Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

z drugiej strony przeciez bylo tam gdzies napisane jak to wszystkie wielkie gwiazdy reprezentacji sie wycofaly albo nie zostaly powolane przez trenera ot tak i nikt nie dostaje po dupie zaden Szubarga, Lampe czy inni tylko Gortat czego zupelnie nie jestem w stanie zrozumiec

szubarga -ma rozjebane kolano i je leczy ,rok temu zerwał wiązadło krzyżowe

logan - nie trzeba tłumaczyć

ignerski -rozje***y łokieć

lampe- lampe od 6 roku życia mieszka w Szwecji ,jego przywiązanie do kraju jest małe i trudno się doszukiwać jakiś pretensji. ma obywatelstwo szwedzkie i polskie.

 

Gortat jest zdrowy. jest liderem kadry. jest najlepszym zawodnikiem polskiej reprezentacji. jest przykładem dla wielu młodych ludzi.

 

słyszałem komentarz od 50 letniej kobiety po wywiadzie Gortata kiedy ten tłumaczył się dlaczego nie gra.

"widać ,że w jego związku już kobita rządzi"

i chyba tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on nawet nie ma kobiety z tego co kojarze bo sobie ratlerka czy innego pieska kupil zeby samemu nie siedziec

 

czytam was i zwyczajnie nie dziwie sie ze sportowcy mowia juz tylko utarte frazesy bo kazda inna szczera/szeroka wypowiedz zostaje odebrana w taki sposob jak tutaj i kazdy doszukuje sie jakiegos beznadziejnego powodu

 

podsumowujac jedynie mistrz moze miec cos polamane, moze miec grype srake czy mononukleoze , moze miec depresje czy gorszy dzien

ale juz ten drugi trzeci czy 50ty nie moze miec zadnej wymowki na swoja slabsza gre

 

jakim to niby wzorem jest ten Gortat ? tak poza tym

ze co pokaza go 10 sek w telexpresie, dadza mecz polskiej repry na eurobaskecie a reszty meczy nie pokaza

oslabaia mnie to promocja koszykowki w Polsce jest na mega marnym poziomie

mimo iz na kazdy orlik przypada zajebiste tartanowe boisko to ja tam jakos specjalnie tlumow nie widuje gdzie nie przejade i nie jestem

a juz to ze o Kubicy ktory nic nie osiagnal czytam codziennie naglowek w polskich mediach to nie wspominam

 

nie wiem naprawde czego oczekujecie od Gortata

zeby co kazdy na niego plul i mial wyjebane a on przylecial do PL w pelerynce, postawil na szali swoj kontrakt zagral z banda lamagow i wygral 2 mecze ?

sory ale zupelnie tego nie czaje tego wasze oburzenia

pierwszy raz ktos cos powiedzial a potem tego nie zrobil ?

 

tak wogole widziliscie poziom innych reprezentacji co one pokazuja a co pokazuja polacy ? z Czym do ludzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignerski -rozje***y łokieć

Ignerski z tym rozje***ym łokciem pojechał w amatorskim tour de pologne na początku sierpnia.

 

Dwa lata temu mistrzostwa były u nas, była szansa na jakiś tam wynik to udało się sklecić najlepszą możliwie drużynę. Teraz po prostu wszystko wróciło na swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony przeciez bylo tam gdzies napisane jak to wszystkie wielkie gwiazdy reprezentacji sie wycofaly albo nie zostaly powolane przez trenera ot tak i nikt nie dostaje po dupie zaden Szubarga, Lampe czy inni tylko Gortat czego zupelnie nie jestem w stanie zrozumiec

Różnica polega na tym, że żaden z nich tyle nie kręcił i nie gadał. Gortat niejako sam stał się zbawcą Polskiej koszykówki, a przynajmniej tak można było odebrać jego niektóre słowa. Gdyby nie ta cała szopka myśle, że nie byłoby tej calej rozmowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do blogow, to wiesz, siedzi taki dziennikarzyna ktory zarabia, dajmy na to 5 k pln i se filozofuje jak sie powinien ubezpieczyc koles zarabiajacy 1mln pln miesiecznie - krotko mowiac w dupie byl gowno widzial, porownanie moze i barwne ale co to ma do rzeczywistosci ?

 

a co do tego czy calderon czy hedo sa mniej czy bardziej ryzykowni to nie wiem, pytaj ubezpieczyciela, poza tym nie chodzi o to jakie jest ryzyko tylko

a) jaka kasa jest do wylozenia

B) czy dany zwiazek sportowy ma kase na to, zeby je wylozyc

c) czy dany koles moze chce grac bez pelnego ubezpieczenia ? albo wogole bez ?

 

w przypadku c jak chce, to niech se gra... tylko co w zwiazku z tym? wszyscy inni tez sie powinni zgodzic ? a po huj ?

RW

 

Z tym nietypowym chodzilo mi o ubezpieczenie całości kontraktu. Z tego co czytałem takie ubezpeiczenie jakiego chciał Gortat to koszt 2mln$ - trochę sporawo. A koszt by właśnie taki wysoki ponieważ ubezpieczyciele stwierdzii że Gortat jest bardziej ryzykowną inwestycja niż taki Gasol czy Dirk ( który z tego co kajrze mają własnie takie ubezpieczenia jakiego chciał Gortat).

 

Zgoda co do punktu b, alle nie jestem przekonany że związek drużyny Hiszpani wydałby taką kasę akurat dla Calderona.

 

Co do punktu c - nie nie powinni się zgodzić, tylko też raczej nie powinni robić szopki i zamieszania przed samymi mistrzostwami skoro nie są nimi zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gasol czy Dirk ( który z tego co kajrze mają własnie takie ubezpieczenia jakiego chciał Gortat).

 

o, jeśli tak rzeczywiście jest, to stawia Gortata w trochę lepszym świetle.

to prawda, ale w nie wiele lepszym bo on na chwilę obecną połowy wartości Gasola czy Nowika nie m, a Polska to nie Hiszpania czy nazole, tak czy inaczej po dzisiejszym meczu to Gortat musi sobie pluć w brode, gdyby faktycznie okazało się że nasza reprezentacja zakosi doły to by można było powiedzieć że w jakiś tam sposób ich rokowania i olanie gry były trafne ( małej wiary ludki :twisted: ), ale tak najlepszy kosz od wieków bez najlepszych, niby najlepszych, graczy i to jeszcze podkoszowych :shock: no po prostu kij im w ryło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za te proroctwo k**** kocham Ciebei AI3 :mrgreen:

84:83 :D

AI3 napisz teraz, prooooszę

" Polacy nie zdobendą mistrzostwa Europy" :D

 

BTW, ma ktos moze linka do sciągnięcia tego meczu?

Chcialem looknąć jak nasi dojebali kebabom.

z Czym do ludzi ?

no własnie z czym :D A tak zupełnie serio 4 mecz i znowu 8 dyszek, gdyby ktos tam na górze ( nie móie nawet o pzkoszu :) ) zlitował się nad ta Polską koszykówką to można by zrobić z tego mocną dyscyplinę nad Wisła.

Różnica polega na tym, że żaden z nich tyle nie kręcił i nie gadał. Gortat niejako sam stał się zbawcą Polskiej koszykówki, a przynajmniej tak można było odebrać jego niektóre słowa. Gdyby nie ta cała szopka myśle, że nie byłoby tej calej rozmowy,

To jedno, ale też Gortat kreuje się na takiego męza stanu polskiego kosza, a kiedy przyszedł moment próby to spierniczył, dla mnie w sumie byłoby to bez różnicy nawet jeśli zrobiłby to z kilka miechów temu. W sumie to mega przykre ze Gortat/Lampe center i pf po swoich najlepszych sezonach kiedy naprawdę cos zaczeli znaczyć w tym sporcie, zamiast ruszyć z pomocą to sprawe olali, mozna powiedzieć ze taki nasz los, chociaz jesli uda się wyjśc z grupy już nie mówiąc o dalszym awansie, to będzie to jeszcze piekniejszy sukces niż z takimi, jak sie niestety okazało, pozerami jak Gorti czy Lampe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tymczasem kilka dni temu Gortat latał rajdówką w czasie Rajdu Polski. Co prawda jako pasażer i tylko w samochodzie który ma sprawdzać trase (chyba coś jak samochód bezpieczeństwa w F1) ale mimo wszystko to dosyć niebezpieczna zabawa szczególnie dla kogoś kto boi się grać w koszykówkę w obawie przed kontuzją. A może organizator zapewnił mu pełne ubezpieczenie :lol:

 

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw go, każdy forumowicz w czasie lockoutu na wagę złota :) słowem o tym rajdowaniu Gortata, chłopa faktycznie pełno dalej tak pójdzie to zostanie następcą Haizera jako twarz vizira :) no i tak jak kolega pisze toż to niebezpieczna rzecz że sie nie bał, w sumie to po tej sprawie z euro to ja się zastanawiam czy Gortat spokojnie może sobie np. na klopie przysiąść, tam też sporo niebezpieczeństw człek się napnie za mocno i kontuzja gotowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035,10523910,NBA__Gortat__Zyje_oszczedniej.html

 

Chodzi mi o fragment o ubezpieczeniu i kontuzji, k**** niech koleś nie trenuje w wakacje najlepiej.

 

Czy on jest pojebany czy mi się wydaje? Jak ma się połamać to się może ZAWSZE połamać, spaść jak Artest ze schodów hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja jest podobna do sytuacji innych zawodników w NBA, ale z tą różnicą, że ja mam trochę inną pozycję w drużynie. Jestem ciągle zawodnikiem, który dopiero niedawno wywalczył miejsce w pierwszej piątce. Ciągle walczę, by utrzymać swoją pozycję. Gdybym doznał poważnej kontuzji, grając w Europie, bardzo trudno by mi było wrócić do NBA

 

Nowitzkim czy Gasolem nie jest - nie jestem zbyt dobrze rozeznany w temacie, ale w Europie grają też ludzie pokroju Lawsona czy Ibaki i jakoś żyją. Ale jak Gortat nie chce grac, to jego sprawa, jest w zdecydowanej większości zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie niektore wypowiedzi.

gortat to, gortat tamto

a kazdy z was na jego miejscu zrobilby to samo. gdybym ja wywalczyl 30 milionowy kontrakt (nawet niech 20 zostanie w jego kieszeni odliczajac podatek i hajs dla agentow) nie zagralbym, dopoki nie dostalbym gwarancji tego kontraktu.

 

qrwa panowie, to jest 20 baniek. zaden z was nie zaryzykowalby takiej kasy.

 

ale sprzed swojego kompa latwo napisac na forum, ze gdyby mu sie chcialo, to by zagral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.