Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

cwianiaczki k****

100% by sie nawet nie podjelo takiego ryzyka pomijam ze 100% z was nie dotknie takich pieniedzy

 

 

ty weż innych nie traktuj swoją miarą, najpierw koleś zgrywa opokę kadry a poźniej sie wykpiwa byle jakim powodem to jest powód to zjechania go, już ten tekst o kasie jest super czyli ze k mać co ci którzy nie zarobili tyle ani nie mają takiego gwarantowanego kontraktu mogą sobie grać ale cwany Gortat nie może bo by stracił grubą kaskę, no zesz rewelka tłumaczenie :?

 

Zresztą pi*****ić go i Lampego też, gdyby oni byli to pewnie byśmy dziś pocisnęli Hiszpanię ale bez łachy gratki dla tych chłopaków którym się chciało trenować na powaznie nie z przedszkolakami i dzis zostawili zdrowie na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi****lenie z tym Houstonem, jego płace wycieli tylko z luxury capu, do salary capu wliczal sie nadal. Zreszta z tym zwolnieniem Hedo to nieprawda, umowa nadal włączałaby sie do salary capu, po prostu Orlando nie musiałoby mu placic, gdyż kontrakt nie jest zrywany, a staje sie niegwarantowany. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wart jest 11 które zarobi w tym?

dlatego napisałem że na dotychczasowych zasadach.

 

mógłbym się rozpisać na temat denga ale tak w skrócie:

17/6 + czołówka obrońców w NBA.

Rok temu też uważałem, że jest mega przepłacony, głównie przez swoją kontuzjogenność.

 

Na chwilę obecną tak jak piszesz jest raczej wart tych pieniędzy. Świetnie nadaje się na 2 opcję. Gdyby na jego miejscu był np Carmelo to uważam że Chicago byłoby gorszym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koelner, evitacre

 

-- tak sie jaracie ze ten zarobi wiecej niz gortat a zagra, ten mniej a zagra, wiec Gortat tez powinien

 

a czy wiecie moze, jaka jest ich sytuacja odnosnie ubezpieczenia ?

Nie mam pojęcia :)

Ale ubezpieczenie Gortata byo takie nietypowe ponieważ chciał ubezpieczyć całą kwotę kontraktu na wypadek kontuzji i zerwania z nim umowy. Na którymś z blogów porównano warunki Gortata (czy jego agenta...) do próba ubezpieczenia domu na terenie zalewowym (podobno tak się któryś z ubezpieczycieli wypowiedział). Hedo, Calderon, Peković, Zaza - niby z punktu widzenia ubezpieczyciela są mniej ryzykowni ? Dostali zabezpieczenie całego kontraktu?

 

Nie twierdze że powinien grać, bardziej mi chodzi o całe zamieszanie jakie zrobił, wypowiedzi i brak konsekwencji z jego strony. Ja bym 20mln$ nie ryzykował, ale wspomóc chłopaków mógł w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koelner, evitacre

 

-- tak sie jaracie ze ten zarobi wiecej niz gortat a zagra, ten mniej a zagra, wiec Gortat tez powinien

 

a czy wiecie moze, jaka jest ich sytuacja odnosnie ubezpieczenia ?

Nie mam pojęcia :)

Ale ubezpieczenie Gortata byo takie nietypowe ponieważ chciał ubezpieczyć całą kwotę kontraktu na wypadek kontuzji i zerwania z nim umowy. Na którymś z blogów porównano warunki Gortata (czy jego agenta...) do próba ubezpieczenia domu na terenie zalewowym (podobno tak się któryś z ubezpieczycieli wypowiedział). Hedo, Calderon, Peković, Zaza - niby z punktu widzenia ubezpieczyciela są mniej ryzykowni ? Dostali zabezpieczenie całego kontraktu?

 

Nie twierdze że powinien grać, bardziej mi chodzi o całe zamieszanie jakie zrobił, wypowiedzi i brak konsekwencji z jego strony. Ja bym 20mln$ nie ryzykował, ale wspomóc chłopaków mógł w inny sposób.

skad wiesz ze nietypowe ? czytales cos o innych ? podziel sie z nami

 

a co do blogow, to wiesz, siedzi taki dziennikarzyna ktory zarabia, dajmy na to 5 k pln i se filozofuje jak sie powinien ubezpieczyc koles zarabiajacy 1mln pln miesiecznie - krotko mowiac w dupie byl gowno widzial, porownanie moze i barwne ale co to ma do rzeczywistosci ?

 

a co do tego czy calderon czy hedo sa mniej czy bardziej ryzykowni to nie wiem, pytaj ubezpieczyciela, poza tym nie chodzi o to jakie jest ryzyko tylko

a) jaka kasa jest do wylozenia

B) czy dany zwiazek sportowy ma kase na to, zeby je wylozyc

c) czy dany koles moze chce grac bez pelnego ubezpieczenia ? albo wogole bez ?

 

w przypadku c jak chce, to niech se gra... tylko co w zwiazku z tym? wszyscy inni tez sie powinni zgodzic ? a po huj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odnośnie ubezpieczenia chciałbym poruszyć jeszcze jeden aspekt. Od połowy lipca plotkuje się (a Marcin niespecjalnie neguje) o jego grze w Rosji - Spartaku bodaj - w razie przedłużającego się lockout'u. Tak się zastanawiam - ubezpieczą mu cały kontrakt? Dadzą sutą, porównywalną z NBA, gwarantowaną umowę? Eeee... chyba nie. No, ale zdaję się, że rozważa możliwość gry tam na poważnie. Więc dla ruska, za ruble transferowe, będzie można...?

 

Btw, wiem że to mój pierwszy post i jak na inaugurację chyba zbyt kąśliwy, ale co tam - w końcu poczytuję forum (z e-basketem) od ponad 7 lat. Może na kolejny poczekacie krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę pojazd po niesłowności Gortata, ale przecież on chciał ubezpieczyć kontrakt do 2013 odpuszczając ostatni rok, więc nie róbmy z niego takiego dusigrosza...

 

Poza tym to jego pieniądze, liczył że uda się je ubezpieczyć i chciał grać w kadrze, a tu kreujecie obraz jakby wyjebane miał i olał sobie kadrę bo wolał mieć wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie blagam , na glupim forum jestescie bardziej nieslowni niz Gortat a podejmujecie decyzje nic nie warte w porownaniu do tej ktora mial podjac Gortat

przestancie populistycznie pierdolic ze Gortat powiedzial jedno a zrobil drugie

oslabiacie mnie brakiem zrozumienia czy tez nie umiejetnoscia postawienia sie w danej sytuacji

w zyciu nie ma czegos takiego jak ''zawsze'' czy ''nigdy'' i wasza wlasna matka nie moze wam nic zagwarantowac jak bardzo was kocha wiec przestancie jebac bo zachowujecie sie jak panienki z tym kontraktem

uszy wiedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, liczył że uda się je ubezpieczyć i chciał grać w kadrze

no tak tylko ze z takim jego liczeniem to można było sprawę z miejsca przekreslic bo nikt nigdzie by mu takiego ubezpieczenia nie dał, i to o to chodzi równie dobrze mógłby powiedzieć że ma w dupie grę w kadrze wymyślając takie swoje warunki udziału.

Odnośnie ubezpieczenia chciałbym poruszyć jeszcze jeden aspekt. Od połowy lipca plotkuje się (a Marcin niespecjalnie neguje) o jego grze w Rosji - Spartaku bodaj - w razie przedłużającego się lockout'u. Tak się zastanawiam - ubezpieczą mu cały kontrakt? Dadzą sutą, porównywalną z NBA, gwarantowaną umowę? Eeee... chyba nie. No, ale zdaję się, że rozważa możliwość gry tam na poważnie. Więc dla ruska, za ruble transferowe, będzie można...?

o i to jest ciekawe jaka tam dostanie umowę i czy jeśli się połamie to nie będzie się obawiał ze z nim Suns rozwiążą kontrakt :?

przestancie jebac bo zachowujecie sie jak panienki z tym kontraktem

uszy wiedna

a ja mam to w dupie liczyą się fakty, niegra i tyle to co gadał stawia go w nieciekawym świetle ale nie kierujmy sprawy na tory nietrzymania się słowa, gdyby powiedział ze leje na kadrę 2 miechy temu tez powinno mu się głowę zmyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 jesteś moim ulubionym użytkownikiem forum.

 

Niestety jakoś nie odczuwałem nigdy potrzeby jechania po kimś a zwłaszcza przez internet, stwierdzę natomiast, że masz śmiechowe podejście. To przez takich jak ty potem powstają jakieś libertyńskie relatywizmy. Życie jest bardziej czarno- białe niż myślisz ale łatwiej wszystko gmatwac bo to stwarza nowe ścieżki do interpretacji. Tak samo jak w innym temacie tutaj było- nie ruchasz matki swojego koleżki z drużyny. Koniec. Nie okradasz znajomych. Nie obiecujesz, że przeniesiesz złote góry itd. Życie plącze czasami ale pewne elementarne wartości pozostają niezmienne.

 

Nie chcę się z tobą kłócic bo to jałowe. Ty przelejesz w c*** jadu w internet. Nie wiem co cię tak boli. Laska cię rzuciła? Nie bądź taki spięty i nie narzucaj swojego zdania innym agresją.

 

Wracając do tematu- zgadzam się z wariatem i koelnerem.

 

A tak w ogóle to mam chyba mylne wrażenie, że to temat o Phoenix Suns, tylko Bastillion zmienił nazwę po trejdzie z Orlando. O Gortacie są odpowiednie tematy, więc ja już nie robie syfu fanom słońc (zwłaszcza, że leżącego się kopie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ai wylewa jad na internecie zamiast na rodzine i znajomych to jak dla mnie bardzo dobrze. moze sie po mnie jebac do woli. w zasadzie kazdy moze mi nawrzucac tu jesli jego zycie osobiste ma sie poprawic. nawet wowo ktory upraszcza swiat do czerni i bieli. i odmawia innym prawa do wlasnego, szarego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wiecie moze, jaka jest ich sytuacja odnosnie ubezpieczenia ?

science-fiction ubezpieczeniowe. tyle

takiego ubezpieczenie nie załatwiłaby mu żadna firma ,żadna federacja chyba ,że jakiś filantrop.

 

A tak w ogóle to mam chyba mylne wrażenie, że to temat o Phoenix Suns, tylko Bastillion zmienił nazwę po trejdzie z Orlando. O Gortacie są odpowiednie tematy, więc ja już nie robie syfu fanom słońc (zwłaszcza, że leżącego się kopie :D )

myślę ,że Gortatowi i tak będzie wybaczone. jest potrzebny kadrze w przyszłości i wiedzą o tym i Pipan i Jeklin.

o tym ,że Gortat pierdoli za dużo to wiadomo już od dawna. czasami wydaje mi się ,że w głowie mu się przejebało. jak słucha się wywiadów chociaż z takim Dirkiem czy Gasolem to w ogóle inna klasa, inny szczebel w ogóle nie dla osiągnięcia przez Marcina. więc najlepiej byłoby jakby ograniczył czasami swoje mądrości życiowe typu "miejsce w szeregu". każdy koszykarz na tej planecie czy Dirk czy Parker ,jakby odjebali taki wywiad byliby jebani na około przez media. Marcinek ma szczęście ,ze koszykówka w Polsce jest mniej popularna niż skoki o tyczce.

 

Marcin odkręca sytuację i będzie występował w Kocham Cię Polsko.

http://www.tvp.pl/rozrywka/teleturnieje ... at/5191134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin odkręca sytuację i będzie występował w Kocham Cię Polsko.

to już na stałe do niego przylgnie czyli tekst w stylu " ciekawe ile ci z tego teleturnieju wydali na ubezpieczenie żeby tam Gortata się pokazał" :)

 

Słowem może i naiwnie patrze na to co się dzieje, ale taki jestem i nie zamierzam tego zmieniać, gra dla reprezentacji i noszenie Polskich barw to jest przywilej i powinien być dla danego grajka zaszczytem i tyle, Gortat wydawał sie to rozumieć dlatego tym większe moje rozczarowanie po tym jego zachowaniu, fakt że Lampe przez to że jest w oczywisty sposób mniej ciekawym gościem po którym człowiek się mniej spodziewa jakoś nie zostaje tak skrytykowany to w sumie nie fer do końca, ale sytuacja się nie zmienia kadra Polski mogła na ten turniej pojechać w znacznie silniejszym składzie i powinno się pamiętać to tym którzy grę olali, tak samo tym którzy tam teraz na Litwie grają bo przecież tez co poniektórzy mogli się wykpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hedo

 

Pytam o tę kwestię, bo jedyny Polak z NBA Marcin Gortat nie występuje właśnie z powodu braku ubezpieczenia.

 

Myślę, że jeśli chciał grać, to powinien był załatwić to samemu, dogadać się z federacją i tyle. Słyszałem, że mówił, że chce przyjechać. Mogę mu powiedzieć, że opuszcza świetny turniej. W tym roku przyjechało mnóstwo znakomitych zawodników, gra wiele silnych drużyn, mógłby mieć bardzo dobre koszykarskie lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze mogl wystapic to kazdy wie - przeciez prawdopodobienstwo ze mu sie cos stanie na meczu jest takie samo jak podczas jazdy rowerem to nie jest Ben Gordon dla ktorego ''nie warto''

 

nie watpie by w Gortata wole walki bo dzieki niej cos osiagnal i dzieki ciezkiej pracy i jej etyce ktorej nie ma nikt w polskiej koszykowkce

ze jest prostym gosciem to wiadomo od dawna, slucha techno, zapierdala na silowni, gigant z wielkim sercem ale to wciaz tylko sportowiec a nie ksiadz z Ziarna

 

naprawde nie wiem o co wam chodzi

nabijacie sie z goscia wypowiedzi czy to ze duzo gada, pewnosc siebie to czesc jego gry i to dzieki temu zawdzciecza ile zawdziecza

 

z drugiej strony przeciez bylo tam gdzies napisane jak to wszystkie wielkie gwiazdy reprezentacji sie wycofaly albo nie zostaly powolane przez trenera ot tak i nikt nie dostaje po dupie zaden Szubarga, Lampe czy inni tylko Gortat czego zupelnie nie jestem w stanie zrozumiec

 

PZKosz to gowno, PKOL to gowno, PZPN PZPN jebac jebac ...

PZ sportowe to jedno wielkie przekupne gowno gdzieludzie na stolkach biora dla siebie kase po 3 latach ich nie ma wszystko jest rozkradzione i tyle pozostalo,

interesujecie sie sportem na tyle by dobrze o tym wiedziec

 

wiec nie wiem co mialo by byc dla was powodem dla ktorego Gortat ryzykuje milionami bo jak dla mnie nie patriotyzm bo chyba idea panstwa na tym nie polega by jedna strona dawala a druga tylko brala i wykorzystywala

 

granie w reprezentacji nie jest za darmo, inne zwiazki naprawde przeznaczaja na to prawdziwe pieniadze i maja profesjonalne podjescie do sprawy

trudno by wymagac tego od MArcina jesli z drugiej strony tego nie ma

 

a Turkoglu k**** to juz pierwszy sdefraudowal miliony dollarow, sie przyklada i ma work ethic by mowic o tym kto powinienien i co

brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.