Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga ten Anthony to niezle jest pojebany ze idzie tylko do NY i c*** wam w dupe. W takim Mavs albo Rockets moglby od razu byc w contederze, bo jakby nie bylo na obecna chwile latwiej jest przejsc Lakersów czy Spurs (melo w hou/dal) niz Heat czy Celtics (melo w nj/ny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ten Anthony to niezle jest pojebany ze idzie tylko do NY i c*** wam w dupe. W takim Mavs albo Rockets moglby od razu byc w contederze, bo jakby nie bylo na obecna chwile latwiej jest przejsc Lakersów czy Spurs (melo w hou/dal) niz Heat czy Celtics (melo w nj/ny).

No, też czytałem jak mówił w wywiadzie, że nigdzie indziej nie zostanie niż w NY. Idiota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ten Anthony to niezle jest pojebany ze idzie tylko do NY i c*** wam w dupe. W takim Mavs albo Rockets moglby od razu byc w contederze, bo jakby nie bylo na obecna chwile latwiej jest przejsc Lakersów czy Spurs (melo w hou/dal) niz Heat czy Celtics (melo w nj/ny).

No, też czytałem jak mówił w wywiadzie, że nigdzie indziej nie zostanie niż w NY. Idiota.

Kochani, Dallas czy SA to JEDNAK nie NY z Brodwayem, Manhattanem, MSG, Spikiem i Woodym przy linii i całym tym blichtrem... :roll: Że zacytuję - "c*** wam w dupę" contenderzy, ja chcę "świateł rampy" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się popierdoliło już tymi ringami, nie o to chodzi.

W NY zarobi więcej kasy? Zarobi.

Będzie żył w lepszym miejscu? Będzie.

Zadowoli swoją drugą połówkę? Zadowoli.

A że go w jakiejś gazecie ktoś da wyżej/niżej w rankingu all-time? I c*** mu w dupę :mrgreen:

Jedynie was ukochany Lebron przełożył estimated 1 mld$ w NY nad walkę o pierścionek w Miami, ale to quitter, więc się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że teraz Walsh rzuca Gallinarego (bo ma nadmiar SF) Curryego jako fillera i jakiś pick. To max co Denver dostanie i będzie musiało to wziąć.

Źródło można prosić? Jestem ciekaw, czy to prawda.

Fantazjuje. Walsh mówi natomiast, że nie będzie rozmawiał na temat transferów z dziennikarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto Peja bez sensu. Przecież pojawiła im się świeża dziura na SF.

 

Widzę, że Mavs mają 3 trade exceptions na kwoty 4,3 mln, 3 mln, 1mln.

 

Teraz pytanie. Czy można je połączyć w jedną całość i wysłać w pakiecie TE + Stevenson + Butler + Bobła + picki = Melo + Al ? Salary by się zgadzało.

 

Nawet jeśli Melo nie przedłuży z Mavs, to dostają tą jedyną szanse na tytuł w tym sezonie. Cuban by na to mógł pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie. Czy można je połączyć w jedną całość i wysłać w pakiecie TE + Stevenson + Butler + Bobła + picki = Melo + Al ? Salary by się zgadzało.

.

Trade exceptions nie można razem łączyć ,w proponowanej przez Ciebie wymianie Dallas musieliby znaleźć trzeci zespół z miejscem w capie który wziąłby tylko Ala … nierealne. Oferta Butler,pick,Bobła ,TE za samego Melo nie jest wcale zła(przynajmniej w porównaniu do potencjalnej od NYK) zostaje najtrudniejsza kwestia czyli przekonania samego Melo do gry w Teksasie,szkoda Bobły jak CA zwieje po sezonie.

 

Co do Anthonego w Clippers to zdecydowanie bardziej pasowałby tam gość w stylu Princa tańszy i równy po obu stronach parkietu, scoring to nie jest największy problem LAC.

 

 

Tylko, że teraz Walsh rzuca Gallinarego (bo ma nadmiar SF) Curryego jako fillera i jakiś pick. To max co Denver dostanie i będzie musiało to wziąć.

Źródło można prosić? Jestem ciekaw, czy to prawda.

Fantazjuje. Walsh mówi natomiast, że nie będzie rozmawiał na temat transferów z dziennikarzami.

The Knicks can step forward with a trade offer, though I also have heard Anthony doesn’t want to go to the Knicks if a trade involves them giving up too many good players and making it more difficult for them to compete.

 

http://blogs.bulls.com/2011/01/bulls-melo-here-we-go-again/

 

Wygląda że nawet sam Melo nie chce wypasionej oferty z NYK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ty Buła jeszcze nie... Jednak wciąż wierzę.

 

A Anthony to albo nie wie czego chce albo jest jeszcze głupszy niż myślałem. Szopka trwa w najlepsze na jego własne życzenie.

 

Stojaković z kolei to przyzwoite wzmocnienie Mavericks, ale czy jumpshooting i 3P team ma szansę podbić ligę w playoffs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kontuzje będą go omijały a to jest wątpliwe to jest spore wzmocnienie dla mavs. tym bardziej słyszałem ,że peja nie broni ,to nie prawda ,zawsze był przyzwoitym obrońcą. w PO na pewno się przyda.

 

grał krótko w indianie przy Jimie Carrym więc nie będzie miał problemów wejść do teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Anthony to albo nie wie czego chce albo jest jeszcze głupszy niż myślałem. Szopka trwa w najlepsze na jego własne życzenie.

Facet chce iść do Nowego Jorku, to chyba dość jasne. Nie wiem za bardzo czego tu wszyscy od niego oczekują, godzinnego programu na ESPN?

 

Swoja droga ten Anthony to niezle jest pojebany ze idzie tylko do NY i c*** wam w dupe. W takim Mavs albo Rockets moglby od razu byc w contederze

Teraz tak. Za rok pewnie też. Ale później? Długofalowo, w Knicks ma bardzo dobre perspektywy na wygrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet chce iść do Nowego Jorku, to chyba dość jasne. Nie wiem za bardzo czego tu wszyscy od niego oczekują, godzinnego programu na ESPN?

Wiem, że jego kobieta chce do NY, ale czego on chce to nie wiem, bo nie znalazłem jednoznacznej informacji. Nie oczekuje żądania transferu na Pluton ani programu na ESPN (stać go na coś oryginalniejszego) tylko deklaracji, a jeśli mu to nie na rękę to zakończenie tej szopki. Czy trwałoby to tyle, gdyby wiedział czego chce? Jako gwiazda ma przecież wiele do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak. Za rok pewnie też. Ale później? Długofalowo, w Knicks ma bardzo dobre perspektywy na wygrywanie.

Oni mają tylko salary space i konkretnie przewietrzony skład. Ciągle mają trenera idiotę, brakuje im wysokiego i niskiego obrońcy. A tego, że wszyscy chcą tam iść nie można rozpatrywać dopóki rzeczywiście tam nie pójdą.

 

Wychodzę na hatera, i pewnie tak jest, ale cały hype na temat Knicks mnie wkurwia. Cytując Pierce`a "It`s a rivalry ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jego kobieta chce do NY, ale czego on chce to nie wiem, bo nie znalazłem jednoznacznej informacji. Nie oczekuje żądania transferu na Pluton ani programu na ESPN (stać go na coś oryginalniejszego) tylko deklaracji, a jeśli mu to nie na rękę to zakończenie tej szopki. Czy trwałoby to tyle, gdyby wiedział czego chce? Jako gwiazda ma przecież wiele do powiedzenia.

Czyli co, masz pretensje do Carmelo, że publicznie nie wbił Nuggets noża w plecy? Skąd wiesz, że żadnej deklaracji nie złożył? Wszystko co wiemy, to doniesienia z espn, ny post itp., jesteśmy skazani na to co nam powiedzą "sources", a Anthony nie jest wolnym agentem i nie może sobie ot tak zmienić klubu w środku sezonu.

 

Oni mają tylko salary space i konkretnie przewietrzony skład. Ciągle mają trenera idiotę, brakuje im wysokiego i niskiego obrońcy. A tego, że wszyscy chcą tam iść nie można rozpatrywać dopóki rzeczywiście tam nie pójdą.

Przede wszystkim mają dobrego menedżera, właściciela, który chce wydawać pieniądze i atrakcyjne miejsce do grania. Od kiedy Walsh został GM'em mówiłem, że Knicks wyjdą na prostą, ale widzę, że faktycznie muszą stać się contenderem, żeby wszyscy uwierzyli. Dwa czy trzy lata temu to było największe bagno w NBA, a teraz proszę - młody zespół, który już teraz walczy o play-off. Nie wiem za co konkretnie masz na myśli pisząc o niskim obrońcy, ale to wszystko to są detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie was ukochany Lebron przełożył estimated 1 mld$ w NY nad walkę o pierścionek w Miami, ale to quitter, więc się nie liczy.

Jego ego jest większe nisz ta prorokowana kasa :)

 

Co do melosa o którym mam zdanie marne to myślę tak jak większość z was że dla niego liczy się właśnie ten "blichtr" oferowany przez NY, nawet nie o kaskę, bo ta jednak jest porównywalna i typ zarobi krocie gdzieby nie poszedł, ani o zwycięstwa chodzi ale o granie na największej "arenie" jaką jest to miasto, mam nadzieje że przy Amare i tak będzie drugoplanowym grajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry defensywny wysoki to nie jest detal

 

a niski obrońca - no bo kto tam jest dobrym obrońcą na obwodzie ?

 

noo Felton jest ponadprzeciętny, Fields jest bardzo dobry (szczególnie w TEAM-D), BillWalker to całkiem ciekawy grajek po obu stronach parkietu, Chandler też potrafi czasem wykorzystać atletyzm. Ale już nawet pierwszych dwóch (starterzy!) to sporo więcej niż ma większość ekip w NBA.

To raczej kwestia trenera (całego sztabu) i podejścia do D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.