Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie nie wiem kim chcecie przyciągnąć Howarda do Celtics, szczególnie że nie widzi mi się żeby ruszał się z Magic, gdzie i ciepło i go lubią i mają najlepsze kółka różańcowe na Florydzie, bo on chyba hot katolik jest.

Perkins to solidny i twardo stojący(dosłownie) filar pod nowy zespół i brakująca kolumna w już istniejącym. Takich zawodników ze świecą się szuka przez x lat, daje się im kupę kasy, a reaktywacja na miarę Chandlera zdarza się bardzo rzadko. Taki Dalembert który nie umywa nawet nóg Perkowi, był przez długi okres jednym z bardzij gorących towarów na rynku wysokich i Cuban gdyby mógł to pewnie zdrowo by go przepłacił.

Poza tym 26 lat to jeszcze kupa grania w zanadrzu, a umiejętności które prezentuje Perkins rosną w siłę wraz z wiekiem o czym świadczy nieznaczy spadek produkcji Oakleya po kilkunastu sezonach czy Kurt Thomas jako brand new good defensor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Perk jest kryptonitem na Howarda i Dwight nigdy nie grał tak wielu słabych spotkań przeciwko pozostałym 28 zespołom w lidze jak TYLKO przeciwko Celtics.

 

swoja droga Garnett jako all-timer (best?) helpD

Sheed jako all-timer 1on1&on ball

a Perk jako jedna ze skał które roztrzaskały Titanic - to zdecydowanie najlepsza defensywna rotacja pod koszem ostatniej dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem kim chcecie przyciągnąć Howarda do Celtics

Myslisz, ze Perkinsem bysmy go przyciagneli, czy jak?

 

szczególnie że nie widzi mi się żeby ruszał się z Magic, gdzie i ciepło i go lubią i mają najlepsze kółka różańcowe na Florydzie, bo on chyba hot katolik jest.

Mhm. Na bank zostanie w Magic. Tam przeciez bezie zdobywal mistrzostwa.

 

Perkins to solidny i twardo stojący(dosłownie) filar pod nowy zespół i brakująca kolumna w już istniejącym. Takich zawodników ze świecą się szuka przez x lat, daje się im kupę kasy

Jakby to ode mnie zalezalo, to dostalbys go, jezeli dalbys jednego centa wiecej ponad MLE. dh12, koles nie przez przypadek w drafcie nie zrobil szalu. Perk pasuje po prostu idealnie jako roles pod kosz do Bostonu (do Miami tez by pasowal). Zamienilbym go od reki za Bynuma z jego c***owymi kolanami albo za Andre Jordana z Clippers jeszcze z pocalowaniem w dupe.

 

W 2012 bedzie mozliwosc polowania na Drwalta i na miejscu Ainge'a zaryzykowalbym nie przeplacajac Perka w 2011 z mysla o pozyskaniu Howarda.

 

 

Zreszta, Ainge nie jest glupi i sam wie, co ma robic. Baza pod akcje Drwalt'12 zostanie podbudowana na tegorocznym ASG.

Pod koniec Q1 Doc Rivers poprosi o time out, po czym na boisko wejda jednoczesnie Rondo, Allen, Pierce i KG. No i Drwalt, po czym pograja sobie razem kilka minut. To zaplanowana akcja. Sam Rivers juz sie smial, ze Big 4 wejdzie na boisko jednoczesnie, a piatym zawodnikiem, bedzie ten, kto jest najblizej free agency :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk powiedział, że to nie było 30/4, a 22/4.

 

"That wasn't it. They offered me four years, but it was closer to like $22 million," Perkins said. "You talking four years, $30 million! Shoot, that's different. That's a big difference."

Perk jest spokojnie wart te 30 baniek na 4 lata, k**** mogę się założyć, że podobną kasę dostanie Kwame podczas tego fa. Wysocy są w cenie, wystarczy zagrać dwa dobre mecze w karierze i już masz w kieszeni kontrakt (Darko :D).

 

btw Za Haywooda Cubana powinni za jaja powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk jest jednym z najgorszych ofensywnych centrow ligi, a w obronie (i w ataku o dziwo tez) foul prone. jest spoko dodatkiem jak ma sie innych wysokich, ale gdyby mial grac przez wiekszosc meczu na boisku to kiepsko to widze. strasznie go tutaj gloryfikujecie, szczegolnie w obronie. Dwight odkad nauczyl sie jakichkolwiek postmoves czyli post'09 robil nieraz na Perku bardzo dobre mecze. indywidualnie Perk dalej jest jednym z najlepszych obroncow ligi, ale w zespolowej jest czasami spozniony i nierozgarniety przez co lapie takie glupie faule.

 

wg mnie to jego wartosc lezy na pograniczu MLE. z pocalowaniem reki wzialbym Gortata lub Cambiego zamiast Perkinsa. w tej chwili na 20 min w meczu lepszy jest rowniez Shaq. ten sezon bardzo dobrze pokazal jak Boston potrafi sobie radzic bez niego i jakos nie widzialem zeby ktos po nim plakal.

 

overall Perkins to swietny defensor indywidualny, dobry zbierajacy i dobry shotblocker, ale strasznie podatny na faule i tragiczny w ataku. przecietniak.

 

i nie porownywac mi go tutaj do Oakleya ktory mial borderline all-star impact, byl jednym z najlepszych zbierajacych all-time i mial swietnego 18 foot jumpera co z niego nie czynilo kaleki ofensywnej, a wrecz przeciwnie - solidnego wysokiego w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perkinsowi ktoś napewno 10mln za sezon da

myśle że coś ok 8 za sezon to dobry kontrakt dla niego

 

celtics z perkinsem na boisku maja przede wszystkim ten komfort ze mogą mu dać bronić najlepszego wysokiego przeciwnych 1on1 i nie stosować w ogóle pomocy.

wiadomo że howard go czasem opierdoli, ale nie ma w lidze lepszego defensora 1on1 na howarda

 

poza tym rebounding, shot blocking z pomocy też całkiem ok

celtics zdecydowanie jest on potrzebny żeby w tym sezonie powalczyć

ale nie jest nie zastapiony na sezon następny, można spokojnie znaleźć w lidze wysokiego który bedzie dawał celtom to co perk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perkinsowi ktoś napewno 10mln za sezon da

myśle że coś ok 8 za sezon to dobry kontrakt dla niego

ale nie w Bostonie. MLE to max dla tego pana, a jak nie chce to droga wolna do Miami.

 

poza tym rebounding,

Ogladam Celtics z Perkinsem od dobrych czterech lat, prawie kazdy mecz w sezonie i z czystym sumieniem powiem, Perk kiepsko zbiera jak na centra. Zbiera jak jest sam pod koszem. Jak jest w tlumie, to nie potrafi zebrac pilki. Nawet nie zeby zastawial innych. To inni zastawiaja jego, bo jest wolny i nigdy nie zdazy sie dobrze ustawic po zbiorke.

 

Pewnie liczby w tym sezonie mowia, co innego, ale przez ostatnie trzy lata oceniam go raczej jako marnego zbieracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkins gra w zespole contending, tacy gracze zyskuja wieksze attention i większe uznanie. Gdyby nie grał w Bostonie, a w wypizdowie małym czy innym Toronto, nikt by o nim nie mówil nawet w kategoriach MLE. To gdzie grasz ma ogromny wpływ na reputacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do zbierania Perkinsa nigdy nie mialem zastrzezen, szczegolnie w obronie gdzie ma wybitna konkurencje (KG) a mimo to bardzo dobrze zbiera. jedynie sie moge przyczepic do tego ze w ataku jego zbiorki zazwyczaj sie koncza ofensywnymi faulami i w konsekwencji stratami, a to wyjatkowo boli w takiej druzynie jak Cs. skoro Perk nie zbiera bardzo dobrze w ataku to nikt tego nie robi, bo Garnett jest za bardzo perimeter minded, a reszta to mimo wszystko obwodowi. pod tym wzgledem zdecydowanie bardziej pasuja do Garnetta Shaq i Baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. gdybym mial budowac zespol, to zastanawialbym sie czy perkins to jest to o czym marze pod koszem jako starter za 8-10 baniek na sezon.

 

ale to wtedy gdy nie wiem jaka mam rotacje pod koszem. jezeli mam boston celtics, z taka rotacja podkoszowa jak obecnie, to nie zastanawiam sie i wyrownuje kazda oferte dla perka w tej lidze. prawdopodobnie zreszta tak sie stanie i to jeszcze w tym sezonie. perkowi zalezy na tym by zrobic to przed wakacjami. c's moze nie zalezec ale tracac perka traca przewage pod koszami. nie moga sobie na to pozwolic. co to to nie:)

 

a jezeli c's mysla powaznie o polowaniu na dwighta, to majac podpisanego perka powinno byc im duzo latwiej, bo wystarczy, ze do orl wysla jakis pakiet zbudowany wokol perka za s'n't howarda. i moga spokojnie budowac zespol wokol rondo i howarda.

 

oczywiscie o ile howard nie pojdzie do lakers za bynuma i costam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Perkinsowi post moves czy nawet ogólnie pojęta niezła ofensywa?

Każdy w zespole ma swoją rolę, a szczególnie w tak dobrze zorganizowanej maszynie jak Celtics. Perkins to bulterier w obronie 1on1, toughness, atletyzm, zbiórka i ogólnie bycie sk****synem. Pasuje do obecnego Bostonu jak ulał. A że jest przy okazji wysokim (deficyt), stosunkowo młodym, ale obytym, ogranym i sprawdzonym graczem, to jest wart trochę większych pieniędzy niż jakiś pierwszy-lepszy-z-łapanki za MLE.

 

@basti

 

Perka porownałem do Oaka, bo gdybyś wrzucił go do serii Heat-Nix / Pacers-Nix, to pewnie wpasowałby się idealnie w kontekst 'no layups' ; 'elbows first'. Po prostu fajny z niego rzeźnik. Unikat zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jak Perk jest na boisku to wiadomo jest, że zaraz będzie jakiś faul za ruchomą zasłonę. Do tego lubi sobie rzucać nawet - nie wiem czy takie jest założenie trenera, ale faktem jest, że będac na boisku dośc mocno wierzy w swój nikły ofensywny talent. W obronie fakt - daje sporo, ale w ataku nie jest nawet non-factorem, on krzywdzi sówj zespół. 40-letni Shaq w porównaniu z nim dominuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie napierdalają na GMów, że kretyni i debile i że byle drewno się w tej lidze przepłaca o 300%, a potem się okazuje, że każdy by chętnie dał 8 albo 10 baniek za sezon PERKOWI. Kreeej-zeee.

Chytry, tu już wszyscy patrzą na to zgodnie z realiami ligowymi. Jeżeli może tyle dostać Haywood, Diop, Dampier, Dalembert, to Perk tymbardziej. k****, Bynum zarabia grubo ponad dyche rocznie, za co pytam sie ?! Co z tego że ma polished post moves skoro jest złamasem i nigdy nie udowodnił swojej wartości. Bynum gra jak zawodnik za MLE. Tu nasze pobożne życzenia nie mają znaczenia, 8 baniek to jest realna wysokość możliwego wynagrodzenia Perkinsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Perkinsowi post moves czy nawet ogólnie pojęta niezła ofensywa?

Każdy w zespole ma swoją rolę, a szczególnie w tak dobrze zorganizowanej maszynie jak Celtics. Perkins to bulterier w obronie 1on1, toughness, atletyzm, zbiórka i ogólnie bycie sk****synem. Pasuje do obecnego Bostonu jak ulał. A że jest przy okazji wysokim (deficyt), stosunkowo młodym, ale obytym, ogranym i sprawdzonym graczem, to jest wart trochę większych pieniędzy niż jakiś pierwszy-lepszy-z-łapanki za MLE.

 

@basti

 

Perka porownałem do Oaka, bo gdybyś wrzucił go do serii Heat-Nix / Pacers-Nix, to pewnie wpasowałby się idealnie w kontekst 'no layups' ; 'elbows first'. Po prostu fajny z niego rzeźnik. Unikat zresztą.

przede wszystkim to Perk przeszkadza w ofensywie swoimi stratami (nawet mimo tego ze nie ma pilki w rekach za czesto). do tego psuje spacing, konczy wolno, lapie niewiele, a na pickach jest bezuzyteczny prawie. nie przecze - jest swietnym obronca 1na1, ale dalej ma braki w team defense ktore koncza sie czestym foul trouble a jego uzytecznosc rzadko jest znaczna. przypisuje sie mu np. powstrzymanie Gasola w 08 finals podczas gdy Perkins gral tam po jakies 15 MPG i to nie we wszystkich meczach.

 

a z tym atletyzmem to mam nadzieje ze zartowales :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Perk patrzy na liste

Haywood kosmos

Gortat Diop MLE na 5 lat

40 letni Camby 10 baniek co rok

a tu Perkins jeden z nielicznch centrow ktory potrafi zatrzymac Gasola dostaeje taka oferte to mozna sie wkurwic

w lidze jak dla mnie wysocy dziela sie na tych ktorych Gasol potrafi przestawic i osmieszyc i na tych ktorzy go niszcza fizycznie i Gasol nie jest przewaga

Perk zalicza sie do tych drugich

umiesz zatrzymac Gasola =wygrywasz tytul

umiesz zatrzymac Howarda = wygrywasz druga runde

Howard na dzien dzisijeszy nie ma gry klubu i trenera (SVG to jelop i krzykacz, zmeczyl mnie juz troche a tych w MAgic na pewno tez) wiec uwazam ze Dwight stopper jeszcze nie jest w cenie tak jak Gasol stopper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.