Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Brachu jajo sobie robię, takie masz podobno statsy takie dane a Twoim wytłumaczeniem spadku cyferek Nasha jest " nie łapie piłki Lopez".

A w sprawie Amare jakiś taki bardziej wylewniejszy jesteś :wink: , tak błyskotliwy i cyferkami rzucisz i dowcipem a tu nic... Lopez nie łapie Warrick łapie ale czasowo nie mogą się zagrać na parkiecie... a przecież Gentry podobno kolo z głową na karku nie to co kolcz NY gdzie trafił biedny Stat i karzą z piłką zapierdzielać na 6 metrze i robi strat w pizdu wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****aaa, ale liczyłem na zwycięstwo ze Spurs. I trzeba przyznać, żeby ono by było gdyby nie Jefferson, który zajebał 3 tróje w 40 sek.. Razem w IVq 16 pkt sieknął bodaj. po kim jak po kim, ale po nim na pewno się tego nie spodziewałem. Czyżby Spursom urodził się nowy gtg? :lol:

Rozkminiałeś kiedyś takie słowo jak uważaj kolektyw? Spurs od x lat są kolektywem rozumiesz? Wiem, że gra podaj do Nasha i patrz co ten białas umie robic jest koazcka bo sam nie potrafie zrozumiec jak kanadyjczyk tyle lat trzyma poziom i cały czas jest fun2 watch.

 

Co do Turkoglu to jaki debil go w ogóle na PF widzi? Już bym wolał 0/17 Freya niż kogoś udającego PF.

 

 

 

 

o co ci w ogole gosciu chodzi? nie moglem liczyc na zwyciestwo Suns? Wygraliby by, gdyby nie seria jeffersona, ktora nie zdarzy mu sie juz do konca sezonu i taka prawda. napisales jakis belkot o Nashu bialasie i serio nie wiem do czego pijesz.

 

na szczescie mamy ten komfort ze huj nas boli co ty bys wolal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest W z Hawks na wyjeździe. Wynik trochę mylący, bo Suns kontrolowali grę i prowadzili kilkunastoma punktami (nawet 18) przez 2,5 kwarty, gdy nagle Jastrzębie zaczęły trafiać wszystkie rzuty, które oddały w kierunku tablicy, a pewnie nawet trafiliby te rzucane w drugą stronę. Wchodziły im trójka za trójką, z faulami, trafili chyba z 6 z rzędu od połowy IIIq.

Coraz lepiej wygląda Hedo, który straszy trójkami, ale w końcu też przydaje się w innych aspektach. Nash świetnie z JRichem, który się obudził po przerwie i trafiał pięknie jumperki po zasłonach. Jak zwykle super ławka. Dudley i Childress naprawdę kapitalne wejścia.

U Atlanty świetny mecz Joe, ale w najważniejszej akcji udało się go zatrzymać i Horforda, który jednak nie niszczył nas pod koszami. Masę punktów zdobył z półdystansu. Stale go odpuszczaliśmy. Nie wiem czy było takie zalecenie Alvina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewność Nasha na missmatchach jest porażająca. Za każdym razem gdy miał przeciwko sobie wyższego gracza po switchu wykonywał tą samą akcję - size up i fadeaway sprzed nosa obrońcy, nie trafił tego może raz albo dwa, ale takich akcji w tym meczu było krocie. Nash to jest profesor.

 

Faktycznie w tym scoring runie który zanotowała Atlanta wyszedł brak graczy wysokich po stronie słońc. Horford miał prawdziwe żniwa pod koszami.

 

Mike Bibby - kiedyś bardzo lubiłem tego gracza (m.in. gdy miał tą serię życia z Lakersami), teraz wygląda na to, że coach Atlanty chowa go w obronie bardziej niż Gentry chowa Nasha :lol: Dzięki temu pod koniec meczu doszło do sytuacji gdy Frye miał missmatch w ataku bo krył go właśnie Bibby pod koszem. Frye wykończył to ładnym manewrem typowym dla gracza wysokiego (aż się zdziwiłem, że coś takiego potrafi).

 

Hedo się rozkręca panowie. Szkoda że na PF musi grać no ale skoro taka filozofie Gentrego to wypada mu jednak zaufać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha właśnie zapomniałem o tym napisać. Jakie było moje zdziwienie gdy przy Frye'u znalazł się .. Bibby w końcówce. A Suns nic w tej akcji nie kombinowali, żeby zrobić missmatch, dlatego musiał go oddelegować sam coach do krycia Chajnika. Gdy już miał piłkę i widziałem, że chce sam kończyć, to z moich ust mimo wszystko wydobyło się głośne "nie, nie nieeee k**** Frye.. BRAWO ZAJEBIŚCIE!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare co sezon zajmował miejsce w top 3 w ilości dunków, jak do tej pory nieco się zmieniło:

 

1. Hakim Warrick PF PHO 13

44. Amar'e Stoudemire PF NY 5

 

;]

 

Gdzie można znaleźć pełna klasyfikację?

google + hasło 'dunk-o-meter' - od wielu lat jest tam aktualny ranking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewność Nasha na missmatchach jest porażająca. Za każdym razem gdy miał przeciwko sobie wyższego gracza po switchu wykonywał tą samą akcję - size up i fadeaway sprzed nosa obrońcy, nie trafił tego może raz albo dwa, ale takich akcji w tym meczu było krocie. Nash to jest profesor.

...

takze podczas meczu zwrocilem na to szczegolna uwage!

 

jebaniec wszystko widzi i albo kiwa przy missM albo podaje dokladnie tam gdzie powinien

widac ze jego podania wyprzedzajace sa jeszcze ciut za szybkie i to partnerzy musza wyrwac sie do przodu bardziej ale znowu fajnie sie to oglada

 

jednak powtorze bez zbiorki daleko nie zajada...

 

drugie spostrzezenie to w sumie pytanie co lyka Grant Hill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację na ale dłuższym dystansie czasu a zwłaszcza w PO myślę, że różnica się uwydatni. Nie potrafię sobie wyobrazic Phoenix nawet z SAS czy Dallas a co dopiero z Rockets (zdrowy Yao). O lakersach nie mówię bo są poza zasięgiem raczej wszystkich na zachodzie.

 

A Steve Nash to naprawdę miszcz kosza. Decyzje, scoring, clutchyzm i inne fajne słowa półangielskie półpolskie na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani suns ile razy pisaliście o Dragicu - 'Tragic' ?

 

pamiętam jego występ przeciwko Polsce na Eurobaskecie2007, kiedy grał w masce i wyglądał jak nowy, gorszy Pete Maravich. stare dobre słowiańskie wychowanie.

szkoda, że nie ma Amundsona, bo Dragic-Dudley-Amundson wygrali im rok temu parę spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.