Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie prime T-Maca to jest absolutnie coś ponad to co Kobas i James kiedykolwiek pokazali/pokarzą?, inna kwestia ze na ogólny obraz gracza i jego osiągnięć niezbyt się przekłada, ale wypada zawsze powiedzieć, takiego shotera ja sobie nie przypominam po prostu, tylko żeby nie być źle zrozumianym że go stawiam jak kol wiek wyżej od tych gość overal bo tak nie jest, pomimo o wiele większej sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altran- zauważ ze sam wspomniałem o tym ze max co osiągnął Tracy to dwa tytuły króla strzelców

Chodziło mi o porównaniae talentu i jego wykorzystanie

Mcgrady miał talentu w małym palcu lewej stopy więcej niz james w całym tym napakowanym koksaami i ch*j wie czym jeszcze cielsku, ale sie rozmienił na drobne, odpuszczał nie potrafił zjeść zebów na piłce kiedy było trzeba

 

Nie osiagnął nic, a mniej utalentowani KB i LBJ swoją wytrwałością i cięzką pracą biją do na głowę

 

Zresztą nie oni pierwsi. barkleya uważano za bardziej utalentowanego od MJa, ale ten drugi pracował nad sobą, Shaq tez dostał wiecej talentu niż sam Jezus od trzech króli, Malone nie potrafił rzucać wolnych, aż zaczął sie godzinam,i modlić na linii FT i tak dalej i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 komenentarze

1)wyczytałem że Derona chce przejśc do Knicks. No to Panowie jeżeli Knicksom uda sie pozyskac Melo + bilups + deron + amare to bedzie dopiero skład. Oczywiście Utah zacznie się sypać, o ile juz sie nie sypie (na czym skorzysta Phoenix) bo Williams zamiast grac to ze wszystkimi sprzeczki o byle co. Wrócą stare dobre Knicks. moim zdaniem jezeli wypali to finał EC

 

2) Andre Miller do Cavs? o maj gad no. Takie zasadnicze pytanie kim chcemy grac? Po co Miller. Jest Mo, w razie kontuzji jest Ramon który (pamietamy LA) potrafi pociągnać druzyne, Gibson tez niczego sobie (chociaż to co odpieprzył na ASG) więc na co Miller?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Andre Miller do Cavs? o maj gad no. Takie zasadnicze pytanie kim chcemy grac? Po co Miller. Jest Mo, w razie kontuzji jest Ramon który (pamietamy LA) potrafi pociągnać druzyne, Gibson tez niczego sobie (chociaż to co odpieprzył na ASG) więc na co Miller?

chyba nie chcesz by cavs zostali z mo i jaminsonem? przeciez u nich trzeba 80% skladu wywalic i budowac team od fundamentow...tam nie ma kim grac, zostawic ew jakis role playerow i tyle.

 

tym ze ramon odwalil taki wystep to bym sie nie jaral...to bylo przeciwko lal w koncu : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 komenentarze

1)wyczytałem że Derona chce przejśc do Knicks. No to Panowie jeżeli Knicksom uda sie pozyskac Melo + bilups + deron + amare to bedzie dopiero skład. Oczywiście Utah zacznie się sypać, o ile juz sie nie sypie (na czym skorzysta Phoenix) bo Williams zamiast grac to ze wszystkimi sprzeczki o byle co. Wrócą stare dobre Knicks. moim zdaniem jezeli wypali to finał EC

On se może chcieć ale Nix nie mają co za niego dać bo sam Chauncey (oczywiście pod warunkiem że deal z Denver wypali) to chyba jednak zdecydowanie za mało dla Jazz a nic po za tym nowojorczycy do oddania nie mają, no bo chyba nie Fieldsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało dla Jazz

Mogą nam dać jakiś budynek na Manhattanie, to będzie filia Jazz w NY, tylko musi byc zastrzezone w tej umowie iż nie mniejszy od budki z hot-dogami :)

 

Ja się zastanawiam jak szlak musi trafiać Williamsa, najpierw za jakieś durne sprzeczki obwinili go o odejście Sloana, teraz jakiś pseudo dziennikarzyna na twicie wstawił że chce być w NYK po zakończeniu umowy, i to nabrało już tam jakichś rozpędów, no bankowo nie daje mu się to skupić na grze a tylko to trzyma suport ludzi z Utah, tak czy inaczej sam sobie winny zamiast cokolwiek gadac trzeba było grać i nie strzelać fochów teraz ma za swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba nie chcesz by cavs zostali z mo i jaminsonem? przeciez u nich trzeba 80% skladu wywalic i budowac team od fundamentow...tam nie ma kim grac, zostawic ew jakis role playerow i tyle.

 

tym ze ramon odwalil taki wystep to bym sie nie jaral...to bylo przeciwko lal w koncu : >

Jamisona już bym bardzo dawno chętnie wywalił. Fajnie duzo rzuca, zbiera tylko szkoda że nie pomaga to wygrywac drużynie. Co do Mo to bym sie powstrzymał koleś (za czasów Jamesa) wymiatał był drugim najlepszym zawodnikiem. Teraz liczxe na 1 pick w drafcie wiec lepiej go zostawić.

 

Czemu mam się nie jarać? Przeciwko drużynie która zdobyła dwa tytuły pod rząd, smaruje po trzeci i wygrała wcześniej z cavs prawie połową punktów:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jako fan Knicks powiem tylko jedno - k****! Jeszcze do niedawna powrót Isiaha traktowałem jak denne plotki, nie dowierzałem, ale teraz naprawdę to jest chwila grozy, Thomas ma ponoć w negocjacjach z Nuggets i Melo pozycję większą niż Walsh, prawdopodobne, że zastąpi Donniego na stanowisku GM od przyszłego sezonu, Dolan nie przedłużył jeszcze umowy z Walshem. Noł koment, jebać już to, że to makabryczna głupota, ale na miejscu Walsha byłbym na maksa wkurwiony, Donnie odbudował Knicks, pozamiatał bajzel po Thomasie czego nie zrobiłaby pewnie 2/3 GM'ów w lidzę, z Knicks, którzy byli największą kpiną NBA w pewnym momencie zrobił przyszłościowy, bardzo solidny team. Walsha można krytykować za jedno - Wąsatego na stanowisku coacha, za resztę należą mu się wielkie brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo w Knicks!

Nie chce mi sie tego wszystkiego pisac bo od cholery graczy zmienilo teamy:

"The Knicks are sending Danilo Gallinari(notes), Raymond Felton(notes), Wilson Chandler(notes), the Knicks’ 2014 first-round pick, two second-round picks New York acquired from the Golden State Warriors in the David Lee sign-and-trade and $3 million. The Knicks will also trade Anthony Randolph(notes) and Eddy Curry’s(notes) expiring contract to the Minnesota Timberwolves, who will send Corey Brewer(notes) to the Nuggets. The Knicks will receive Anthony, Chauncey Billups(notes), Shelden Williams(notes) and Renaldo Balkman(notes) and Anthony Carter."

To ze Denver nie chcialo Fieldsa to jakis kosmos, ale ja tam sie ciesze. To ze Denver majac Nene chcialo ruska to jakis kolejny kosmos, ale to juz nie nasz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jednego Mozgova za dużo dali Knicks, ale i tak jest dobrze. Jest Billups, którego wolę mieć przez półtorej sezonu niż ceglarza-Feltona przez 10 lat. Szkoda trochę tej ruskiej tyczki, bo ostatnio zaczął pokazywać spory potencjał, a tak to mamy znowu tradycyjne wielkie nic pod koszem z Sheldenem Williamasem na czele.

 

Mam nadzieję, że jak odpadniemy w 1. rundzie mając takie duo - Majka wypierdoli się na ryj, a wtedy słońce nad MSG zaświecić będzie mogło pełnym blaskiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to księciunio zawitał wreszcie do NYC :D

 

Tylko czemu puścili Curry'ego za Brewera???? Przecież za 11 baniek spadającego kontraktu mogli wzmocnić się dużo lepiej, a tak bieda pod koszem.

 

Na tą chwilę fajnie by wyglądały pojedynki Bulls z Nicks w Playoffs. Ale teraz NYK prawdopodobnie pójdzie w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.