Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

a kazdy z was na jego miejscu zrobilby to samo

Ja pewnie też nie grałbym w Europie, bo by mi się nie chciało. Zresztą rozumiem go całkowicie i w ogóle, a europejskim koszem się nie interesuję za bardzo, wiec czy zagra, czy nie, nic to w moim życiu nie zmieni. Jeśli jednak wielu zawodników gra już w Europie i Chinach, każe to każdemu mędrcowi zastanowić się, czy przypadkiem problem nie leży w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat udowadnia ,że zdaje sobie z tego sprawę jakim jest przepłaconym zawodnikiem. przecież takie Euro czy granie w Europie polepszyłoby jego warsztat koszykarski. Europa to nie ciemna dziura w koszykówce. jaka to nie jest dziura Marcinek przekonał się na Euro czy w eliminacjach gdy nie zawsze dawał sobie radę z zawodnikami z tego regionu. nie kocha koszykówki ,nie bawi się nią ,jego problem. kto nie ryzykuje ten nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, nikt z nas tak naprawdę nie wie jak dokładnie jest skonstruowany kontrakt Gortata, ani też tym bardziej jak wyglądają kontrakty innych zawodników: tych, którzy występowali na Eurobaskecie ale i również tych, których tam nie było. Nie widzę sensu oceniania jego decyzji - nie grania na mistrzostwach.

 

Inną sprawą jest to w jaki sposób doszło do tego.

 

I tu prawdą jest, że palnął głupotę w jednym z wywiadów, ale to jest powód do tego by po nim teraz dozgonnie jechać? I tak jest postacią jakiej polska koszykówka jeszcze w swojej historii nie miała, która na dodatek każdego lata organizuje setkom, tysiącom dzieciaków imprezy w halach w całej Polsce.

 

Podsumowując: decyzja - OK, ROZUMIEM, sposób - NIE ZA BARDZO, ALE BYWA, KAŻDY POPEŁNIA BŁĘDY.

 

Zresztą, było, minęło, zaraz NBA zaczyna i wszystko pójdzie w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

smiesza mnie niektore wypowiedzi.

gortat to, gortat tamto

a kazdy z was na jego miejscu zrobilby to samo. gdybym ja wywalczyl 30 milionowy kontrakt (nawet niech 20 zostanie w jego kieszeni odliczajac podatek i hajs dla agentow) nie zagralbym, dopoki nie dostalbym gwarancji tego kontraktu.

 

qrwa panowie, to jest 20 baniek. zaden z was nie zaryzykowalby takiej kasy.

 

ale sprzed swojego kompa latwo napisac na forum, ze gdyby mu sie chcialo, to by zagral.

wiesz bb2, tutaj chodzi chyba bardziej o tę jego gadkę jak to on by chciał grać w reprezentacji, być jej liderem.

Samo decyzję można zrozumieć, ale w połączeniu z tym co gadał, to wyszedł na strasznego obłudnika i fałszywca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie niektore wypowiedzi.

gortat to, gortat tamto

a kazdy z was na jego miejscu zrobilby to samo. gdybym ja wywalczyl 30 milionowy kontrakt (nawet niech 20 zostanie w jego kieszeni odliczajac podatek i hajs dla agentow) nie zagralbym, dopoki nie dostalbym gwarancji tego kontraktu.

 

qrwa panowie, to jest 20 baniek. zaden z was nie zaryzykowalby takiej kasy.

 

ale sprzed swojego kompa latwo napisac na forum, ze gdyby mu sie chcialo, to by zagral.

wiesz bb2, tutaj chodzi chyba bardziej o tę jego gadkę jak to on by chciał grać w reprezentacji, być jej liderem.

Samo decyzję można zrozumieć, ale w połączeniu z tym co gadał, to wyszedł na strasznego obłudnika i fałszywca :?

nie lubie takich tekstów bo kto by nie zaryzykował ten by nie zaryzykował, plus głupotą jest mówić że już bogaty Gortat stoi po innej stronie niż przeciętny zjadacz chleba bo on może stracić klika mln $ a ja czy ktoś inny z forum tylko pare tysi, tylko że G?ortat gdyby to stracił to i tak byłby dalej bardzo bogady a dla niektórych to się wiąże być może z kaską na czynsz czy jakies zwykłe zbytki więc nie sadze że po stronie Marcina jest większa presja.

 

Dalej, temat był wałkowany wielokrotnie i na wszelakie sposoby więc @Karl można co nie co powiedzieć wcale niewiedza się nie trzeba zasłaniać, można porównać innych zawodników ich ubezpieczenia, albo sytuację na rynku gdzie niema prawie w ogóle centrów, gortat gadął bzdury bo nikt by z nim nie rozwiązał kontraktu, ba jego pensja była zagrożona w minimalnym stopniu, i podzielam tutaj zdanie że bez ryzyka nic czesto się niama, gdyby gortat nie zaryzykował jakiś czas temu to być może byłby wystającym ponad poprzeczkę bramkarzem łksu

Kubica kocha rajdy, bawi się nimi i co mu z tego wyszło? Ryzykował i żyje (cudem) :twisted:

i co ty myślisz że on nie zdawał sobie z tego sprawy albo że teraz nie będzie już sie scigał, za niego do cholery będziesz się martwił o życie, jeśli nie to weź spier... z takim komentarzem bo co on ma na celu, nie lubie takich głosów rozsądku bo to nie twoje życie nie twój ból i nie twoja jak myślę pasja żebyś miał ją oceniać, Gortat gdyby od razu postawił sprawę jasno to byłoby jeszcze w miarę ok ale on po tych wszystkich tekstach na TYDZIEŃ przed imprezom się wycofuje no to jest pożałowania godne.

 

ps, nie badźcie też śmieszni z tymi turniejami dla dzieciaków, ok akcja woprzo ale strasznie naiwny jest ten kto myśli że Gortat nic z tego niema, toć przecież wszystkim prosom z za oceanu aganci organizują takie akcje żeby później wizerunek reklamodawcą lepiej sprzedać, więc czy Gortat robi to z potrzeby serca czy też nie to mu się to bardzo wymiernie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.