona ? :shock: kim jest k**** Felton? kim jest Chandler, Gallo ? fakt, fajne prospecty ale nic poza tym. Na co mieliby czekac w NY? az sie chlopaki rozwina ? i co potem ? 2 runda i wpierdol z Heat, Bulls? bo nic wiecej by z tego nie bylo, jak to mowia z gowna bata nie ukrecisz, teraz sa jakies perspektywy, moze jeszcze ktos przyjdzie grac, wiadomo ze jak jest Amare i melo to zawsze bedzie jakis magnez dla tych co chca o cos powalczyc i k**** moze w koncu uda sie zbudowac fajna ekipe w Knicks, ktora z roku na rok bedzie walczyla o cos wiecej niz loteria. jeszcze tylko wyjebac Mike, zatrudnic jakiegos dobrego trenera i NY znowu zaczyna wlaczyc. skonczcie pierdolic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak szoszon prawi

wokol amare,gallo i wilsona mistrzowskiej ekipy sie nie zbuduje

 

ale majac juz amare i carmelo mozna o tym przynajmniej pomyslec w perspektywie np 2 lat.

dodawac kogos z fa, zrobic jakis transfer. jest ciekawie. jeszcze jakis czas temu posiadanie 2 takich supergwiazd w zespole gwarantowaloby pewnie wcf na wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to że wybrali by Gallinariego i Chandlera zamiast Melo, chodzi o to że mogli mieć Carmelo i zostawić sobie któregoś z tych zawodników. Sukcesów Knicks nie wróżę, 2 rundy nie przekroczą, być może nawet nie odpadną w niej po zażartej walce i z wynikiem 4:3 w całej serii. Nie wykluczone też że pożegnają się z dalszą rywalizacją w pierwszej. Prawdopodobnie trafią na Orlando albo Atlantę. Jak obydwie te drużyny w maju będą prezentować taką dyspozycję jak teraz to pewnie NYK ich pokonają.

Melo, Stat i D`Antoni to jest niewłaściwie połączenie. Tam potrzeba innego trenera, który choć trochę myśli o defensywie a nie jest taki beztroski jak Mike. Jemu dalej się wydaje że taką taktyką coś osiągnie, Ile mu jeszcze potrzeba czasu żeby zmienić podejście? Żeby zdobyć mistrzostwo albo chociaż zagrać w finale trzeba mistrzowskiej lub minimum dobrej defensywy. D`Antoni będzie marnował sobie i innym czas bo mu się wydaje że zawodnicy wracają na własną połowę żeby zregenerować siły przed następnym atakiem i trochę poudawać że próbują kogoś pobronić. Będzie podobne lub może takie samo rozczarowanie jak w przypadku duetu Melo- Iverson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nuggets will acquire four traded player exceptions in their Carmelo Anthony trade with the Knicks, one of which will be the largest ever.

 

Denver will essentially trade the contract of Chauncey Billups for the contracts of Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov and Wilson Chandler.

 

The Nuggets will receive traded player exceptions for Renaldo Balkman, Shelden Williams and Anthony Carter.

 

The traded player exception for Anthony will be worth approximately $17.15M and is greater than any other in NBA history.

 

Denver will also acquire a traded player exception worth $1.675M and two for $854k.

 

The Knicks will not receive a traded player exception from Minnesota. Eddy Curry and Anthony Randolph are absorbed by the Wolves using their cap space and by sending Corey Brewer to New York in exchange.

 

Teams can use traded player exceptions in trades to absorb salary without sending comparable contracts in exchange.

 

The Cavaliers, Raptors and Jazz received substantial traded player exceptions during the 2010 offseason when they participated in sign-and-trade deals involving LeBron James, Chris Bosh and Carlos Boozer respectively.

 

Read more: http://basketball.realgm.com/wiretap/21 ... z1EiihnTon

 

Nie można mieć wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Thortonem to jest taka sytuacja, że on był przez pewien czas nawet od składu odsunięty bo nie chce mu się bronić i Monty go nie za bardzo lubi. Podobno NJ chciało dac 1st round picka za niego.

 

k**** brałbym z pocałowaniem ręki. oO

Może Paula by zatrzymali jakby wzięli jakiegoś sulingera or smth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam bym go widział u nas w bulls, ale właśnie ta jego obrona to poważny kłopot, bo z atakiem nie ma problemów.

Może go do nix dać ?

t-will podobnie, otwarcie powiedzał albo gram albo mnie tradujecie.

Tak na marginesie to houston musi kogoś oddać bo przepych na 2-3 okrutny, c's mogą sobie tam kogoś wyciągnąć cena jest z pozoru niska, środkowy (c's ma erdena), dla bulls w obliczu kontuzjogenności joakima i carlosa to zbyt wysoka cena, a trochę szkoda, bo zarówno lee jak i t-will u thibsa mogliby pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem New Jersey ma oddać lottery pick za 2 rundowy pick z 2009, który nic nie pokazał, nic nie osiągnął, a jego team chce się go po prostu pozbyć ? Co najwyżej Nets dadzą ten pick od Lakers za transfer c***acica.

W sumie nie pamiętałem o tym picku Lakersów. W takim razie chodzi zapewne właśnie o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mu sie chce to bierze pile w lapy i kreci kazdego jak lody

tak szkoda że takich którym czasem się chce jest cała masa, w dupę to sobie można wsadzić cały ten talent anthonego bo typ jest najbardziej jaskrawym przykładem vel "cancera" i to się nie zmieni, zresztą o czy my gadamy prawda jest taka że Walsh tego transferu nie chce firmować swoim imieniem, a jest to koleś który wyprowadził z gówna NYK, za to zrobili wszystko co w ich mocy aby ten deal się odbył jak najszybciej dolan i thomas czyli dwóch debili którzy wpieprzyli ten klub w mega doła i zrobili z niego spore pośmiewisko przez lata, tak naprawdę to ciężko aż wierzyć ze obaj są takimi matołami, nie wiem może mają jakiś uraz do Knicks i chcą ten klub okryć możliwie jak największa hańbą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupę to sobie można wsadzić cały ten talent anthonego bo typ jest najbardziej jaskrawym przykładem vel "cancera" i to się nie zmieni,;)

Wiesz lepsze określenie by pasowało "Cartera" który zaczyna mi powoli przypominać jego z przełomu Raptors/Nets. Koleś pogra sobie, porzuca, czasami bedzie miał świetny mecz, ale nic wielkiego już nie pokarze. Odejdzie w przeszłość bez pierścienia i zostanie zapamiętany z... nie wiem czego. Cartera to przynajmniej kazdy dzieciak kojarzy z dunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ale nie mam pytan jak wy porownujecie Melo do Cartera.

Wg yahoo Knicks jeszcze nie skonczyli i teraz probuja sciagac Camby'ego, poki co Portland szuka lepszej oferty. Problem w tym... ze nie dotarlem poki co do informacji kogo niby NYK oferuja w zamian za Cambymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Clippersi sa blisko Gallinariego w zamian za 1st round pick.

The Clippers were shot down by the Nuggets in their pursuit of Danilo Gallinari, but they aren't done trying to find a sharp-shooting small forward to add to the roster.

 

Sources say Clippers GM Neil Olshey was been canvasing the league looking for a starting 3 to round out L.A.'s roster. The Clippers have multiple first-round picks to offer, as well as young players like Eric Bledsoe and Al-Farouq Aminu and veterans like Chris Kaman.

btw

 

Marcus Thornthon z Andersenem mają iść do Sacto za Landryego.

 

 

 

The Grizzlies are discussing a trade that would send Zach Randolph to the Magic for Jason Richardson and Brandon Bass, according to Chad Ford of ESPN.com.

:shock:

 

Niby się o tym mówiło, ale nie sądziłem, że Grizz będą w to wchodzić jak walczą o po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Grizzlies are discussing a trade that would send Zach Randolph to the Magic for Jason Richardson and Brandon Bass, according to Chad Ford of ESPN.com.

 

 

 

Niby się o tym mówiło, ale nie sądziłem, że Grizz będą w to wchodzić jak walczą o po.

dobry trade dla obu stron. magic beda mieli w koncu prawdziwe wsparcie pod koszem dla dwighta a memphis kase na Gasola i wcale tak bardzo na tym nie straca bo dostaja solidnego pf. minutami na 4 podzieli sie Arthur (ktory ostatnio niezle pogrywal) i Bass. tylko na obwodzie straszny tlok... moze jeszcze beda probowac jakis wymian jak to przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Grizzlies are discussing a trade that would send Zach Randolph to the Magic for Jason Richardson and Brandon Bass, according to Chad Ford of ESPN.com.

:shock:

 

Niby się o tym mówiło, ale nie sądziłem, że Grizz będą w to wchodzić jak walczą o po.

Cieszy mnie, że coś sie dzieje, ale boje sie, że oddanie J-Richa to dużo za dużo i mam dziwne przeczucie, że Randolph zawiedzie, tak jak Arenas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.