Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

e: k**** jeszcze Nasha chcą.. może jeszcze frytki do tego? Dwóch najlepszych graczy za rookasa i jebaną ciamajdę flynna :roll:

No tak- Williams co to bedzie top pf na lata i Flynn- fakt że koleś miał zrabany ostatni sezon ale usprawiedliwia go kontuzja i ... T'Wolves :) Ja tam w Flynna zawsze wierzyłem i jestem przekonany że zdrowy w dobrej organizacji może być dobrym pg coś na staty 15/7 spokojnie, walczak z sercem do gry, ta ciamajdę to chyba sobie wyśniłeś, dla Suns to byłby wyjebisty transfer, przynajmniej imo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Suns na Gortacie team mieli budować.

 

Ewentualna strata takiego centra w obecnych czasach będzie się ciągnąć za Suns latami...

Ja tam Gortiego bardzo lubię, Williamsa ni trochę, ale powiedzmy sobie szczeże szanse na zbudowanie dobrej ekipy ma się wieksze, z powiedzmy, miejscowym ziomkiem.

 

Chociaż ostatnio sporo plotek jest że Williams jednak będzie nr 1, wtedy Suns ostał by się Irving- do handlowania idealny, albo wybrać z 2 Kantera, też niezła opcja te porównania na dx do Lova zdecydowanie mają ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ten Flynn ciamajda, to tak w porównaniu do tego co mamy na dziś, czyli Steve'a :mrgreen:

Ale szczerze mówiąc to mnie właśnie nie przekonuje. Poziom Feltona w prime to max wydaje mi się co można z niego wycisnąć..

 

szczeRość wariat! :D

 

jest ktoś na forum kto NIE LUBI jedynego Polaka w NBA? :)

I dlaczego nie lubisz Williamsa? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 apg? :shock: bez przesadyzmu

jak będzie robił 6 per36 to będzie nieźle..

 

niech pierw się skupi, żeby miał więcej asyst niż strat, to będzie dobry prognostyk na przyszłość :wink:

7 robił w NCAA w mocnej konferencji, gdzie asysty liczy się inaczej(trudniej je zdobyć). Miał kogo obsługiwać podaniami to był efektywny. W Wolves go marnują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/nba/draft2011 ... id=6690475

 

"Maybe I'm old school," Nash told ESPN.com in January, "but I signed a contract to play here and I want to honor it. I feel like I owe it to my teammates and the city and everybody to keep battling until they tell me it's time to go."

 

Za to uwielbiam tego kolesia. Anti-LeBron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie tak łatwo dostać ofertę od najlepszych klubów Europy, z tego powodu, że gdy skończy się lockout, to zawodnik zostawiłby ich drużynę; być może w najważniejszej części sezonu. Dochodzi też sprawa wykupienia ubezpieczenia. Poza tym tam jest wyższy poziom niż w polskiej lidze, faktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Przypadkiem się na to natknąłem (polecam fragment po 2:00)... Marcin, delikatnie zjebał LeBrona za zeszłoroczną szopkę, a jednocześnie sam oświadczył, że zagra na mistrzostwach.

 

No i jak widać po upływie czasu, niepotrzebnie nasz rodzyneczek chlapał jęzorem na prawo i lewo, przepraszał za całe zamieszanie media, kibiców i cały świat, gdyż zrobił z gęby cholewę i wygłupił się okrutnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.