Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Billups bedzie wykupiony tak jak to wczesniej pisali? Jesli tak to Knicks sie wyjebali :D i tak powinni zostawic Feltona na te 1,5 roku ktore zostalo mu w kontrakcie... ale jak jeszcze Billups bedzie chcial odejsc to pieknie bedzie na pg :lol:

Billups zostaje na ten i przyszły sezon, bo nie wadzi to i tak w plan 2012 i ściągnięcie klasowego pg do Amare i Melo.

 

Już o tym pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1 rzut oka przegranymi tego dealu sa knicks. stracili 3 z 4 najlepszych strzelcow swojego zespolu + picki + mozgova, ktory moze byc fajnym grajkiem za jakis czas.

 

w zamian dostali melo, billupsa,brewera i meza candace parker.

 

nuggets byli pod sciana, knicks mogli poczekac bo to co zaplacili to bardzo wysoka cena. chandler i gallo? hm. sadzilem, ze poleci max 1 z nich.

 

billups-fields-melo-turiaf-amare

na lawce brewer-williams-douglas-drugi williams

 

w ogole turiaf to jest jakas kpina. dzieki bogu, ze lakers go nie podpisali i bardzo prawdopodobne, ze melo pogra sobie jako pf u d'antoniego.

 

najbardziej wqrwiony moze byc billups. wrocil odcinac kupony do rodzinnego kolorado, kupil dom, byla fajnie i porzyjemnie, po czym leci na stare lata do nyc bo zona jego kumpla miala takie widzi mi sie:) swoja droga ciekawie jak billups sprawdzi sie u d'antoniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole turiaf to jest jakas kpina. dzieki bogu, ze lakers go nie podpisali i bardzo prawdopodobne, ze melo pogra sobie jako pf u d'antoniego.

głupoty piszesz. turiaf to bardzo ważny zawodnik w rotacji.

najbardziej szkoda w tej wymianie chandlera ale ten dublowałby się z melo. galo jest do zastąpienia. mozgov to śrubki ,billups za felton także źle nie wygląda,tym bardziej ,że reymond ostatnio spuścił z tonu. brewer powinien się u mike'a sprawdzić no i jest balkman ,mój jeden z ulubionych graczy. dziki ,biegający w sam raz do mike'a,wada-nie umie rzucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele meczów w tym roku wygrały Knicks trójki rzucane przez zawodników, których właśnie się pozbywają. Ciekawe jaka była w tym rola Dolana i/lub Isiaha, bo gdzieś tam słyszałem, że Donnie i D'Antoni nie chcieli robić transferu w takiej formie, a Dolan stwierdził, że ich w razie czego "overrulnie".

 

Jak dobrze rozegrają offseason (Isiah alert), to za rok powinni stworzyć drużynę na drugą rundę i jak dla mnie to wszystko, co mogą osiągnąć na wschodzie opierając się na duecie Amare-Carmelo, przynajmniej dopóki nie poumierają dziadki z Bostonu, a Howard się gdzieś nie wyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym składzie, w tym roku, z tym trenerem nie uwierzę, że Nyckz będą chociażby nad Atlantą.

 

Na razie wygląda to tak, że Amare, Anthony i Billups będą potrzebować tyle touches ile big3 w Miami a reszta zespołu będzie abrdzo zmarginalizowana(tak jak w Miami ;]). Ale dobra, bądźmy szczerzy - big3 Miami i tak zawsze będzie 100x efektywniejsze a do tego my wygrywamy obroną.

 

A Knicks obroną będą permanentnie przepierdalać. ;]

 

Jak zwolnią wąsacza, w 2012 przyjdzie CP3 i za MLE czy innym sposobem defensywny center Chandler-like to będzie mozna mówić o contenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty piszesz. turiaf to bardzo ważny zawodnik w rotacji.

problem w tym, ze w 2 ostatnich latach nie zrobil postepu, turiaf powinien rozwinac skrzydla i robic 10-10 a ja nie widze u niego postepu w porownaniu z sezonem 07/08.

 

jasne, ze jest fajny w rotacji ale przy amare knicks porzebuja 10-10 + defensywy od 2 wysokiego a mam wrazenie, ze tego nie dosaja, czego efektem jest posadzenie na lawce francuza

 

 

luki:

prawda jest taka, ze na ta chwile ciezko jest jakiekolwiek porownywalne big3 skrecic do tego z heat. dwight-melo-kobe wchodziloby jedynie w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb - szczerze? Duo Miami w obecnej chwili wcale nie jest takie trudne do zrównoważenia bo DW i LBJ mimo wszystko wg mnie tracą wzajmnie na swojej obecności.

 

Wystarczyłoby dwóch superstarów pokroju Howarda i CP3 + shooterzy i taka druzyna wg mnie z Miami by wygrywała.

 

Kiedyś to się musi stać i się stanie - big3 zacznie grać rutynowo, znajdą swój najlepszy bilans w ataku i pewnie tylko kontzuje ich będą mogły przed kolejnymi mistrzostwami powstrzymać.

 

I też jestem cholernie ciekaw jaką drużynę zrobią sobie Lakersi jak Gasol i Kobe spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy warto wywalac pół (w sumie) niezłego składu za jednego gracza, który jak dla mnie jest przeciętny. Myślę że Knicks na tym transferze osiągnął góra 4 miejsce EC. Musieli by sie szybko zgrać, a tu juz połowa sezonu mineła. Billups jak Billups doświadczenie 100 ale już to nie ten sam zawodnik co za czasów Pistons.

 

głupoty piszesz. turiaf to bardzo ważny zawodnik w rotacji.

Dawno mnie tak nic nie rozbawiło. On mi przypomina (włosami) Kwame no i troche grą:)

 

Za to Denver odleća a na ich miejsce wbije się PHX, to dobra strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Denver są absolutnymi zwycięzcami tej transakcji, Felton-Aaron-Chandler-Nene-Rusek i Galo, JR z ławki wygląda na prawdę fajnie choć pewno Mozgov nie będzie starterem. Już się mówi że rusek i Felton mieli by iść do Nets, Harris do Dallas a do Denver właśnie nie wiem Kidd jakieś picki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak trejd się podoba ze strony Knicks. Przecież nie mogli znów czekać na zbawienie jak w przypadku z lebucem, potem okazałoby się, że Melon odszedłby albo gdzie indziej, albo ze strachu przed lockoutem podpisałby extension z Denver.

 

I co oni tam wielkiego oddali? Chandlera który będzie i tak po tym sezonie urfa? Feltona, którego podpisali short term i który wrócił do swoich bobcatowskich 38%fg? Mozgova? No ja proszę Was. Jedynie Gallinari rokował jakieś większe nadzieje na lepsze jutro, ale on przy Melo by sobie nie pograł.

 

Fajnie, że wyciągneli przy okazji Brewera, trochę hajlajtów w msg będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Denver są absolutnymi zwycięzcami tej transakcji, Felton-Aaron-Chandler-Nene-Rusek i Galo, JR z ławki wygląda na prawdę fajnie ?

Nie sądze. Zawodników których wymieniłeś to są typowi przeciętniacy (no dobra troche wyżej), tej drużynie brakuje lidera. W meczach będzie to odczuwalne. Knicks na tym transferze IMO wyszli lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze w 2 ostatnich latach nie zrobil postepu, turiaf powinien rozwinac skrzydla i robic 10-10 a ja nie widze u niego postepu w porownaniu z sezonem 07/08.

 

jasne, ze jest fajny w rotacji ale przy amare knicks porzebuja 10-10 + defensywy od 2 wysokiego a mam wrazenie, ze tego nie dosaja, czego efektem jest posadzenie na lawce francuza

z Turiafem jest problem spowodowany jego zdrowie. gra tylko 18 minut na mecz. ale jak jest na boisku NYK gra najlepszy atak i w duecie z Amare tworzą przyzwoitą obronę. tym bardziej ,że pasuje do Mike'a. oprócz tego ,że biega ,rzuca z ponad 60% skutecznością . przy tym co mają pod koszem NYK jest niezbędny.

 

Dawno mnie tak nic nie rozbawiło. On mi przypomina (włosami) Kwame no i troche grą:)

najtrafniejsze z trafnych spostrzeżeń w Twoim trafnym poście.

 

 

Po 2012 roku FA staje się Drwal oraz CP3.NYK zostaje z kontraktami Melo oraz Amare (nie licząc kontraktów rookasów jest nadejdą)

NYK ma nowy plan ,przy tym co zbudowało Miami niestety trzeba ryzykować i działać bardziej ryzykownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Denver są absolutnymi zwycięzcami tej transakcji, Felton-Aaron-Chandler-Nene-Rusek i Galo, JR z ławki wygląda na prawdę fajnie ?

Nie sądze. Zawodników których wymieniłeś to są typowi przeciętniacy (no dobra troche wyżej), tej drużynie brakuje lidera. W meczach będzie to odczuwalne. Knicks na tym transferze IMO wyszli lepiej.

Pewnie że przy obecnej sile zachodu nie jest to skład dalej niż na 1 rundę ale zawsze lepsze to niż to co by mieli latem, są już podstawy do przebudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ankieta na realgm :D

 

Which side won the Carmelo Anthony negotiations?

-Knicks

-Nuggets

-Carmelo

 

Co do wymiany Nets-Denver-Mavs to mysle ze Cuban chce oddac Butlera za Harrisa (nie sadze zeby pozbyl sie beauboisa) w tym tradzie

 

Battier w c's? ooo nie...niech biora Childressa :D mysle ze moze poleciec JO lub Nate z Danielsem jak do czegos dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.