Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni w tej lidze wprowadzić tak restrykcyjne zasady z salary jakie są w NHL bo za 2 lata grubo ponad połowa zespołów będzie bez żadnej gwiazdy. Ustanowić limit i ani centa więcej ponad to. A nie luxury, które pozwala na pełną samowolkę bogatszym klubom. Jeśli ta liga ma się rozwijać to innego rozwiązania nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mal

wojo coś pisał że możliwe będzie wykupienie kontraktu ripa bo nie idzie go nigdzie przehandlować, nawet do sacramento za dalamberta. Nie wiem czy można wykupić 2 letni kontrakt ale jeśli tak to gdzie ma iść rip jak nie do boston gdzie dożyje sobie z kumplami do końca kariery i w między czasie powalczy o misia. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taka wymiana :

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachi ... Id=489bsq2

Krążyła informacja że Clippers szukają startera na pozycję SF,

zaś chętnie pozbędą się kontraktu Kamana.

Zamiast Waltona można w ostateczności wykorzystać wolne

środki z transferu Sashy, chociaż dla Lakers lepszą opcją jest

opchnięcie Luke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie mnie nie oslabiajcie. to moze niech od razu zmniejsza lige do 8 druzyn zeby tacy Celtics i Heat mieli rozgrzewke przed finalem bo reszta i tak nie ma szans :?

Uac jo problem nygga? Wy juz swojego trade'a blokbastera w tym sezonie jebneliscie, wiec dajcie moze tez troche wolnosci innym, co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taka wymiana :

http://games.espn.go.com/nba/tradeMachi ... Id=489bsq2

Krążyła informacja że Clippers szukają startera na pozycję SF,

zaś chętnie pozbędą się kontraktu Kamana.

Zamiast Waltona można w ostateczności wykorzystać wolne

środki z transferu Sashy, chociaż dla Lakers lepszą opcją jest

opchnięcie Luke.

Wezcie sobie jeszcze dorzuccie Griffina za Ratliffa.

 

Albo sprobował bym doczepic jeszcze Hornets zeby Cp3 wyciagnac. Wtedy CP3/KB/Melo/Griffin(Odom)/Gasol i mozna zaczac świetowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie mnie nie oslabiajcie. to moze niech od razu zmniejsza lige do 8 druzyn zeby tacy Celtics i Heat mieli rozgrzewke przed finalem bo reszta i tak nie ma szans :?

Uac jo problem nygga? Wy juz swojego trade'a blokbastera w tym sezonie jebneliscie, wiec dajcie moze tez troche wolnosci innym, co....

tak do ciebie wołają w tych niemcach??

nikomu nie bronie robic trejdow jezeli to sa trejdy a nie zapierdalanie dobrych zawodnikow z FA za bezcen. i to w dodatku przez was jakbyscie nie byli dostatecznie mocni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do ciebie mowia w tych niemcach??

Hahaha. Ja tutaj studiuje, a nie zapierdalam na budowie jak juz chcesz wiedziec. I tak. Tak mowia do mnie czarnuhy, z ktorymi gram w kosza, bo bialasom nie pozwalam 8)

 

nikomu nie bronie robic trejdow jezeli to sa trejdy a nie zapierdalanie dobrych zawodnikow z FA za bezcen

Jakich FA ? Hamilton bedzie FA za dwa lata. Nikt nie broni Otisowi wykupic jego kontraktu ja 25 baniek i podpisac go za veteran minimum. Wiec jaki problem? Podpisujcie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mal

wojo coś pisał że możliwe będzie wykupienie kontraktu ripa bo nie idzie go nigdzie przehandlować, nawet do sacramento za dalamberta. Nie wiem czy można wykupić 2 letni kontrakt ale jeśli tak to gdzie ma iść rip jak nie do boston gdzie dożyje sobie z kumplami do końca kariery i w między czasie powalczy o misia. Tak mi się wydaje.

 

Można wykupić każdy kontrakt. Finley grał w SA przez 2 lata, a płacił mu Cuban.

 

Tylko, że spuszczając Ripa bez żadnego zysku finansowego przy wykupie, Detroit nic nie zarabia. Mają czas mogą go szantażować, a w ostatnim roku mieć spory spadający kontrakt.Bodaj przy lockoucie nic mu płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

ale to potencjalny FA decyduje gdzie pójdzie, a że taki np. rip jest wiekowy +kumpluje się z sugar rayem to pójdzie do nich bo ma REALNĄ szanse na mistrzostwo. Po co ma iść do takich magic i dostawać w dupe w II rd max w finale konferencji?

nie mowie ze musi isc koniecznie do Magic. chodzi mi o to ze Celtics i tak sa top2 na wschodzie wiec jezeli Rip mialby ich jeszcze wzmocnic to po co ta zabawa w 82 mecze w sezonie. trzeba to zmniejszyc i zrobic lige dla bogatych i dla biednych i niech sie bawia

 

Jakich FA ? Hamilton bedzie FA za dwa lata. Nikt nie broni Otisowi wykupic jego kontraktu ja 25 baniek i podpisac go za veteran minimum. Wiec jaki problem? Podpisujcie :lol:

jak sie wczesniej wykupi to bedzie FA. ale ze co, ze niby Ainge wylozy 25 baniek na kontrakt Ripa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze musi isc koniecznie do Magic. chodzi mi o to ze Celtics i tak sa top2 na wschodzie wiec jezeli Rip mialby ich jeszcze wzmocnic to po co ta zabawa w 82 mecze w sezonie. trzeba to zmniejszyc i zrobic lige dla bogatych i dla biednych i niech sie bawia

to samo mowili jak LBJ i Bosh przeszli do Heat a mimo to sezon trwa w najlepsze i nie sa nawet pewniakami do finalu...

 

ze niby Ainge wylozy 25 baniek na kontrakt Ripa??

nie znasz zasad jakie obowiazuja przy wykupywaniu kontraktow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pistons moga wykupic kontrakt ripa. siadaja do rozmow i ustalaja ile mu zaplaca i wtedy go puszcza (np 18 mln zamiast tych 25 zapisanych w kontrakcie do konca jego trwania). on moze sie na to zgodzic lub nie. jesli sie dogadaja co do sumy to rip bedzie wolny. mam nadzieje ze jasne

 

napewno nie dadza mu 25 mln

ojp co oni mysleli jak podpisywali ten kontrakt :lol: dobrze ich wydoi i odejdzie w najlepszym wypadku za jakich ochlap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver is demanding Wilson Chandler, Danilo Gallinari, Landry Fields, Raymond Felton, Timofey Mozgov and a first-round pick (obtained by trading Anthony Randolph) in exchange for Anthony and Chauncey Billups.

 

Lol, naprawdę nie było nikogo mniej głupiego na stanowisko GMa ? Przecież z takim podejściem żółtek nic nie sprzeda, a w październiku obudzi się z ręką w nocniku i Alem Harringtonem w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.