Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie na ile prawdziwe są też plotki o rzekomej chęci wykupienia kontraktu przez Billupsa w przypadku ew. wymiany (widać CB nie bardzo wierzy w leadership swojego kolegi z zespołu)chyba nie trzeba pisać jakiej drużynie przydałby się dobry pg z przyzwoitą obrona i z pewnym rzutem zza łuku a zamiast tego ma portorykańskiego śpiewaka

no tak ale...najbardziej chce podobno wrocic do colorado a niedaleko jest przeciez... LA :D a Lakers maja jeszcze jedno wolne miejsce w rosterze :wink:

jaki jest sens brania billupsa za harrisa? jak go wykupia to zostaja bez pg i bez pickow za ktore mogliby jakiegos wyciagnac. chyba nie dla oszczednosci? bez sensu

bez billups/harrisa nie wejda do play off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje się to co można się było spodziewać, Amare nie chce za bardzo melola w NYK ( słowem od przyjścia do Knicks coraz bardziej go lubie :) ) mysle że Walsh też wcale nie pali się tak bardzo do tej wymiany szczególnie jeśli miała by pociągnąć za sobą utratę Chandlera. Anthony pewnie musi być wkurzony na Amare jak Lebron na Rosa ze do niego nie zadzwonił ;) Czyli teraz pozostaje tylko opcja Nets, tak to chyba wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony to już chyba tylko na siano leci. Nuggets zrobią świetny deal jak opchną swoją rozpieszczoną gwiazdeczkę, która i tak by odeszła po sezonie. Podobno chcą wyciągnąć jeszcze jeden dodatkowy pick od Nets (nba.com).

Sportowo Melo nie zyskuje nic, perspektywy w NJ jak dla mnie wątpliwe. Ja mimo wszystko wolałbym go w Knicks, ale tylko jeśli miałby przyjść po sezonie... Poza tym deal Nets-Nuggs-Pistons jest prawie pewny i będzie zrealizowany na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony to już chyba tylko na siano leci. Nuggets zrobią świetny deal jak opchną swoją rozpieszczoną gwiazdeczkę, która i tak by odeszła po sezonie. Podobno chcą wyciągnąć jeszcze jeden dodatkowy pick od Nets (nba.com).

Sportowo Melo nie zyskuje nic, perspektywy w NJ jak dla mnie wątpliwe. Ja mimo wszystko wolałbym go w Knicks, ale tylko jeśli miałby przyjść po sezonie... Poza tym deal Nets-Nuggs-Pistons jest prawie pewny i będzie zrealizowany na dniach.

"Amar'e never said as has been reported that he does not want Carmelo," a person close to Stoudemire said last night. "He thinks he would be great in New York . . . [Carmelo] just has to be patient and wait it out." Newsday

Ile picków mają Nets w pierwszej rundzie w przyszłym roku? Dwa czy trzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extend and trade

A co to za potworek? Od kiedy można łączyć przedłużenie z trejdem? Może sie myle, ale mi sie zdaje, że jest jedynie sign and trade, jeśli Melo by przedłużył licząc na transfer do Nets (aczkolwiek nie wydaje mi sie, żeby specjalnie chciał tam być, nie czytałem nigdzie, jakoby miałoby to być jego wymarzone miejsce) to Nuggets mogliby go równie dobrze wyc***ać i nigdzie nie wymieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój i Warrios, który jest lottery protected.

 

Nets receive the Warriors' 2011 first-round pick (lottery protected in 2011, top 11 protected in 2012, top 10 protected in 2013, if not conveyed by 2013, Nets will instead receive the Warriors' 2013 and 2015 second-round picks) (Marcus Williams trade 07-22-08)

A pick Lakers skąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie na ile prawdziwe są też plotki o rzekomej chęci wykupienia kontraktu przez Billupsa w przypadku ew. wymiany (widać CB nie bardzo wierzy w leadership swojego kolegi z zespołu)chyba nie trzeba pisać jakiej drużynie przydałby się dobry pg z przyzwoitą obrona i z pewnym rzutem zza łuku a zamiast tego ma portorykańskiego śpiewaka

no tak ale...najbardziej chce podobno wrocic do colorado a niedaleko jest przeciez... LA :D a Lakers maja jeszcze jedno wolne miejsce w rosterze :wink:

jaki jest sens brania billupsa za harrisa? jak go wykupia to zostaja bez pg i bez pickow za ktore mogliby jakiegos wyciagnac. chyba nie dla oszczednosci? bez sensu

bez billups/harrisa nie wejda do play off

branie Billupsa jest po to zeby wzmocnic Nets - to chyba oczywiste. z jednej strony pozwala to przyciagnac Melo do nich wobec nowych wzmocnien, z drugiej Nuggets sie przebudowuja i to na pewno oni nalegaja przede wszystkim na ten ruch - niepotrzebny jest im wysoki kontrakt Billupsa biorac pod uwage jego wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branie Billupsa jest po to zeby wzmocnic Nets - to chyba oczywiste

tylko on prawdopodobnie bedzie chcial wykupic kontrakt... to po co on nets w takim ukladzie? ja bym zostawil harrisa bo beda bez pg

Billups tak powiedział, bo chce mieć gwarancje, że albo podpiszą z nim extension po tym sezonie, albo Nets wykorzystają team option na następny sezon w jego przypadku.

 

Jeżeli któryś z tych warunków zostanie spełniony przez Nets Billups leci tam bez gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branie Billupsa jest po to zeby wzmocnic Nets - to chyba oczywiste

tylko on prawdopodobnie bedzie chcial wykupic kontrakt... to po co on nets w takim ukladzie? ja bym zostawil harrisa bo beda bez pg
on to se może chipsy wykupić w Walmarcie, pare klubów powinno wysłać takich cwaniaków na ławę na cały sezon to może by się opamiętali trochę... oby to nowe CBA coś zrobiło z tymi buyoutami i innymi dziwnymi przekrętami :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierdala mnie na łopatki to, co odpierdalaja nuggets z Carmelo.

 

Nie dosc, ze Nets oferuja im Favorsa, co samo w sobe ze spadajacym kontraktem powinno stykac, to jeszcze maja do tego Harrisa, z dobrym kontraktem, którego moga opchnac za kolejne picki, albo wrzucic do lineupu. Idealby deal, nie przypominam sobie, zeby ktos kiedykolwiek proponowal tyle za all/superstara.

 

Patrzcie za co poszli Gasol, Iverson, Allen, Garnett i w c*** innych gosci.

 

Nets powinni powiedziec prosto: bierzcie, albo spierdalajcie i byc tak cicho, jak sa Knicks, a Nuggets skonczą z niczym tak jak Cavs, czy Raptors - ew. jak ubłagaja Melo to bedzie jakis s'n't, chociaz to oczywiscie malo prawdopodobne...

 

Mam nadzieje, ze Denver mocno sie przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierdala mnie na łopatki to, co odpierdalaja nuggets z Carmelo.

 

Nie dosc, ze Nets oferuja im Favorsa, co samo w sobe ze spadajacym kontraktem powinno stykac, to jeszcze maja do tego Harrisa, z dobrym kontraktem, którego moga opchnac za kolejne picki, albo wrzucic do lineupu. Idealby deal, nie przypominam sobie, zeby ktos kiedykolwiek proponowal tyle za all/superstara.

 

Patrzcie za co poszli Gasol, Iverson, Allen, Garnett i w c*** innych gosci.

 

Nets powinni powiedziec prosto: bierzcie, albo spierdalajcie i byc tak cicho, jak sa Knicks, a Nuggets skonczą z niczym tak jak Cavs, czy Raptors - ew. jak ubłagaja Melo to bedzie jakis s'n't, chociaz to oczywiscie malo prawdopodobne...

 

Mam nadzieje, ze Denver mocno sie przejedzie.

A co im się dziwisz ? Widzą że Nets są napaleni jak szczerbaty na suchary to próbują ugrać ile się da i myślę że jak Melo się zgodzi to wyciągną na prawdę konkretny pakiet a Nets i tak dalej będą w ciemnej dupie bo patrząc na siłę obecnego wschodu nawet po końcu Celtów nie widzę ich w czwórce. Co do Favrosa to skorzysta na tej przeprowadzce, gra u boku takiego obrońcy jak K-Mart na pewno mu wiele da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierdala mnie na łopatki to, co odpierdalaja nuggets z Carmelo.

 

Nie dosc, ze Nets oferuja im Favorsa, co samo w sobe ze spadajacym kontraktem powinno stykac, to jeszcze maja do tego Harrisa, z dobrym kontraktem, którego moga opchnac za kolejne picki, albo wrzucic do lineupu. Idealby deal, nie przypominam sobie, zeby ktos kiedykolwiek proponowal tyle za all/superstara.

 

Patrzcie za co poszli Gasol, Iverson, Allen, Garnett i w c*** innych gosci.

 

Nets powinni powiedziec prosto: bierzcie, albo spierdalajcie i byc tak cicho, jak sa Knicks, a Nuggets skonczą z niczym tak jak Cavs, czy Raptors - ew. jak ubłagaja Melo to bedzie jakis s'n't, chociaz to oczywiscie malo prawdopodobne...

 

Mam nadzieje, ze Denver mocno sie przejedzie.

A co im się dziwisz ? Widzą że Nets są napaleni jak szczerbaty na suchary to próbują ugrać ile się da i myślę że jak Melo się zgodzi to wyciągną na prawdę konkretny pakiet a Nets i tak dalej będą w ciemnej dupie bo patrząc na siłę obecnego wschodu nawet po końcu Celtów nie widzę ich w czwórce. Co do Favrosa to skorzysta na tej przeprowadzce, gra u boku takiego obrońcy jak K-Mart na pewno mu wiele da.

Zdecydowanie jak szczerbaty :) Nota bene Nets faktycznie pokazują geniusz jeśli chodzi o tą wymianę, "pokerowa twarz" :D Tak jak piszecie to Nuggs powinni przebierać nogami i starać się wypchnąć melola za cokolwiek, to im się przyfarciło z Nets, a skoro o nich mowa to ruski zamiast być patriotą i swojego pupilka z czasów CSKA ściągnąć za wszelką cenę to on nie melola chce :? :)

 

Wszędzie też piszą że Nuggs chca się pozbyć Haringtona i jego kontraktu ( nawiasem mówiąc pare dni temu na hoopsie pisało że Harington przekonuje Melosa aby został w Denver, teraz widać jak bardzo Nuggets chcą się go pozbyć, kazdy kto nakłania go do pozostania jest do odstrzału ;):) ) ja bym go zdecydowanie w Jazz widział, tak akurat dobry strzelec z dystansu, z ławki mógłby wchodzić a jak trzeba to może pograć nawet dłużej, charakterystyka może nie idealna pod kątem Sloana ale też cudów od niego by nie wymagał wiadomo ze nie najlepiej broni itd. taki zadaniowiec co by pomógł rozciągnąć grę.

 

ps. Favors, K-mart jak to historia poniekąd lubi się powtarzać prawie identyczni zawodnicy i te same przeprowadzki żeby Favorsowi się chociaż kontuzje nie udzieliły podobnie jak Martinowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też nie powiedział, że nie podpisze. Transfer mogą dogadywać, a namówienie Camela na extension to broszka zarządu i ownerów Nets.

 

Lepsze, że Denver marzy o Griffinie. Wiadomo, że to Clippers, ale nikt go nie puści, skoro przez 2 najbliższe sezony grać on będzie na rookie scale. Dopiero przy extension mogą rozmawiać o transferach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.