Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zrozumieć AI3 trzeba zdolności do wyjebistej koncentacji. Peace!

 

Zamiana Curry, Randolph, Chandler (czyli summa summarum tylko Wilson) <-> Anthony byłaby zajebista. Chandler jest fajny, ale to tylko materiał na trzecią opcję w liczącym się zespole, Anthony to zajebisty scorer, poor defense, ale scorer, D'Antoni system itd. Niektórzy może są zdania, że lepiej wymienić Curry'ego za sławetnego defensywnego centra, ale ja wolę Anthony'ego, bo pozyskanie go daje nam możliwości zbudowania contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym byl Nuggets to byl rozegral to tak - jesli Knicks mnie lowballuja to albo wypierdalam Melo do highest biddera, wrzucam pelno rumorow pt Knicks lowballuja

Ta plotka nie jest realizacja tego pomyslu? ;-)

 

Albo mowia Melo - nie trejdujemy cie, zostan z nami, jak bedziesz grzeczny i doprowadzisz nas do drugiej rundy damy ci te jebane extension i wyslemy w cholere gdzie chcesz.

Um, w tym wariancie czemu jego upatrzona druzyna mialaby oddawac kogokolwiek wartosciowego?

 

Biorac pod uwage to ze season ticket holders kupuja bilety w maju czerwcu jak jeszcze nic nie bedzie wiadomo

Huh? Juz teraz to wiadomo! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics center Kendrick Perkins has turned down a contract extension offer for $30 million and four years, according to the Boston Herald ...

Niech Knicks robią co w ich mocy. Chociaż ja wolałbym nadal widziec Perka w C's. Przynajmniej tak długo jak gra tam złota ekipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ai3 Nuggets juz od dawno chcieli by Melo podpisal extension, co myslisz moze wplynac na zmiane jego zdania?

Knicks nie musza sie spieszyc, jezeli faktycznie Melo chce tylko i wylacznie z nimi podpisac extension. To Denver moze zostac z niczym, jak pare innych ekip w poprzednie lato. Wiec oni beda pewnie chcieli odzyskac choc czesc w tej przegranej dla nich sytuacji, Melo tez bardziej chce podpisac teraz niz w lato gdzie raz ze dostanie mniej niz teraz, dwa nie wiadomo jaka bedzie nowa umowa miedzy wlascicielami a graczami.

Wg NYPOST Knicks dorzucaja jeszcze rookasa Andy Rautinsa i wygasajacy kontrakt Kelenna Azubuike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ai3

problem w tym, ze nuggets rozdawac karty przestali juyz gdzies kilka miesiecy temu.

 

i teraz jedyne o czym decyduja to nie o tym co dostana za melo tylko czy dostana w ogole cos (transfer teraz) czy nie (odpuszczenie wakacje teraz i pozegnanie melo w wakacje).

odrzucili favorsa i picki. czas dziala na ich niekorzysc. knicks byliby idiotami oddawajac teraz gallo, skoro za pol roku beda mogli miec melo bez jego straty. im sie nigdzie nie spieszy. nuggets juz lepszej propozycji nie dostana niz chandler + picki, kasa i spadajace kontrakty.

 

fajnie, ze POWINNI dostac wiecej, i ze BEZ GALLO nie usiadlbys nawet do rozmow ale problem w tym, ze nikt im teraz tego nie da.

 

zastanow sie: dlaczego najlepsza oferta za melo o jakiej bylo slychac to byl favors? do high biddera? problem w tym, ze wlasciwie poza dallas, ktorzy moga zagrac vabanque juz nikt nie zdecyduje sie na pozyskanie melo na 3-5 miesiecy, bo latem i tak pojdzie do knicks.

 

 

a tak BTW:

perkins odrzucil oferte celtics 30 baniek na 4 lata. hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo chce się bardzo obłowić albo bardzo chce za mniejsze pieniądze pograć w takim ciepłym miejscu trochę na południe od Bostonu.

Stawiam na większą kasę. Jak podpisywał aktualnie obowiązujący kontrakt, to był zwykłym kołkiem o którego istnieniu - nie oszukujmy się - nikt z nas z wyjątkiem fanów Celtics nie miał zielonego pojęcia. a jak wazny dla celtics jest Perk - to było widać gołym okiem chociażby w g7 zeszłorocznego Finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo chce się bardzo obłowić albo bardzo chce za mniejsze pieniądze pograć w takim ciepłym miejscu trochę na południe od Bostonu.

Stawiam na większą kasę. Jak podpisywał aktualnie obowiązujący kontrakt, to był zwykłym kołkiem o którego istnieniu - nie oszukujmy się - nikt z nas z wyjątkiem fanów Celtics nie miał zielonego pojęcia. a jak wazny dla celtics jest Perk - to było widać gołym okiem chociażby w g7 zeszłorocznego Finału.

No ja wszystko rozumiem, ale 7,5/Y dla Perkinsa to za mało :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to z jego defensywą, sizem i tendencją do przepłacania podkoszowych to może 50/5 wyciągnąć lekko od kogoś kto na gwałt będzie potrzebował centra.

Cleveland? Detroit? Houston? Phila?

Lub ta kasa od Bostonu lub mniejsza od Miami. Innych opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to z jego defensywą, sizem i tendencją do przepłacania podkoszowych to może 50/5 wyciągnąć lekko od kogoś kto na gwałt będzie potrzebował centra.

Cleveland? Detroit? Houston? Phila?

Lub ta kasa od Bostonu lub mniejsza od Miami. Innych opcji nie widzę.

W Knicks byłby genialnym uzupełnieniem dla Amare. Dołóżcie tam Carmelo i jest contender jak się patrzy na lata. Ale Perk nie zasługuje na więcej niż 8 baniek rocznie, podobnie jak Bynum... a nie czekajcie, Bynum dostaje w c*** więcej. Ja pi****le...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Knicks byłby genialnym uzupełnieniem dla Amare. Dołóżcie tam Carmelo i jest contender jak się patrzy na lata. Ale Perk nie zasługuje na więcej niż 8 baniek rocznie, podobnie jak Bynum... a nie czekajcie, Bynum dostaje w c*** więcej. Ja pi****le...

Tylko jak chcesz sprowadzić geniuszu Melo i Perka do Nowego Jorku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo teraz w wymianie, a Perkinsa w lato za MLE, o ile będzie chciał. Jak dla mnie nie przedłużył z Bostonem, bo widzi, że nie ma dla tej drużyny perspektyw na przyszłość, a nie ma raczej ochoty siedzieć tam, gdy będzie trwała przebudowa. Też bym nie chciał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a dziś w wywiadzie powiedział, że nie wyobraża sobie grać gdzieś indziej niż w Bostonie.

co w wolnym tlumaczeniu oznacza: "(boston) zaplaccie mi wiecej albo pojde grac gdziekolwiek za 50/5"

 

a co niby mial powiedziec? co mowil amare pol roku przed podpisaniem? co mowil lebron?

jezeli by powiedzial, ze w wakacje pojdzie grac tam gdzie mu dadza najwiecej, to kibice uznaliby go za zachlannego zdradzieckiego czarnucha. a tak moze spokoj dobry wizerunek. "kocham o miasto, to tu chcialbym zakonczyc kariere. ale biznes to biznes. patrzcie kibice bostonu: oni nie chca mi dac nawet na chcleb. a zdobylem dla nich przeciez 1 tytul i gdyby nie pechowa kontuzja w g7 mielibysmy 2 tytuly. gdyby nie kontuzja kg 3 a gdyby lebron nie poszedl do miami mielibysmy 4peat. a oni oferuje smieszne 30/4. to brak szacunku a ja chce tylko wyzywic rodzinke" :D

 

tak to mniej wiecej bedzie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej za Perka niz MLE bym nie dal.

 

Szczerze powiedziawszy nie chce go w Bostonie.

Era Big Three dobiega konca i potrzeba nowego franchise playera. Jezeli w tym sezonie nie zdobedziemy mistrzostwa, to nie ma co juz wiecej z takim skladem probowac w przyszlym. Juz teraz wiekszosc zawodnikow sie sypie. Trzeba myslec nad przebudowa.

 

Zniose mysl, ze Rondo bedzie jednym z filarow przyszlej ekipy Bostonu, ale nie wyobrazam sobie w takiej roli Perkinsa. Oni obaj grajac razem pokazali juz na co ich stac w 2007, kiedy wykrecili najgorszy rekord w lidze.

 

Nie ma wyjscia. Trzeba bedzie walczyc za poltora roku o Drwalta.

 

W 2012/2013 stoja tylko kontrakty Rondo i ostatni rok Pierce'a. KG i Ray jezeli beda zdrowi pewnie zostana w Bostonie za jakies minima. Trzeba bedzie szukac nowego fundamentu i chcialbym, zeby razem z Rondo nowo foundation of defens Bostonu budowac na Drwalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to co widzę!!!

 

Kendrick Perkins jest najlepszym drwalem w lidze od czasów Charlesa Oakleya i kiedyś każdy szanujący się zespół miał jednego w zespole. W czasach gdy brakuje oldskulowych twardych i silnych wysokich, to zapłaciłbym za Perka 'nieco' więcej niż MLE a 50/5 nie jest wcale takie głupie dla najbardziej fizycznego i najtrudniejszego do post upowania kloca w lidze. Do tego całkiem solidna zbiórka i przede wszystkim Perkins parę serii i spotkań w PO pograł, trochę łokci Howardowi i innym najlepszym sprzedał a do tego uczy/ł się od Garnetta PJa Sheeda i JO. Niezła kombinacja

 

all-toughest team

Rondo(jego największa zaleta)-Artest-Martin-Perkins-Przybilla(Noah)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umniejszam wartosci Perka. Przeciwnie, podejrzewam, ze jestem w stanie wypisac wiecej jego zalet niz ktokolwiek na tym forum.

Perkins pasuje idealnie od skladu, ktory ma juz GTG, paru weteranow, kilka opcji w ofensywie etc. Czytaj, pasuje idealnie do dzisiejszego Bostonu.

 

Nie nadaje sie natomiast wogole (podkreslam, ze tylko z za wysokim kontraktem) jako filar zespolu na poczatku przebudowy, z bardzo prostego powodu, mianowicie calkowitej indolencji ofensywnej, wrecz aofensywnosci.

Jakby w 2012 nie bylo Drwalta na rynku jako FA to spoko. Moze bym jeszcze walczyl o Perka nawet za cene 50/5 w przyszlym roku, ale nie jezeli bedzie mozliwosc podpisania Drwalta w 2012.

 

Boston najpozniej w 2012 bedzei musial zaczynac przebudowe, a jeszcze lepiej szukac nowego franchise playera. Z dostepnych beda tylko Deron i Drwalt, a ze jest Rondo to zostaja Drwalt, a jak jest Drwalt to po co Perk? Moim zdaniem warto bedzie zaryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.