Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Denver. Chyle czola. W ostatniej chwili bedac w roli podrzednej wyciagneli z tego trade'a wiecej niz ktokolwiek kiedykolwiek moglby przypuszczac. R.E.S.P.E.C.T. !!!

 

Za to NYK dali dupy na calej linii. Jak mozna bylo oddac Chandlera i Gallinariego jednoczesnie? Jeszcze Galo jako tako, ale Chandler?

 

Teraz pytanie, dlaczego Knicks dali sie tak wyruchac? I tutaj wchodzi business do NBA, ktorego cele nie zawsze ida w parze z celami sportowymi. Po prostu ktos w NY postanowil, ze nie ma co czekac na nastepny sezon i po c*** budowac wyjebana w kosmos druzyne, ktora z miejsca moglaby stac sie contenderem, jezeli mozna wykorzystac ten medialny Hype wokol NYK i Melodramata i ASG i och i ach i ja pi****le i zarobic na tym w c*** siana HERE AND NOW. Po c*** czekac te kilka miesiecy, skoro zyski mozna miec juz teraz? A cele sportowe? Jebac sport. Najwazniejsza jest kasa. Nie sadze, zeby Walsh i Mike byli na tyle pojebani. Sadze, ze Dolan podjal taka decyzje, zeby sprowadzic Melo juz teraz za tak zajebiscie zawyzona cene.

 

Jestem daleki od napisania, ze Knicks sa w dupie, ale tym tradem pokazali, ze sport ich gowno obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sobie wyobrażam debila D'Antoniego ,który wystawia duet podkoszowy amare-carmelo ;]

Ale jakie będą z tego mismatche! ;]

 

nadchodzi najgorszy historyczny epicki czy co tam defense everNYK przejebali i jak ich nawet darzyłem lekką sympatią tak teraz mam nadzieję że będziemy naocznymi świadkami tego ile może osiągnąć drużyna bez D...

Knicks już mieli płakać za Davidkiem Lee i po podpisaniu Amare mieli zostać absolutnym defensywnym dnem, teraz za bandę dobrych rolesów dostajemy czołowego scorera tej ligi, trochę niedocenianego obrońcę (zbiórki) i Billupsa, który w porównaniu z Feltonem daje +10 TS%.

 

Knicks znakomicie wypromowali w tym sezonie Feltona (były nawet głosy, że może by se pograł w ASG), który jest gdzieś w drugiej dziesiątce PGs tej ligi, lubi dużo rzucać, niekoniecznie celnie, nie umie grać pick n' rolli i w życiu nie poprowadzi drużyny dalej niż do 1. rundy PO. Reakcje na tym forum to tylko potwierdzają. Felton to nie jest steal dla Nuggets. Dobra robota.

głupoty piszesz. turiaf to bardzo ważny zawodnik w rotacji.

problem w tym, ze w 2 ostatnich latach nie zrobil postepu, turiaf powinien rozwinac skrzydla i robic 10-10 a ja nie widze u niego postepu w porownaniu z sezonem 07/08.

 

jasne, ze jest fajny w rotacji ale przy amare knicks porzebuja 10-10 + defensywy od 2 wysokiego a mam wrazenie, ze tego nie dosaja, czego efektem jest posadzenie na lawce francuza

Turiaf ostatnio ma problemy z kontuzjami i dlatego mniej gra, jak będzie zdrowy, dostanie te 20-25 minut w meczu.

Ronny jest dobrym obrońcą 1 na 1, słabo zbiera, ale mając obok siebie Melo, Fieldsa i Amare (cała trójka +7 rbs na mecz), będzie szło to jakoś przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2012 roku FA staje się Drwal oraz CP3.NYK zostaje z kontraktami Melo oraz Amare (nie licząc kontraktów rookasów jest nadejdą)

NYK ma nowy plan ,przy tym co zbudowało Miami niestety trzeba ryzykować i działać bardziej ryzykownie.

cytując z innego forum:

Ford z ESPN już spekuluje o tej drugiej ewentualności, ale z liczb wynika że szanse są małe. Biorąc pod uwagę $20M/sezon dla Amare i Carmelo (jeśli przedłuży za maxa) + aktualne kontrakty Balkmana i Douglasa to na początku 2012 mamy czterech zawodników Knicks z kontraktami wartymi $44M. Dodając kilka kontraktów minimalnych i dla ewentualnej trzeciej gwiazdy NY zostaje $11.5M/sezon, znacznie mniej niż możliwy maksymalny kontrakt (a i to zakładając że salary cap się nie zmieni - a prawdopodobnie zostanie zmniejszone). Oczywiście będzie można wyrzeźbić trochę więcej robią np. sign&trade z Billupsem (jeśli się zgodzi), ale i tak wygląda to raczej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battier w c's? ooo nie...niech biora Childressa :D mysle ze moze poleciec JO lub Nate z Danielsem jak do czegos dojdzie

Nie bedzie Battiera w Celtics. Members of Zolta Sraczka moga spac spokojnie :wink:
Lux :)

 

Balkman to bedzie cichy bohater tego transferu. ale mimo wszystko moglo sie obyc bez Chandlera Balkmana i Cartera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to dolan jest mega kretynem, co juz zresztą udowodnił, szkoda tylko że tacy ludzie jak on thomas i ten cały wwwes psuja koszykówkę, to aż w głowę można zachodzić oddali z pół składu w tym same młodziaki na fali wznoszącej za coś co i tak w lato by mieli :shock: Mnie tylko martwi że pod Karlem to taki Felton/Chandler/Gallinari mogą się stać naprawdę rewelacyjni( oczywiście w kontekście Utah mnie to martwi :) ). Tak czy inaczej dla mnie ta wymiana pokazuje tylko debilizm jakim świat się rządzi, jeśli dla kogoś NYK teraz stali się z miejsca kandydatem choćby do finału konferencji to ja gratuluje :? D'Antoni i niebroniący superstars :D znowu za rok dwa się będą wszyscy zastanawiać co jest nie tak :roll:

 

Ja tam bym tylko chciał Walsha teraz do Utah sprowadzić :) Szkoda jeszcze jednego przez sentyment człowiek jakoś fajnie wspominał rywalizację NYK Heat, swego czasu obie ekipy pomimo że antagoniści, mogli być lubiani przez postronnego fana, a teraz z okazji trafienia tam sodomy i gomory koszykówki ( patrz james&anthony :) ) ciężko im jakoś dobrze życzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, dlaczego Knicks dali sie tak wyruchac? I tutaj wchodzi business do NBA, ktorego cele nie zawsze ida w parze z celami sportowymi. Po prostu ktos w NY postanowil, ze nie ma co czekac na nastepny sezon i po c*** budowac wyjebana w kosmos druzyne, ktora z miejsca moglaby stac sie contenderem, jezeli mozna wykorzystac ten medialny Hype wokol NYK i Melodramata i ASG i och i ach i ja pi****le i zarobic na tym w c*** siana HERE AND NOW. Po c*** czekac te kilka miesiecy, skoro zyski mozna miec juz teraz? A cele sportowe? Jebac sport. Najwazniejsza jest kasa. Nie sadze, zeby Walsh i Mike byli na tyle pojebani. Sadze, ze Dolan podjal taka decyzje, zeby sprowadzic Melo juz teraz za tak zajebiscie zawyzona cene.

IMO to dolan jest mega kretynem, co juz zresztą udowodnił, szkoda tylko że tacy ludzie jak on thomas i ten cały wwwes psuja koszykówkę, to aż w głowę można zachodzić oddali z pół składu w tym same młodziaki na fali wznoszącej za coś co i tak w lato by mieli :shock: Mnie tylko martwi że pod Karlem to taki Felton/Chandler/Gallinari mogą się stać naprawdę rewelacyjni( oczywiście w kontekście Utah mnie to martwi :) ). Tak czy inaczej dla mnie ta wymiana pokazuje tylko debilizm jakim świat się rządzi, jeśli dla kogoś NYK teraz stali się z miejsca kandydatem choćby do finału konferencji to ja gratuluje :? D'Antoni i niebroniący superstars :D znowu za rok dwa się będą wszyscy zastanawiać co jest nie tak :roll:

Panowie, ale gdyby nie do Knicks, to Melo przeszedłby przed trade deadline do Nets albo podpisał extension z Nuggets... :oops: Prawdopodobnie.

 

 

ale billups u dantonio? hmm jakos tego nie widze, to bardziej trade na chwile niz rozgrywajek ktory ma grac z melo i amare.

Eeee tam, Billups jest najefektywniejszy w swojej karierze grając w Nuggets, którzy ofensywnie są nawet ponad Knicks. Po za tym Karpik już pisał - Billups daje 10% więcej TS w porównaniu do Feltona.

 

A Knicks obroną będą permanentnie przepierdalać. ;]

Serio? Bo mi się wydaje, że nie będzie tak źle w porównaniu do tego, co jest teraz. Więcej minut dostanie Turiaf - lepszy interior, Anthony przejmie chyba rolę Gallinariego, zmotywowany Melo i Gallo to ten sam poziom def, Anthony daje dwa razy lepszą zbiórkę. Jedynie Felton to był upgrade ponad Billupsa, ale ogólnie z impactem PG na defense to ma być ta wielka zmiana? Jeszcze swoje minuty dostanie Corey Brewer, który jest bardzo dobrym obrońcą. To na serio ma powodować, że będziemy przepierdzielać w obronie? Jak po tym sezonie wylany by został D'Antoni, to w przyszłym roku byśmy mieli względem defense upgrade...

 

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy warto wywalac pół (w sumie) niezłego składu za jednego gracza, który jak dla mnie jest przeciętny.

No tak, jeszcze dwa dni temu dyskutowano, czy Anthony jest top 10 ligi, teraz jest na półce przeciętny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale gdyby nie do Knicks, to Melo przeszedłby przed trade deadline do Nets albo podpisał extension z Nuggets... :oops: Prawdopodobnie.

Serio? Pat_NYK, mowisz SERIO?

 

Kolo, jestes typowym przykladem jak tymi wszystkimi chwytami marketingowymi, spekulacjami, rumorami znikad, niektorymi idiotycznymi artykulami o Melo w Nets czy Extension z Nuggets mozna manipulowac masa.

 

Wiem wiem, hype musi byc, rynek musi sie krecic a waluta byc w obrocie, ale dawanie wiary i tym bardziej gloszenie/pisanie takich bzdur to juz jest jakas paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co oni tam wielkiego oddali?

jak dla mnie nic tez wielkiego nie dostali, bo melo jak na razie ma karierę niczym nie różniącą się od kariery ivera.

Nawet bym powiedział że to taka jego troche słabsza wersja.

 

na takim wschodzie sukcesy z amare? nie wierze, za słaby D tam będzie.

 

zobaczycie jak potwornie mocne w po będzie chicago, gdy wroci noah i w koncu pograją w pełnym składzie, z tego co widzę są w stanie wygrac z kazdym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Pat_NYK, mowisz SERIO?

 

Kolo, jestes typowym przykladem jak tymi wszystkimi chwytami marketingowymi, spekulacjami, rumorami znikad, niektorymi idiotycznymi artykulami o Melo w Nets czy Extension z Nuggets mozna manipulowac masa.

 

Wiem wiem, hype musi byc, rynek musi sie krecic a waluta byc w obrocie, ale dawanie wiary i tym bardziej gloszenie/pisanie takich bzdur to juz jest jakas paranoja!

A ja mam tylko jedno pytanie - wiesz, że na podstawie proponowanego nowego CBA Anthony zarobiłby jakoś 25 milionów mniej? Tak, Carmelo jest kolejnym murzynem, który skrupulatnie liczy jednodolarówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ze Denver nie chcialo Fieldsa to jakis kosmos, ale ja tam sie ciesze.

ja też, ale skąd masz info, że go nie chcieli?

Cytatu ci nie dam bo mi sie szukac nie chce, ale NYK dali im do wyboru makaron badz Fields, Nuggets woleli makarona, i wszystko w tym temacie i ich inteligentnego trejdu.

A smiech mnie ogarnia jak ludzie placza za Feltonem o ktorym kazdy gadal przed sezonem ze nie da sobie rady w systemie Mike, jakos sie ladnie wypromowal na nim. A Billups tez sobie spokojnie poradzi. Ludzie placza za Chandlerem... ktory chce 55 baniek za 5 lat grania, nie ma bata by Knicks dali mu takie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ze Denver nie chcialo Fieldsa to jakis kosmos, ale ja tam sie ciesze.

ja też, ale skąd masz info, że go nie chcieli?

Cytatu ci nie dam bo mi sie szukac nie chce, ale NYK dali im do wyboru makaron badz Fields,

dziwne, tu np. http://www.rotoworld.com/player/nba/1472/player?r=1

jest napisane, że nuggets woleli Fieldsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie - wiesz, że na podstawie proponowanego nowego CBA Anthony zarobiłby jakoś 25 milionów mniej? Tak, Carmelo jest kolejnym murzynem, który skrupulatnie liczy jednodolarówki...

Teraz wiem. Dobry argument, nie powiem.

 

Teraz ja Ci zadam pytanie: Byles kiedys w New Jersey? Ja bylem i wiem, ze Ty nie byles, bo nie uzylbys wtedy takiego argumentu :wink: To dziura 100 razy gorsza od Cleveland, w ktorej kazdy zyje ze swiadomoscia, ze probably najzajebistsze miasto swiata jest tuz za miedza. Jest tak blisko, na wyciagniecie reki, a jednoczesnie jest nieosiagalne. Taki juz zasrany los NJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie jak potwornie mocne w po będzie chicago, gdy wroci noah i w koncu pograją w pełnym składzie, z tego co widzę są w stanie wygrac z kazdym.

ale bardzo nie chciałbym trafić na nix w PO, chyba nikt nie chciałby.

Nie wiem czy to nie będzie tak że melo i amare będą sie dublować jak cholera, czy będzie miejsce na izolacje tego i tego, ale w offensywie przy d'antonim to jest KUREWSKI potencjał i ja się tego boje.

Zdobycie melo to nic, teraz pytanie ile thomas da kasy carmelkowi, jeśli to będzie ~65/3 to tak jak pisze Lo, nie mają szans na fa 2012.

Denver są świetnie obudowani ale brakuje allstara, którego tam niestety nie będzie. felton/lawson aron/smit galo/wilson al/kenyon nene/mózg. Nie sądzę że ktoś się z nich rozwinie do poziomu allstar, w drafcie też raczej wysoko nie będą, jednym słowem są trochę w dupie jeśli chodzi o walkę o coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko jedno pytanie - wiesz, że na podstawie proponowanego nowego CBA Anthony zarobiłby jakoś 25 milionów mniej? Tak, Carmelo jest kolejnym murzynem, który skrupulatnie liczy jednodolarówki...

Teraz wiem. Dobry argument, nie powiem.

 

Teraz ja Ci zadam pytanie: Byles kiedys w New Jersey? Ja bylem i wiem, ze Ty nie byles, bo nie uzylbys wtedy takiego argumentu :wink: To dziura 100 razy gorsza od Cleveland, w ktorej kazdy zyje ze swiadomoscia, ze probably najzajebistsze miasto swiata jest tuz za miedza. Jest tak blisko, na wyciagniecie reki, a jednoczesnie jest nieosiagalne. Taki juz zasrany los NJ.

I to sprawia, że nie jest dziurą gorszą od Cleveland, bo to NJ i NY to jest praktycznie jedna całość, z tym że druga strona medalu to to, że w NY nie ma nic ciekawego, i sam nie wiem co się ludziom w nim podoba, brudno, syf, śmierdzi, pogoda c***owa. Jest co najmniej kilka miast w samym tylko USA, gdzie jest o wiele cieplej, schludniej, mniejszy tłok jak choćby LA, Miami, Orlando, Phoenix. Nie mówiąc o tak zajebistym mieście jak Nowy Orlean przed Katriną, teraz nie wiem jak tam jest, ale wiem, że to miasto miało swój specyficzny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.